Aktuality

Právo a morálka: spojenci či lhostejní souputníci? – konference

12. května 2012 se v sídle vysoké školy CEVRO Institut konala mezinárodní konference věnovaná vztahu práva a morálky, resp. přirozeného a pozitivního práva.
12. 05. 2012 | Konference a semináře

Bořivoj Hnízdo v pořadu Hovory o Evropě na ČRo 6

Specialista na politickou geografii z vysoké školy CEVRO Institut byl 2. května jedním z hostů diskusního pořadu o oficiálních jazycích v Evropské unii.
12. 05. 2012 | Škola v médiích

Otevřená společnost – první číslo tematického studentského časopisu

V rámci kurzu Otevřená společnost vzniklo první číslo stejnojmenného studentského tematického časopisu. Historicky první číslo se věnuje nedemokratickým režimům Kuby a Běloruska.
04. 05. 2012 | Aktuality

Hospodářská politika – nový bakalářský obor na CEVRO Institutu

S potěšením si Vám dovolujeme oznámit, že naše vysoká škola získala akreditaci bakalářského studijního programu Hospodářská politika a správa, obor Hospodářská politika.
03. 05. 2012 | Aktuality

Přednáška: "Terrorism and its evolution – towards a new form of terrorism"

Vysoká škola CEVRO Institut uspořádala přednášku na téma mezinárodního terorismu. Přednášejícím byl polský vysokoškolský pedagog Grzegorz Wilk-Jakubowski, který představil koncept terorismu a jeho vývojové tendence.
02. 05. 2012 | Akce

Andrej Babiš byl hostem kurzu Lobbing a zájmové skupiny.

Andrej Babiš byl hostem kurzu Lobbing a zájmové skupiny. Katedra politologie a mezinárodních vztahů CEVRO Institutu uspořádala přednášku Lobbing v zemědělství. Jako host vystoupil: Ing. Andrej Babiš.
02. 05. 2012 | Konference a semináře

Filmový seminář: Hoří, má panenko (1967)

Filmový seminář: Hoří, má panenko (1967) CEVRO Institut a Nadace Konrada Adenauera uspořádali poslední promítání v rámci letního semestru. Uskutečnilo se 25. dubna 2012 od 18:30 hodin v budově školy. Zvláštním hostem byl dramaturg většiny filmů Miloše Formana Václav Šašek .
25. 04. 2012 | Akce

Lobbing vs. Korupce – přednáška

Katedra politologie a mezinárodních vztahů CEVRO Institutu uspořádala přednášku Lobbing vs. Korupce. Jako host vystoupil: Stanislav Beránek, projektový vedoucí Transparency International.
25. 04. 2012 | Akce

Josef Šíma v Reflexu: Právo proti pravici

Josef Šíma v Reflexu: Právo proti pravici Profesor Šíma, ekonom a rektor CEVRO Institutu publikoval v časopisu Reflex příspěvek, který se věnuje míře přerozdělování a nezbytnosti vysokoškolské reformy.
25. 04. 2012 | Aktuality

Dan Mitchell: Abolishing the flat tax: a wrong response to the crisis – CEVRO Institut Academic Forum

Dan Mitchell: Abolishing the flat tax: a wrong response to the crisis – CEVRO Institut Academic Forum Přední odborník na daňovou reformu a daňovou politiku Daniel J. Mitchell byl hostem dalšího CEVRO Institut Fora.
23. 04. 2012 | Konference a semináře