Akce

Prof. Munger (Duke University) speaking at CEVRO Institute Academic Forum

We are inviting you cordially to attend another great talk - part of the CEVRO Institute Academic Forum seires.   Main speaker:   prof. Michael Munger (Duke University) Topic: Guaranteed income - compatible with liberty or not?  
11. 03. 2015 | Akce

Ve službách státu – debata určená studentům středních škol

Srdečně zveme všechny studenty SŠ a VOŠ, kteří se zajímají o diplomacii či veřejný život, aby k nám přišli debatovat s lidmi, jež mají zkušenost s působením na nejvyšších pozicích veřejné správy, diplomacie a NGOs v ČR i v zahraničí.
23. 03. 2015 | Akce

Konference: Budoucnost pravice v ČR

Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci Budoucnost pravice v ČR, která se uskuteční 12. března 2015 na půdě vysoké školy CEVRO Institut.
12. 03. 2015 | Akce

Stanislav Balík pro epravo.cz: Ústavní soud (nejen) v roce 2015

JUDr. PhDr. Stanislav Balík, advokát, bývalý soudce Ústavního soudu a pedagog vysoké školy CEVRO Institut publikoval v magazinu epravo.cz komentář věnovaný ústavnímu soudu.
26. 02. 2015 | Škola v médiích

Energetika jako součást ekonomické války (Klubové setkání s Václavem Bartuškou)

Ve středu 25. února se uskutečnilo první Klubové setkání Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut ( PCTR ) v letním semestru. Hostem pravidelného neformálního semináře byl tentokrát zvláštní velvyslanec MZV pro energetickou bezpečnost Václav Bartuška . Celoevropsky uznávaný...
25. 02. 2015 | Akce

Lecture: Models for Combating ISIS (Jordan, Bahrain)

Central European Journal of International and Security Studies in association with CEVRO Institute invites you to take part in Crisis Lecture Series: Models for Combating ISIS (Jordan, Bahrain) . The lecture will be held on Monday, 2 March 2015, at the CEVRO Institute (classroom No. 218/B) .
02. 03. 2015 | Akce

Ekonomický klub s Lukasem Reimannem

Dovolujeme si vás dne 26. 2. 2015 od 18 hod. pozvat na společnou akci  Ekonomického klubu  a Klubu  reformy.cz v rámci přednáškové řady CEVRO Institut Fórum . Vystoupí švýcarský poslanec Lukas Reimann, europoslanec Petr Mach, Vít jedlička, předseda reformy.cz, a Josef Šíma, rektor vysoké školy...
26. 02. 2015 | Akce

Anketa spokojenosti za ZS 2014/15 a vylosování vítězného kódu

Na konci prosince loňského roku a v první polovině ledna roku letošního uspořádala vysoká škola CEVRO Institut pro své studenty již třetí zcela anonymní online anketu, jejímž cílem bylo dozvědět se kladné i kritické názory, vztahující se k uplynulému semestru. Obdobnou anketu škola takto opakuje...
19. 02. 2015 | Aktuality

Publikace: Česko-americké vztahy: jak dál?

Publikace: Česko-americké vztahy: jak dál? Centrum transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut (PCTR) vydalo dvojjazyčnou publikaci Česko-americké vztahy: jak dál? , a to za laskavé finanční podpory neziskové organizace Zaostřeno, o.p.s. a RWE Česká republika. Publikace zhodnocuje vzájemné vztahy z bezpečnostní, obchodní,...

Natáčení pořadu Mapa úspěchu o CEVRO Institutu

Ve středu 18. 2. 2015 bude Česká televize v budově vysoké školy CEVRO Institut natáčet pořad Mapa úspěchu , věnovaný právě naší vysoké škole.
18. 02. 2015 | Akce