Škola v médiích

Seminář: Perspektiva pracovní rehabilitace

Centrum zdravotně-sociálních studií vysoké školy CEVRO Institut si Vás dovoluje pozvat na seminář „Perspektiva pracovní rehabilitace“, který se uskuteční v pondělí 28. dubna 2014 od 17.00 do 19.00 hod. v budově vysoké školy CEVRO Institut.
28. 04. 2014 | Akce

Předvolební debata – programové priority a cíle kandidátů do Evropského parlamentu

Politologický klub vysoké školy CEVRO Institut ve spolupráci s Mladými konzervativci si vás dovoluje pozvat na předvolební debatu.
30. 04. 2014 | Akce

CEVRO Institut v Respektu: Ministr za katedrou

Týdeník Respekt přinesl článek o vysoké škole CEVRO Institut. Zaměřený je na zapojení bývalých politiků, diplomatů a dalších lidí z praxe do výuky.
18. 04. 2014 | Škola v médiích

Konkursy na vedoucího katedry a učitele mezinárodních vztahů

Rektor vysoké školy CEVRO Institut vypisuje dvě výběrová řízení. První se týká funkce vedoucího oborové katedry veřejného práva a veřejné správy. Druhý konkurs je vyhlášen na pozici docenta či odborného asistenta pro oblast mezinárodních vztahů.
17. 04. 2014 | Aktuality

Rektorské volno – škola bude uzavřena!

Vysoká škola CEVRO Institut vám přeje hezké svátky velikonoční a současně si vám dovolujeme oznámit, že po dobu jejich trvání bude škola uzavřena.
17. 04. 2014 | Aktuality

Tomáš Pojar poskytl Lidovým novinám rozsáhlý rozhovor

Tomáš Pojar, diplomat, bezpečnostní analytik a prorektor CEVRO Institutu v textu nazvaném „Je neuctivé nebrat Rusko vážně“ hovoří např. o Temelínu, armádě či kyberútocích.
17. 04. 2014 | Škola v médiích

Filmový seminář: Babettina hostina (Gabriel Axel, 1987)

Ve středu 23. 4. 2014 se uskuteční další díl filmového semináře. Na jeho programu bude Oscarem oceněný snímek Babettina hostina.
23. 04. 2014 | Akce

Ladislav Mrklas v ČT o evropských volbách

Politolog a prorektor vysoké školy CEVRO Institut byl hostem pořadu Politické spektrum, který se věnoval významu letošních voleb do Evropských parlamentu. Diskuse se dále zúčastnili politolog Jakub Janda a státní tajemník pro evropské záležitosti Tomáš Prouza.
15. 04. 2014 | Škola v médiích

Ladislav Mrklas v pořadu Události a komentáře

Dr. Ladislav Mrklas, politolog a prorektor vysoké školy CEVRO Institut komentoval spolu s politologem Jiřím Pehe, zpravodajem ČT v Německu Martinem Jonášem a zpravodaje ČT v USA Martinem Řezníčkem v pořadu ČT Události a komentáře situaci kolem úbytku členské základny tradičních politických stran.
09. 04. 2014 | Škola v médiích

e-Government na CEVRO Institutu

Centrum IT ve veřejné správě založené a působící v rámci vysoké školy CEVRO Institut prezentovalo ústy svého ředitele Ing. Aleše Kučery na veletrhu ISSS 2014 v Hradci Králové nový směr výuky zaměřené na zaměstnance veřejné správy. Jedná se o ojedinělý projekt, který nemá obdobu na jiné české...
08. 04. 2014