Aktuality

CEVRO Institut na veletrhu Gaudeamus v Brně

Ve dnech 30. 10. až 2. 11. 2012 se uskutečnil na brněnském výstavišti v pavilonu F již XIX. ročník největšího veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus.
20. 10. 2012 | Aktuality

Jan Jireš pro Central Europe Digest: Krize eurozóny a její dopady na středoevropský region

Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, přispěl svým komentářem do speciálního čísla magazínu Central Europe Digest , který vydává washingtonský think-tank Center for European Policy Analysis (CEPA). CEPA je jediný zahraničněpolitický think-tank ve...
19. 10. 2012 | Aktuality

Konference Právo ve veřejné správě

Společnost ATLAS consulting spol. s r. o. – výrobce nejrozšířenějšího právního informačního systému CODEXIS uspořádala první ročník odborné konference se zaměřením na Právo ve veřejné správě. Jedním z odborných partnerů konference byla vysoká škola CEVRO Institut. Konference se konala ve...
23. 10. 2012 | Konference a semináře

Dr. Tomáš Sokol v online rozhovoru pro časopis Ekonom

Jeden z nejznámějších českých advokátů a také pedagog vysoké školy CEVRO Institut odpovídal na dotazy v online rozhovoru týdeníku Ekonom.
19. 10. 2012 | Škola v médiích

Slavnostní promoce absolventů a imatrikulace nových studentů

Ve dnech 17. a 18. října 2012 se uskutečnily imatrikulace nových studentů a slavnostní promoce absolventů bakalářského, magisteského a MPA studia.
19. 10. 2012 | Aktuality

Rozhovor s Josefem Šímou v publikaci Krize a politické křižovatky.

Prof. Josef Šíma, ekonom a rektor CEVRO Institutu poskytl Janu Rovenskému a kol. rozsáhlý rozhovor, který se váže k současným politickým a ekonomickým tématům.
16. 10. 2012 | Škola v médiích

VI. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement

Vysoká škola CEVRO Institut a Junior Achievement ČR, ve spolupráci s poslancem Markem Bendou a Ústavně právním výborem, uspořádaly 8. října 2012 již VI. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement v uplynulém školním roce.
09. 10. 2012 | Aktuality

Tolerované drogy a jejich regulace – seminář

Centrum zdravotně-sociálních studií vysoké školy CEVRO Institut uspořádalo seminář „Tolerované drogy a jejich regulace“. Seminář se uskutečnil v pondělí 15. října 2012 od 15.30 do 18.00 hod. v budově vysoké školy CEVRO Institut.
15. 10. 2012 | Akce

Cyklus kurzů – Rekodifikace soukromého práva

Vysoká škola CEVRO Institut přináší sérii jednodenních kurzů věnovaných novému občanskému zákoníku a změnám v soukromém právu.
14. 06. 2012 | Akce

Demokraté versus Republikáni: debata před americkými prezidentskými volbami v CEVRO Institutu

Začátkem listopadu proběhnou ve Spojených státech prezidentské volby. Rozhodnou o tom, zda Barack Obama stráví v Bílém domě další čtyři roky, nebo zda se prezidentem stane jeho republikánský vyzyvatel Mitt Romney.
08. 10. 2012 | Akce