Akce

Tolerované drogy a jejich regulace – seminář

Centrum zdravotně-sociálních studií vysoké školy CEVRO Institut uspořádalo seminář „Tolerované drogy a jejich regulace“. Seminář se uskutečnil v pondělí 15. října 2012 od 15.30 do 18.00 hod. v budově vysoké školy CEVRO Institut.
15. 10. 2012 | Akce

Cyklus kurzů – Rekodifikace soukromého práva

Vysoká škola CEVRO Institut přináší sérii jednodenních kurzů věnovaných novému občanskému zákoníku a změnám v soukromém právu.
14. 06. 2012 | Akce

Demokraté versus Republikáni: debata před americkými prezidentskými volbami v CEVRO Institutu

Začátkem listopadu proběhnou ve Spojených státech prezidentské volby. Rozhodnou o tom, zda Barack Obama stráví v Bílém domě další čtyři roky, nebo zda se prezidentem stane jeho republikánský vyzyvatel Mitt Romney.
08. 10. 2012 | Akce

Josef Šíma pro Lidové noviny: Proč se na českých vysokých školách nemíchají obory

Profesor Šíma, ekonom a rektor CEVRO Institutu publikoval v Lidových novinách svůj příspěvek, který byl věnován problematice separátní výuky práva a ekonomie na českých vysokých školách.
26. 09. 2012 | Škola v médiích

Albín Bráf: politik, národohospodář a jeho doba – mezinárodní konference

Centrum středoevropských studií a Národohospodářský ústav Josefa Hlávky uspořádaly konferenci věnovanou významnému českému národohospodáři a politikovi Albínu Bráfovi, od jehož úmrtí právě letos uplynulo sto let.
20. 09. 2012 | Konference a semináře

Rozhovor s profesorem Vedderem v Týdnu

Profesor univerzity státu Ohio Richard Vedder, který navštívil Prahu u příležitosti společné letní školy vysoké školy CEVRO Institut a Ohio University , poskytl časopisu Týden rozsáhlý rozhovor.
20. 09. 2012 | Škola v médiích

Setkání významných světových ekonomů, politických filosofů a dalších vzácných hostů na půdě CEVRO Institutu.

Ve čtvrtek 6. září od 20 hodin proběhlo na půdě vysoké školy CEVRO Institut setkání významných světových ekonomů, politických filosofů a vlivných aktérů veřejného života se studenty školy a přizvanými hosty.
14. 09. 2012 | Aktuality

CEVRO Institut Forum s profesorem Peterem Kleinem

V úterý 9. října od 17.00 hod. se uskutečnila další přednáška z cyklu CEVRO Institut Academic Forum s názvem "Should Government Promote Entrepreneurship?"
09. 10. 2012 | Akce

Rozhovor s prorektorem Ladislavem Mrklasem v Lidových novinách

Ladislav Mrklas, prorektor CEVRO Institutu, poskytl rothovor Lidovým novinám.
29. 08. 2012 | Škola v médiích

Nová kniha v rámci ediční řady CEVRO Institut Academic Press

Vysoká škola CEVRO Institut vydala v rámci své prestižní knižní řady překlad publikace Rakouská škola. Tržní řád a podnikatelská tvořivost , jejímž autorem je profesor Jesús Huerta de Soto. Z anglického originálu The Austrian School: Market Order and Entrepreneurial Creativity knihu přeložil...
29. 08. 2012 | Aktuality