Škola v médiích

Miloš Brunclík v TA3 komentoval výsledky prvního kola prezidentských voleb v ČR.

Dr. Miloš Brunclík, politolog a pedagog vysoké školy CEVRO Institut komentoval v televizním vysílání slovenské televize TA3 výsledky prvního kola prezidentských voleb v ČR.  
15. 01. 2013 | Škola v médiích

Konference: Informace jako strategická hodnota

Vysoká škola CEVRO Institut a společnost VIAVIS uspořádaly odbornou konferenci, jež navazovala na sérii odborných konferencí o kybernetické bezpečnosti, kterou dále rozšiřila. Primárně byla zaměřena na komerční společnosti. Konference se uskutečnila dne 13. února 2013 od 9.30 v aule vysoké školy...
13. 02. 2013 | Konference a semináře

Miroslav Sylla pro Lidové noviny: Měli jsem říct: Vlastnictví je posvátné

JUDr. Miroslav Sylla, vedoucí katedry veřejného práva a veřejné správy na CEVRO Institutu poskytl rozáhlý rozhovor Lidovým novinám.
22. 12. 2012 | Škola v médiích

Prezidentská debata – audiozáznam, mediální ohlasy

Jagello 2000 – Informační centrum o NATO v Praze a vysoká škola CEVRO Institut uspořádaly moderovanou debatu kandidátů na prezidenta České republiky na téma zahraničně-bezpečnostní politiky a role hlavy státu v ní.
20. 12. 2012 | Škola v médiích

Jan Jireš pro Natoaktual: Rezignace Alexandra Vondry a krize českého atlantismu

Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, publikoval 3. prosince 2012 na portálu Natoaktual.cz text, v němž komentuje listopadovou rezignaci Alexandra Vondry na funkci ministra obrany a zasazuje ji do širšího kontextu vývoje české zahraniční a...
18. 12. 2012 | Škola v médiích

Tradiční vánoční večírek studentů v Českém Krumlově

V pátek 14. prosince se uskutečnilo vánoční setkání studentů, pedagogů a přátel vysoké školy CEVRO Institutu v Českém Krumlově.
18. 12. 2012 | Aktuality

Jan Jireš pro Aspen Review Central Europe: Bezpečnost střední Evropy

Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, publikoval v podzimním čísle časopisu Aspen Review Central Europe článek, v němž se zabývá celkovým hodnocením bezpečnostního prostředí střední Evropy a reflexí bezpečnostních hrozeb, které v uplynulých letech...
08. 12. 2012 | Škola v médiích

Mezinárodní seminář: Druhé funkční období prezidenta Obamy a perspektivy transatlantických vztahů

Centrum transatlantických vztahů (PCTR) vysoké školy CEVRO Institut a Aliance evropských konzervativců a reformistů (AECR) uspořádali seminář, který se věnoval zahraniční politice druhé administrativy amerického prezidenta Baracka Obamy.
13. 12. 2012 | Akce

Josef Šíma pro Lidové noviny: Ženy v ofsajdu?

Profesor Šíma, ekonom a rektor CEVRO Institutu publikoval v Lidových novinách svůj příspěvek, který byl tentokráte věnován kvótám pro ženy.
03. 12. 2012 | Škola v médiích

Stipendium pro studenta, doporučeného Dětskou dopravní nadací

Vysoká škola CEVRO Institut, resp. předseda správní rady každoročně uděluje 100% stipendium studentovi, který je doporučen Dětskou dopravní nadací , jež se stará o děti obětí dopravních nehod. Toto stipendium letos získala jedna z nadaných studentek, jejíž jméno nebudeme z etických důvodů...
30. 11. 2012 | Aktuality