Aktuality

Pedagogové CEVRO Institutu členy výzkumného týmu k možnostem obranné spolupráce visegrádských zemí

PhDr. Jan Jireš a gen. Jiří Šedivý, pedagogové a výzkumní pracovníci vysoké školy CEVRO Institut, se od listopadu 2011 do června 2012 účastnili práce mezinárodního týmu expertů v rámci projektu DAV4 ( Defence Austerity V4 ). Cílem projektu bylo zhodnotit dosavadní vývoj spolupráce...
25. 06. 2012 | Aktuality

Monografie Krajské volby 2008 v tištěném vydání!

Vysoká škola CEVRO Institut nabízí všem zájemcům o českou politiku tištěnou verzi monografie o krajských volbách 2008. Na jejím vzniku se podílelo devět politologů, sociologů a mediálních analytiků z předních akademických i analytických pracovišť.
24. 06. 2012 | Aktuality

Přednáška Josefa Šímy: "Jste připraveni na znehodnocování peněz?"

Přednáška Josefa Šímy: Prof. Josef Šíma, rektor a ekonom CEVRO Institutu byl prvním hostem nového cyklu přednášek a seminářů společnosti G&S Solutions.
24. 06. 2012 | Škola v médiích

Rozvoj zahraniční spolupráce: University of Arizona

Rozvoj zahraniční spolupráce: University of Arizona Vysoká škola CEVRO Institut navázala spolupráci s Univerzity of Arizona.
24. 06. 2012 | Aktuality

Jan Jireš přispěl do polského sborníku k problematice evropské integrace

Polský konzervativní think-tank Centrum pro politické myšlení (Ośrodek myśli politycznej) vydal sborník esejů věnovaných budoucnosti evropské integrace, postavení a perspektivám České republiky a Polska jako členů EU a vzájemným vztahům obou zemí v rámci Unie. Svým textem do sborníku...
15. 06. 2012 | Škola v médiích

Jan Jireš pro Natoaktual: Chicagský summit Severoatlantické aliance

Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, publikoval 4. června 2012 na serveru Natoaktual text, v němž komentuje některé aspekty aliančního summitu v Chicagu, který proběhl koncem května.
11. 06. 2012 | Škola v médiích

Letní škola rekodifikace soukromého práva 2012

Ve dnech 20. - 24. srpna uspořádala vysoká škola CEVRO Institut letní školu rekodifikace soukromého práva. Jejím cílem bylo podrobně představit účastníkům novinky, které do českého právního řádu vnesou nový občanský zákoník a zákon o obchodních korporacích. Vzhledem k významu rekodifikace...
20. 08. 2012 | Akce

Postátnicová párty a čtvrtfinále fotbalového Eura v klubu Ponorka

Postátnicová párty a čtvrtfinále fotbalového Eura v klubu Ponorka Na půdě cCEVRO Institutu se uskutečnila oslavě úspešného složení státnic spojená se společným sledovánímu čtvrtfinálového zápasu české fotbalové reprezentace na EURO.
21. 06. 2012 | Akce

Přímá volba prezidenta – konference o největší změně ústavního pořádku ČR ve 21. století

Vysoká škola CEVRO Institut a Politologický klub Mladých konzervativců uspořádali konferenci, která se koná za laskavé podpory Nadace Konrada Adenauera ve středu 6. června 2012 v aule CEVRO Institutu.
06. 06. 2012 | Akce

Myšlenkové mapy – workshop

Centrum rozvoje psychosociálních a manažerských aktivit CEVRO Institutu uspořádalo workshop Myšlenkové mapy.
25. 05. 2012 | Akce