Škola v médiích

Richard Vedder poskytl rozhovor Týdnu

Richard Vedder, ekonom z Ohio University, který byl jedním s hlavních přednášejících na naší 2014 International Summer School , poskytl rozsáhlý rozhovor časopisu Týden.
19. 08. 2014 | Škola v médiích

Rektor Šíma pro REFLEX

Rektor školy poskytl rozhovor pro REFLEX o nutnosti ekonomických reforem, výhodnosti členství v Evropské unii, investicích do vzdělání a politizaci peněz. Celý rozhovor najdete na...
04. 08. 2014 | Škola v médiích

První celorepublikové setkání Students for Liberty

Vysoká škola CEVRO Institut hostí dne 20. září 2014 historicky první celorepublikové setkání Students for Liberty.
25. 07. 2014 | Aktuality

Jiří Šedivý k pádu letadla na DV TV

Gen. Jiří Šedivý, bývalý načelní Generálního štábu AČR a pedagog na CEVRO Institutu vystoupil 21. července 2014 v DV TV v pořadu Martina Veselovského na Aktualne.cz. Rozhovor nese název „ Šedivý k pádu letadla: Viník se najde, meze jsou překročeny “ a zhlédnout jej můžete zde .
22. 07. 2014 | Škola v médiích

Vyšlo nové číslo časopisu CI-Time

Právě vyšlo nové číslo časopisu CI-Time. Jeho hlavním tématem je Den daňové svobody 2014.
11. 07. 2014 | Aktuality

Tomáš Pojar v médiích

Prorektor pro zahraniční vztahy vysoké školy CEVRO Institut Tomáš Pojar byl v uplynulých dnech v médiích velmi plodný. Publikoval několik příspěvků a poskytl rozhovory k aktuálním bezpečnostním hrozbám.
11. 07. 2014 | Škola v médiích

Josef Šíma v diskusi o rozhodnutí Petry Kvitové

Rektor vysoké školy CEVRO Institut a profesor ekonomie Josef Šíma se zapojil do veřejné diskuse o rozhodnutí úspěšné české tenistky Petry Kvitové z daňových důvodů přesunout své trvalé bydliště do Monaka.
11. 07. 2014 | Škola v médiích

Další akreditační úspěch vysoké školy CEVRO Institut

Další akreditační úspěch vysoké školy CEVRO Institut Vysoká škola CEVRO Institut úspěšně završila reakreditaci svého posledního oboru - bakalářského oboru Právo v obchodních vztazích , akreditovaného v rámci programu Právní specializace. V jeho čele stojí garantka oboru Doc. JUDr. Ivana Štenglová. O prodloužení této akreditace do konce roku 2017...
04. 07. 2014 | Aktuality

Slavnostní promoce absolventů – léto 2014

Ve středu 2. července 2014 od se uskutečnila slavnostní promoce absolventů bakalářského a magisterského studia a také absolventů programu Master of Public Administration. Tito absolventi prošli úspěšně celým studiem, které završili v rámci červnových termínu obhajob a státních závěrečných zkoušek.
03. 07. 2014 | Aktuality

Jiří Šedivý s Tomášem Pojarem v rozhovoru o aktuálních bezpečnostních a ekonomických hrozbách

Jaké hrozby může Evropě, potažmo České republice přinést vrcholící krize na Ukrajině a občanská válka v Sýrii? Na to i na další aktuální zahraničně-politické a bezpečnostní otázky se ptal bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a expert na bezpečnost Jiří Šedivý zkušeného diplomata a...
03. 07. 2014 | Škola v médiích