Škola v médiích

Prof. Miroslav Novák hostem pořadu ČT "Evropa a já"

Prof. Miroslav Novák hostem pořadu ČT Odborný garant oboru Politologie na CEVRO Institutu byl hostem cyklu pořadů líčících osudy Čechů, kteří byli "na zkušené" v některé evropské zemi.
21. 09. 2011 | Škola v médiích

Pedagogové CEVRO Institutu autory odborné studie Podnikání v roce 2012

Pedagogové CEVRO Institutu autory odborné studie Podnikání v roce 2012 Vysoká škola CEVRO Institut odborně garantovala studii, kterou pro živnostníky, malé a střední podnikatele připravila Volksbank.
21. 09. 2011 | Aktuality

VI. ročník tradičního filmového semináře

VI. ročník tradičního filmového semináře Vysoká škola CEVRO Institut a Nadace Konrada Adenauera si Vás dovolují pozvat na VI. ročník tradičního filmového semináře Evropské hodnoty ve filmu Jak filmoví tvůrci vidí politické osobnosti.
21. 09. 2011 | Aktuality

Rektor Josef Šíma ve Vídni

Rektor Josef Šíma ve Vídni Rektor vysoké školy CEVRO Institut profesor Josef Šíma vystupuje na půdě Rakouské akademie věd ve Vídni na kongresu připomínajícím vznik i současnost  "rakouské školy".
20. 09. 2011 | Aktuality

Aktuální nabídka pro absolventy VOŠ

Aktuální nabídka pro absolventy VOŠ Vysoká škola CEVRO Institut nabízí absolventům VOŠ speciální podmínky pro studium bakalářských oborů v prezenční i kombinované formě. Do konce září je možné podat přihlášku, abyste mohli studovat již letos.
17. 09. 2011 | Aktuality

Ještě letos můžete začít studovat na CEVRO Institutu!

Ještě letos můžete začít studovat na CEVRO Institutu! Zájemci, kteří chtějí začít studovat na vysoké škole CEVRO Institut již v akademickém roce 2011/12, mají stále ještě šanci. Hlásit se mohou až do 7. října, v Českém Krumlově do 5. října.
15. 09. 2011 | Aktuality

5. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement

5. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement Vysoká škola CEVRO Institut a Junior Achievement ČR , ve spolupráci s poslancem Markem Bendou a Ústavně právním výborem, uspořádaly 15. září 2011 již 5. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement v uplynulém školním roce.
15. 09. 2011 | Aktuality

Studenti CEVRO Institutu míří na semestrální studijní pobyty na nové partnerské univerzity

Studenti CEVRO Institutu míří na semestrální studijní pobyty na nové partnerské univerzity Díky účasti vysoké školy CEVRO Institut v programu Erasmus stráví další čtyři studenti jeden semestr svého studia na zahraniční univerzitě.
12. 09. 2011 | Aktuality

Jan Jireš pro Natoaktual: Nová americká protiteroristická strategie

Jan Jireš pro Natoaktual: Nová americká protiteroristická strategie Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, publikoval 8. srpna 2011 na serveru Natoaktual text, ve kterém komentuje novou americkou protiteroristickou strategii, kterou Obamova vláda zveřejnila v červnu tohoto roku.
11. 09. 2011 | Škola v médiích

Novinky v programu MPA – "Bezpečnostní a krizový management"

Novinky v programu MPA – V pátek 7. října 2011 byla zahájena výuka II. semestru prestižního postgraduálního vzdělávacího program MPA – "Bezpečnostní a krizový management" Tento elitní program je speciální odvětvovou variantou na škole již dobře etablovaného obecně orientovaného programu MPA.
11. 09. 2011 | Aktuality