Škola v médiích

Dr. David Skarbek vystoupí v rámci CEVRO Institut Fora.

Dr. David Skarbek z londýnské King's College vystoupí v rámci cyklu veřejných přednášek CEVRO Institut Academic Forum. Dr Skarbek zde bude mluvit zejména o své knize „Social Order of the Underworld: How Prison Gangs Govern the American Penal Systém“, v níž zkoumá vztah mezi politickou ekonomií...
02. 07. 2015 | Akce

PCTR v médiích (II. čtvrtletí 2015)

V Centru transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut ( PCTR ) se uskutečnilo v druhém čtvrtletí roku 2015 mnoho událostí. V dubnu jsme uspořádali veřejnou debatu na téma "Grexit: Kdy odejde Řecko z eurozóny", které se konalo za účasti Petra Robejška, Zdeňka Tůmy a Lenky Zlámalové. Celý...
30. 06. 2015 | Škola v médiích

Miroslav Novák a jeho nové publikace ve francouzštině

Prof. Miroslav Novák, první profesor politologie na UK a garant oboru politologie na VŠ CEVRO Institut publikoval ve francouzském časopisu „Cahiers d'Études Hongroises et Finlandaises“, který vydává Univerzita Sorbonne Nouvelle – Paříž 3 ve spolupráci s nakladatelstvím L´Harmattan článek o...
19. 06. 2015 | Aktuality

Průkopnická konference o regulaci bitcoinu – VIDEO

Vysoká škola CEVRO Institut, Roklen Klub a ČNB uspořádaly dne 15. 6. 2015 na půdě České národní banky průkopnickou konferenci věnovanou regulaci bitcoinu. Mediálním partnerem konference byl Roklen24.Úvodní vysotupení přednesli viceguvernér ČNB dr. Mojmír Hampl a rektor CEVRO Institutu prof. Josef...
19. 06. 2015 | Aktuality

MBA, MPA – impuls pro Váš profesní a kariérní růst

Srdečně Vás zveme na den otevřených dveří postgraduálních studijních programů. Setkání s diplomatem a prorektorem Tomášem Pojarem proběhne v úterý 23. 6. 2015 v 17.30 hod.
23. 06. 2015 | Akce

Conference: Putin’s Russia

The Civic institute would like to invite you to the conference “Putin´s Russia” with key speakers  Marius Laurinavičius, Peter Pomeranzev  and  Tomáš Pojar.   The event takes place on 29th of June (4:00 PM) at the CEVRO Institute (Jungmannova 17, Prague 1).
29. 06. 2015 | Akce

Anketa spokojenosti za LS 2014/15 a vylosování vítězného kódu

V průbehu května uspořádala vysoká škola CEVRO Institut pro své studenty další, již tradiční, anonymní online anketu, jejímž cílem bylo dozvědět se kladné i kritické názory, vztahující se k uplynulému semestru.
10. 06. 2015 | Aktuality

Miroslav Novák o M. Duvergerovi v Sociologickém časopisu

Prof. Miroslav Novák, první profesor politologie na UK a garant oboru politologie na VŠ CEVRO Institut publikoval v nejnovějším čísle Sociologického časopisu několik statí o velikánovi světové politické vědy Maurice Duvergerovi.
04. 06. 2015 | Škola v médiích

Josef Šíma v americkém EconJournalWatch

Americký impaktovaný časopis EconJournalWatch v rámci první části symposia o klasickém liberalismu publikoval ve svém květnovém čísle článek rektora CEVRO Institutu prof. Josefa Šímy s názvem Classical Liberalism in the Czech Republic.
01. 06. 2015 | Škola v médiích

Jiří Šedivý pro Parlamentní listy: To máme trpět, že nám tady uprchlíci budou páchat zvěrstva?

Gen. Jiří Šedivý, bývalý načelník Generálního štábu AČR a pedagog na CEVRO Institutu poskytl rozhovor Parlamentním listům. Rozhovor, který byl věnován otázkám imigrace, si můžete přečíst zde .
01. 06. 2015 | Škola v médiích