Adaptační kurz pro nové studenty 2017

Datum konání akce:

Milé studentky a studenti prvního ročníku, jako každý rok i letos jsme pro Vás připravili Adaptační kurz. Tuto akci vymyslel v minulosti náš bývalý student, dnes již absolvent, a my jsme za tento nápad dodnes rádi. Snažíme se být školou, která se od ostatních odlišuje osobním přístupem a rodinnou atmosférou a Adaptační kurz do tohoto přístupu zcela zapadá. Cílem "Adapťáku" je seznámit Vás s některými pedagogy, zaměstnanci školy, studenty a studentkami z vyšších ročníků, absolventy a především Vás mezi sebou, abyste se v novém prostředí cítili co nejdřív dobře. 

Čeká Vás příjemně strávené dopoledne při plnění různých malých projektů zábavného charakteru. Během kurzu počítejte i s malým občerstvením.
Přijďte v pondělí 25. září v 10:00 hodin do atria naší školy! Konec předpokládáme kolem 14. hodiny. Počítáme s Vámi a těšíme na na Vás!
 
Abychom ale mohli celou akci lépe připravit, prosíme Vás, o provedení registrace prostřednictvím online formuláře níže. Do kolonky „Poznámka“, prosím, uveďte Váš obor a formu studia (Vzor: Veřejná správa – Bc. – Prezenční).

V případě jakýchkoliv otázek se neváhejte obrátit na Kristýnu Schejbalovou z marketingového oddělení, která je současně i studentkou naší školy (email: kristyna.schejbalova@vsci.cz), jež Vám ráda zodpoví všechny Vaše dotazy.

Galerie