Aktuality

Úspěšná akce: Staň se na týden vysokoškolákem! – projekt určený studentům středních škol

Úspěšná akce: Staň se na týden vysokoškolákem! – projekt určený studentům středních škol V týdnu od 7. do 11. března uspořádala vysoká škola CEVRO Institut první ročník unikátní akce, která nabídla několika vybraným studentům, zejména maturitních ročníků, týdenní účast na výuce jimi zvolených kurzů.
10. 04. 2011 | Aktuality

CEVRO Institut Interview – rozhovor rektora s ekonomem Ondřejem Schneiderem o penzijní reformě

CEVRO Institut Interview – rozhovor rektora s ekonomem Ondřejem Schneiderem o penzijní reformě Vysoká škola CEVRO Institut a jmenovitě její rektor prof. Josef Šíma startují nový projekt, v jehož rámci si budou k živým i on-line rozhovorům zvát zajímavé tuzemské i zahraniční osobnosti ze světa akademického, společensko-politického či sféry byznysu.
06. 04. 2011 | Aktuality

Pedagogové CEVRO Institutu pro střední školy

Pedagogové CEVRO Institutu pro střední školy Josef Šíma, Daniel Kunštát a Ladislav Mrklas vystoupili v minulých týdnech se svými přednáškami před studenty několika středních škol.
05. 04. 2011 | Aktuality

Panelová diskuse Arabské revoluce a bezpečnost Evropy

Panelová diskuse Arabské revoluce a bezpečnost Evropy Centrum transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut uspořádalo dne 11. dubna 2011 panelovou diskusi za účasti Petra Robejška, Romana Jocha a Šádího Shanaáha.
11. 04. 2011 | Akce

Diskusní fórum: Reformy německého sociálního státu

Diskusní fórum: Reformy německého sociálního státu 12. dubna 2011 se uskutečnilo diskusní forum Liberálního institutu, jehož partnerem byl CEVRO Institut. Akce, které se jako hlavní host zúčastnil Petr Robejšek, se konala v Konferenčním sále Liberálního institutu.
12. 04. 2011 | Akce

Nová partnerská univerzita Universität Mannheim, Německo

Nová partnerská univerzita Universität Mannheim, Německo CEVRO Institut uzavřel další bilaterální dohodu, tentokrát s Universität Mannheim v Německu. Tato dohoda umožňuje již od akademického roku 2011/2012 studentskou výměnu v rámci programu Erasmus.
04. 04. 2011 | Aktuality

Filmový seminář pokračoval proslulým válečným dramatem Valčík s Bašírem

Filmový seminář pokračoval proslulým válečným dramatem Valčík s Bašírem Promítání se konalo 13. dubna 2011 od 18.30 hodin v budově školy. Projekce se zúčastnili i specialisté na Blízký východ Jana Břeská a Marek Čejka.
13. 04. 2011 | Akce

Sympozium o návrhu zákona o obchodních korporacích

Sympozium o návrhu zákona o obchodních korporacích Vysoká škola CEVRO Institut ve spolupráci s právnickým spolkem Common Law Society uspořádala v rámci mezinárodní konference PCPE symposium o připravovaném návrhu zákona o obchodních korporacích.
26. 03. 2011 | Aktuality

CEVRO Institut byl partnerem výroční přednášky Liberálního institutu

CEVRO Institut byl partnerem výroční přednášky Liberálního institutu Vysoká škola CEVRO Institut byla partnerem výroční přednášky Liberálního institutu, která se uskutečnila dne 28. března 2011 ve velkém sále kongresového centra ČNB.
29. 03. 2011 | Aktuality

Úspěšný 7. ročník Prague Conference on Political Economy – FOTOGALERIE a AUDIOZÁZNAM

Úspěšný 7. ročník Prague Conference on Political Economy – FOTOGALERIE a AUDIOZÁZNAM Vysoká škola CEVRO Institut uspořádala 7. ročník mezinárodní konference PCPE, které se letos zúčastnila padesátka účastníků ze šestnácti zemí světa. Událost se uskutečnila na půdě vysoké školy v termínu 25. – 27. března 2011.
25. 03. 2011 | Akce