Aktuality

Hospodářská politika – nový bakalářský obor na CEVRO Institutu

S potěšením si Vám dovolujeme oznámit, že naše vysoká škola získala akreditaci bakalářského studijního programu Hospodářská politika a správa, obor Hospodářská politika.
03. 05. 2012 | Aktuality

Přednáška: "Terrorism and its evolution – towards a new form of terrorism"

Vysoká škola CEVRO Institut uspořádala přednášku na téma mezinárodního terorismu. Přednášejícím byl polský vysokoškolský pedagog Grzegorz Wilk-Jakubowski, který představil koncept terorismu a jeho vývojové tendence.
02. 05. 2012 | Akce

Andrej Babiš byl hostem kurzu Lobbing a zájmové skupiny.

Andrej Babiš byl hostem kurzu Lobbing a zájmové skupiny. Katedra politologie a mezinárodních vztahů CEVRO Institutu uspořádala přednášku Lobbing v zemědělství. Jako host vystoupil: Ing. Andrej Babiš.
02. 05. 2012 | Konference a semináře

Filmový seminář: Hoří, má panenko (1967)

Filmový seminář: Hoří, má panenko (1967) CEVRO Institut a Nadace Konrada Adenauera uspořádali poslední promítání v rámci letního semestru. Uskutečnilo se 25. dubna 2012 od 18:30 hodin v budově školy. Zvláštním hostem byl dramaturg většiny filmů Miloše Formana Václav Šašek .
25. 04. 2012 | Akce

Lobbing vs. Korupce – přednáška

Katedra politologie a mezinárodních vztahů CEVRO Institutu uspořádala přednášku Lobbing vs. Korupce. Jako host vystoupil: Stanislav Beránek, projektový vedoucí Transparency International.
25. 04. 2012 | Akce

Josef Šíma v Reflexu: Právo proti pravici

Josef Šíma v Reflexu: Právo proti pravici Profesor Šíma, ekonom a rektor CEVRO Institutu publikoval v časopisu Reflex příspěvek, který se věnuje míře přerozdělování a nezbytnosti vysokoškolské reformy.
25. 04. 2012 | Aktuality

Dan Mitchell: Abolishing the flat tax: a wrong response to the crisis – CEVRO Institut Academic Forum

Dan Mitchell: Abolishing the flat tax: a wrong response to the crisis – CEVRO Institut Academic Forum Přední odborník na daňovou reformu a daňovou politiku Daniel J. Mitchell byl hostem dalšího CEVRO Institut Fora.
23. 04. 2012 | Konference a semináře

Benefiční divadelní představení „Škola Malého Stromu“

Benefiční divadelní představení „Škola Malého Stromu“ Na púdě vysoké školy CEVRO Institut se uskutečnilo benefiční divadelní představení „Škola Malého Stromu“. Na motivy knihy Forresta Cartera představení připravila Iveta Dušková, která v něm společně s Petrou Bílkovou také účinkovaly.
19. 04. 2012 | Akce

Lobbing ve sportu

Katedra politologie a mezinárodních vztahů CEVRO Institutu uspořádala přednášku: Lobbing ve sportu. Jako host vystoupil: JUDr. Miroslav Jansta, předseda České svazu tělesné výchovy.
18. 04. 2012 | Akce

Vydařený kurz: Přicházejí změny, Buďte připraveni! – dva dny se špičkovými právníky, politology a ekonomy

Vydařený kurz: Přicházejí změny, Buďte připraveni! – dva dny se špičkovými právníky, politology a ekonomy Vysoká škola CEVRO institut uspořádala ve dnech 13. a 14. dubna 2012 špičkově obsazený kurz, kde se více než sedmdesátka přihlášených účastníků dozvěděla například o průlomu, jenž přináší nový občanský zákoník do českého práva, či získala cenné informace o možném budoucím ekonomickém a...
13. 04. 2012 | Konference a semináře