Aktuality

Soutěž o lístky do Divadla Komedie

Divadlo Komedie, s kterým naše vysoká škola spolupracuje, připravilo pro studenty CEVRO Institutu soutěž o volné vstupenky.
20. 11. 2012 | Aktuality

Seminář: Sociální podnikání ve stárnoucí Evropě

Centrum zdravotně-sociálních studií vysoké školy CEVRO Institut uspořádalo seminář Sociální podnikání ve stárnoucí Evropě. Akce se uskutečnila v pondělí 3. prosince 2012 od 14.00 do 16.00 hod. v budově vysoké školy CEVRO Institut.
03. 12. 2012 | Akce

Moravské přednášky Josefa Šímy

Rektor školy profesor Josef Šíma vystoupil dne 29. listopadu spolu s místopředsedou Ústavního soudu prof. Pavlem Holländerem v zahajovacím panelu odborné konference "Finanční ústava", kterou pořádaly Katedra ústavního práva a politologie PrF MU a Mezinárodní politologický ústav MU.
29. 11. 2012 | Akce

Jakub Kříž získal ocenění IUS et SOCIETAS

Jakub Kříž, pedagog vysoké školy CEVRO Institut, získal cenu IUS et SOCIETAS. Cena se uděluje za esej obsahující nejzajímavější podněty, pohledy a otázky o roli práva a justice ve společnosti.
16. 11. 2012 | Aktuality

Je většinový systém vhodný pro českou parlamentní dolní komoru?

Katedra politologie Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity, iniciativa Přímá volba poslanců a vysoká škola CEVRO Institut uspořádaly konferenci o možnostech využití většinového systému pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.
28. 11. 2012 | Akce

Bagatelní trestná činnost – jak dál v trestním řízení – seminář Centra bezpečnostních studií

Centrum bezpečnostních studií vysoké školy CEVRO Institut uspořádalo ve spolupráci a za účasti Ministerstva vnitra a Ministerstva spravedlnosti odborný diskusní seminář.
27. 11. 2012 | Konference a semináře

Josef Šíma v ČRo 6 – o rozpočtové kázni a centralizaci ekonomických pravidel v EU

Profesor Josef Šíma, ekonom a rektor CEVRO Institutu, vystoupil 8. listopadu 2012 v pořadu Českého rozhlasu Člověk a trh. Spolu s ekonomem Petrem Zahradníkem, členem NERV, odpovídal na otázky, které se týkaly rozpočtové kázně a centralizace ekonomických pravidel v EU. Celý pořad si...
12. 11. 2012 | Škola v médiích

Guido Calabresi „80“ a úspěšný VIII. ročník konference PCPE – aktualizováno

Profesor Calabresi oslavil své životní jubilem v Praze – na půdě vysoké školy CEVRO Institut. Prof. Calabresi byl hlavním hostem úspěšného VIII. ročníku mezinárodní mezioborové konference PCPE, která se uskutečnila na půdě školy ve dnech 26. – 28. 10. 2012.
10. 11. 2012 | Konference a semináře

Jakub Kříž pro Lidové noviny: Kde se uplatní právníci

Jakub Kříž, tajemník katedry soukromého práva na CEVRO Institutu publikoval v Lidových novinách svůj příspěvek, který byl věnován možnostem uplatnění absolventů právních oborů v praxi.
07. 11. 2012 | Škola v médiích

Úspěšný IV. ročník Maškarního – Děsy a běsy

Klub přátel CEVRO Institutu uspořádal v pátek 23. listopadu 2012 již IV. ročník maškarního. Téma tentokrát znělo Děsy a běsy. Mezi účastníky byli studenti, pedagogové a zaměstnanci školy, ale také jejich rodinní příslušníci či přátelé. Letošního úspěšného ročníku se zúčastnila více než...
23. 11. 2012 | Akce