Aktuality

Přátelé CEVRO Institutu – nejnovější studentská iniciativa

Přátelé CEVRO Institutu – nejnovější studentská iniciativa Studenti vysoké školy CEVRO Institut organizují různé aktivity. Nyní se rozhodli založit neformální sdružení, které bude tyto aktivity zaštiťovat.
01. 11. 2011 | Aktuality

Hostem dalšího CEVRO Institut Interview je viceguvernér ČNB Mojmír Hampl

Hostem dalšího CEVRO Institut Interview je viceguvernér ČNB Mojmír Hampl Rozhovor s názvem "Nekrást, nezadlužovat a nechat hospodářství volně dýchat" je věnován aktivitám české vlády, šetření v čase krize, vymizení slova privatizace ze slovníku českých politiků, prozření, že euro není marka, a o aktivistické politice Evropské centrální banky.
01. 11. 2011 | Aktuality

CEVRO Institut uspořádal skvěle obsazený mezinárodní seminář Volba hlavy státu – FOTOGALERIE + další výstupy

CEVRO Institut uspořádal skvěle obsazený mezinárodní seminář Volba hlavy státu – FOTOGALERIE + další výstupy Vysoká škola CEVRO Institut a Nadace Konrada Adenauera uspořádaly 26. října 2011 francouzsko-český seminář o formách a souvislostech volby hlavy státu, organizovaný ve spolupráci s Centre Montesquieu de Recherches Politiques, Greccap - Université Bordeaux IV, CEFRES Prague a Fakultou sociálních...
26. 10. 2011 | Konference a semináře

Historicky první promoce CEVRO Institutu v Českém Krumlově

Historicky první promoce CEVRO Institutu v Českém Krumlově 20. října 2011 proběhly promoce prvních absolventů bakalářskéhos a magisterského studia ve středisku vysoké školy CEVRO Institut v Českém Krumlově. Zároveň šlo o první promoce v dlouhé historii města.
30. 10. 2011 | Aktuality

Komentáře Ladislava Mrklase k budoucnosti české pravice

Komentáře Ladislava Mrklase k budoucnosti české pravice Politolog a prorektor vysoké školy CEVRO Institut v minulých dnech opakovaně komentoval dění v ODS a TOP09 pro různá česká média. Komentáře vznikly v souvislosti s probíhajícími sjezdy obou stran.
29. 10. 2011 | Škola v médiích

Slavnostní promoce absolventů a imatrikulace nových studentů magisterského studia

Slavnostní promoce absolventů a imatrikulace nových studentů magisterského studia V úterý 18. října 2011 se uskutečnily slavnostní promoce absolventů bakalářského studia, absolventů studia Master of Public Administration a historicky poprvé také promoce absolventů magisteského studia.
26. 10. 2011 | Aktuality

CEVRO Institut na veletrhu Gaudeamus 2011 v Brně

CEVRO Institut na veletrhu Gaudeamus 2011 v Brně Od 1. do 4. listopadu se na brněnském výstavišti uskutečnil tradiční Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus 2011. Svůj stánek č. 101 zde měl i CEVRO Institut.
26. 10. 2011 | Aktuality

CEVRO Institut hostil Mini Seedcamp Prague 2011

CEVRO Institut hostil Mini Seedcamp Prague 2011 Na půdě naší školy se ve čtvrek 20. října 2011 uskutečnil II. ročník akce na podporu začínajícíh podnikatelů Mini Seedcamp Prague 2011.
25. 10. 2011 | Aktuality

Vznik Centra středoevropských studií – společného pracoviště Masarykova ústavu a Archivu AV ČR a vysoké školy CEVRO Institut

Vznik Centra středoevropských studií – společného pracoviště Masarykova ústavu a Archivu AV ČR a vysoké školy CEVRO Institut V úterý 18. října 2011 byla slavnostně podepsána smlouva o zřízení Centra středoevropských studií – společného pracoviště Masarykova ústavu a Archivu Akademie věd ČR (MÚA) a vysoké školy CEVRO Institut. V čele nového centra bude stát Doc. PhDr. Ing. Antonie Doležalová, Ph.D.
25. 10. 2011 | Aktuality

Dr. Kypetová pro časopis Obec & finance: Jste připraveni na změny účetnictví? Obec v účetní ztrátě nebude výjimkou.

Dr. Kypetová pro časopis Obec & finance: Jste připraveni na změny účetnictví? Obec v účetní ztrátě nebude výjimkou. Dr. Jaroslava Kypetová, členka Katedry ekonomie a managementu vysoké školy CEVRO Institut publikovala v odborném časopisu Obec & finance rozsáhlý článek, který se věnoval změnám v odpisování majetku platných od roku 2012.
18. 10. 2011 | Škola v médiích