Monografie Krajské volby 2008 v tištěném vydání!

Vysoká škola CEVRO Institut nabízí všem zájemcům o českou politiku tištěnou verzi monografie o krajských volbách 2008. Na jejím vzniku se podílelo devět politologů, sociologů a mediálních analytiků z předních akademických i analytických pracovišť.

Monografie o rozsahu téměř 200 stran, doplněná mnoha přehlednými mapkami a barevnými grafy, je vhodná pro studenty a učitele politologie, regionálních věd, sociologie, politické geografie, mediálních studií, veřejné správy, ale i širokou veřejnost se zájmem o krajskou politiku a volební chování.

Jejími autory jsou (dle řazení kapitol): Petr Sokol (CEVRO Institut), Daniel Kunštát (CEVRO Institut), Markéta Schwarzová, Pavel Herot (oba Media Tenor), Miloš Brunclík (CEVRO Institut), Jakub Kyloušek, Michal Pink (oba FSS MU v Brně), Ladislav Mrklas (CEVRO Institut) a Daniel Čermák (Sociologický ústav AV ČR).

Publikaci Daniel Kunštát, Ladislav Mrklas et al. Krajské volby 2008. Praha 2010 si můžete objednat v knihovně vysoké školy CEVRO Institut. Cena je 70 Kč, v případě zaslání poštou účtujeme poštové a balné ve výši 40 Kč. Pro studenty a pedagogy CEVRO Institutu platí speciální cena – 50 Kč.