Akce

Odborný seminář: Dlouhodobá péče

Centrum zdravotně-sociálních studií vysoké školy CEVRO Institut uspořádalo seminář Dlouhodobá péče, který se uskutečnil v pondělí 4. února 2013 v budově vysoké školy CEVRO Institut.
04. 02. 2013 | Akce

Josef Šíma v ČRo 6 – rozhovor v pořadu Hovory o politice

Profesor Josef Šíma, ekonom a rektor CEVRO Institutu, vystoupil 21. ledna 2013 v pořadu Českého rozhlasu 6 Hovory o politice.
21. 01. 2013 | Škola v médiích

CEVRO Institut Interview - prof. Pascal Salin: Francie - vláda ideologie sociální nenávisti

CEVRO Institut Interview je projektem, v jehož rámci si rektor a další představitelé školy k živým i on-line rozhovorům zvou zajímavé tuzemské i zahraniční osobnosti ze světa akademického, společensko-politického či sféry byznysu. Tyto rozhovory pravidelně vycházejí v analytickém měsíčníku...
20. 01. 2013 | Škola v médiích

Den bezpečnosti na CEVRO Institutu skončil úspěchem

Vysoká škola CEVRO Institut uspořádala vzdělávací seminář, věnovaný širokému okruhu témat spojených bezepčnostní problematikou. Na programu bylo: kurs věnovaný ochraně informací; prezentace nové učebnice, zabývající se managementem bezpečnosti; a dva kurzy realizované v rámci programu MPA –...
08. 02. 2013 | Akce

Miloš Brunclík v TA3 komentoval výsledky prvního kola prezidentských voleb v ČR.

Dr. Miloš Brunclík, politolog a pedagog vysoké školy CEVRO Institut komentoval v televizním vysílání slovenské televize TA3 výsledky prvního kola prezidentských voleb v ČR.  
15. 01. 2013 | Škola v médiích

Konference: Informace jako strategická hodnota

Vysoká škola CEVRO Institut a společnost VIAVIS uspořádaly odbornou konferenci, jež navazovala na sérii odborných konferencí o kybernetické bezpečnosti, kterou dále rozšiřila. Primárně byla zaměřena na komerční společnosti. Konference se uskutečnila dne 13. února 2013 od 9.30 v aule vysoké školy...
13. 02. 2013 | Konference a semináře

Miroslav Sylla pro Lidové noviny: Měli jsem říct: Vlastnictví je posvátné

JUDr. Miroslav Sylla, vedoucí katedry veřejného práva a veřejné správy na CEVRO Institutu poskytl rozáhlý rozhovor Lidovým novinám.
22. 12. 2012 | Škola v médiích

Prezidentská debata – audiozáznam, mediální ohlasy

Jagello 2000 – Informační centrum o NATO v Praze a vysoká škola CEVRO Institut uspořádaly moderovanou debatu kandidátů na prezidenta České republiky na téma zahraničně-bezpečnostní politiky a role hlavy státu v ní.
20. 12. 2012 | Škola v médiích

Jan Jireš pro Natoaktual: Rezignace Alexandra Vondry a krize českého atlantismu

Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, publikoval 3. prosince 2012 na portálu Natoaktual.cz text, v němž komentuje listopadovou rezignaci Alexandra Vondry na funkci ministra obrany a zasazuje ji do širšího kontextu vývoje české zahraniční a...
18. 12. 2012 | Škola v médiích

Tradiční vánoční večírek studentů v Českém Krumlově

V pátek 14. prosince se uskutečnilo vánoční setkání studentů, pedagogů a přátel vysoké školy CEVRO Institutu v Českém Krumlově.
18. 12. 2012 | Aktuality