Tělo a mysl jsou spojené – Partnerství se společností WORLD CLASS FITNESS

Ve středu 21.10. 2015 proběhla v prostorách atria naší školy zcela netradiční akce. V rámci uzavření partnerství mezi naší školou a společností World Class Fitness uspořádali zástupci obou partnerů společnou show. V rámci promo měli možnost studenti vidět ukázky některých skupinových lekcí.

Profesionální a respektovaná trenérka Petra Weigeltová provedla hodinou pilates, jógou a nike tréninkem, její kolegyně Míša Hofírková lekcí Body Pump. Promo byla okořeněna vystoupením taneční skupiny pod vedením Daveeho. Děkujeme společnosti World Class a jejím zástupcům za profesionální přístup a perfektní organizaci jmenovitě manažerce Monice Milchové, trenérkám Petře Weigeltové, Míše Hofírkové a Daveemu.

Za naši stranu patří respekt a velký dík odvážným studentkám Aleně Ředinové, Dominice Válové, Kristýně Schejbalové, Míše Jurové a projektové manažerce Zuzaně Komárkové, které se předvedly jako profi sportovní tým. Vážíme si uzavřeného partnerství a věříme, že naši studenti využijí exkluzivní nabídky ve formě slev za členství. Více informací najdete zde. 

Galerie