Aktuality

Novinky v programu MPA – "Bezpečnostní a krizový management"

Novinky v programu MPA – V pátek 7. října 2011 byla zahájena výuka II. semestru prestižního postgraduálního vzdělávacího program MPA – "Bezpečnostní a krizový management" Tento elitní program je speciální odvětvovou variantou na škole již dobře etablovaného obecně orientovaného programu MPA.
11. 09. 2011 | Aktuality

Noví učitelé na CEVRO Institutu: doc. Bořivoj Hnízdo a JUDr. Tomáš Sokol

Noví učitelé na CEVRO Institutu: doc. Bořivoj Hnízdo a JUDr. Tomáš Sokol Vysoká škola CEVRO Institut každým rokem posiluje kvalitu svého pedagogického sboru. Od akademického roku budou na škole vyučovat mj. tito dva jmenovaní noví pedagogové.
10. 09. 2011 | Aktuality

Další číslo New Perspectives on Political Economy

Další číslo New Perspectives on Political Economy Další číslo odborného časopisu naší vysoké školy New Perspectives on Political Economy naleznete nyní on-line. V časopise najdete mimo jiné článek profesora Anthony J. Evanse A Nomos Approach to Social Change: Where Human Action meets Cultural Theory.
09. 09. 2011 | Aktuality

CEVRO Institut hostil zasedání Rady ředitelů Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR

CEVRO Institut hostil zasedání Rady ředitelů Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR Dne 8. září 2011 proběhlo na půdě vysoké školy CEVRO Institut zasedání Rady ředitelů Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR.
09. 09. 2011 | Aktuality

CEVRO Institut byl partnerem skvěle obsazených Dnů USA a Evropské unie 2011

CEVRO Institut byl partnerem skvěle obsazených Dnů USA a Evropské unie 2011 Vysoká škola CEVRO Institut byla odborným partnerem prestižní konference, které se 24. a 25. října 2011 zúčastnili američtí a evropští politici a byznysmani.
24. 10. 2011 | Akce

Rising Stars – mezinárodní projekt na podporu demokracie

Rising Stars – mezinárodní projekt na podporu demokracie CEVRO Institut již podruhé hostí mezinárodní program Rising Stars zaměřený na podporu demokracie ve světě. Letos přijali pozvání do České republiky představitelé demokratických sil z Barmy, Běloruska, Bolívie, Jižního Súdánu, Ruska a Zimbabwe.
05. 09. 2011 | Aktuality

Josef Šíma pro časopis Euro: Kolektivní mozek lidstva. Proč jsou katastrofické vize naivními utopiemi.

Josef Šíma pro časopis Euro: Kolektivní mozek lidstva. Proč jsou katastrofické vize naivními utopiemi. Profesor Šíma, ekonom a rektor CEVRO Institutu publikoval v časopise Euro další ze svých pravidelných příspěvků. Tentokrát se jeho text věnoval nové publikaci Matta Rydleyho The Rational Optimist: How Prosperity Evolves (Racionální optimista: Jak vzniká prosperita).
05. 09. 2011 | Škola v médiích

Jaroslav Salivar: Soukromé bezpečnostní služby a české právo

Jaroslav Salivar: Soukromé bezpečnostní služby a české právo Ředitel Centra bezpečnostních studií (CEBES) vysoké školy CEVRO Institut zveřejnil analýzu problematiky soukromých bezpečnostních služeb.
05. 09. 2011 | Aktuality

Řízení obce po zahájení odpisování majetku a účinnosti změn v DPH od roku 2012

Řízení obce po zahájení odpisování majetku a účinnosti změn v DPH od roku 2012 Svaz měst a obcí ČR a vysoká škola CEVRO Institut uspořádaly dne 6. září 2011 pro starosty a primátory měst a obcí diskusní seminář.
02. 09. 2011 | Aktuality

Přednáška prof. Glavana o nové vlně paternalismu

Přednáška prof. Glavana o nové vlně paternalismu Ve středu 14. 9. 2011 v 18.00 hod. se v rámci přednáškové série CEVRO Institut Academic Forum uskutečnila přednáška univ. prof. Bogdana Glavana z Romanian-American University v Bukurešti s názvem "Freudian Economics: The Rebirth of Paternalism after the Financial Crisis"   .
14. 09. 2011 | Akce