Škola v médiích

Pardubický deník: Studenti z Pardubic si zkusili práci poslanců

Pardubický deník: Studenti z Pardubic si zkusili práci poslanců Pardubický deník informoval 23. září o účasti studentů zdejší střední odborné školy na Parlamentní simulaci pro Junior Achievement .
01. 10. 2010 | Škola v médiích

Imatrikulace nových studentů bakalářského studia

Imatrikulace nových studentů bakalářského studia Ve čtvrtek 14. 10. 2010 proběhly na vysoké škole CEVRO Institut slavnostní imatrikulace nových posluchačů bakalářského studia oborů Veřejná správa, Politologie a mezinárodní vztahy a Právo v obchodních vztazích.
14. 10. 2010 | Akce

Imatrikulace nových posluchačů magisterského studia

Imatrikulace nových posluchačů magisterského studia Ve čtvrtek 21. října v 17 hodin proběhla v aule vysoké školy CEVRO Institut slavnostní imatrikulace nových posluchačů magisterského studia oborů Veřejná správa a Politologie.
21. 10. 2010 | Akce

Slavnostní promoce absolventů bakalářského studia

Slavnostní promoce absolventů bakalářského studia Ve čvrtek 21. října v 15 hodin se uskutečnila slavnostní promoce absolventů bakalářského studia oborů Právní specializace – Veřejná správa a Politologie a mezinárodní vztahy. Tito absolventi prošli úspěšně celým studiem, které završili v rámci zářijového termínu obhajob a státních závěrečných...
21. 10. 2010 | Akce

Představení nového portálu Absolventi.cz

Představení nového portálu Absolventi.cz Ve středu 29. září 2010 se v sídle vysoké školy CEVRO Institut představil nový absolventský portál, který umožní spolupráci vysokých škol, studentů, absolventů a firem.
29. 09. 2010 | Aktuality

Miloš Brunclík a Daniel Kunštát publikovali v časopise Naše společnost

Miloš Brunclík a Daniel Kunštát publikovali v časopise Naše společnost Pedagogové vysoké školy CEVRO Institut Dr. Miloš Brunclík a Dr. Daniel Kunštát publikovali své příspěvky v recenzovaném časopise Naše společnost , který vydává Sociologický ústav AV ČR.
23. 09. 2010 | Škola v médiích

Seminář k nové strategické koncepci NATO

Seminář k nové strategické koncepci NATO Na půdě vysoké školy CEVRO Institut se ve středu 29. září 2010 uskutečnil závěrečný seminář věnovaný nové strategické koncepci NATO.
29. 09. 2010 | Akce

Josef Šíma pro časopis Euro: Obrana děr v daňových zákonech

Josef Šíma pro časopis Euro: Obrana děr v daňových zákonech Profesor Šíma, ekonom a rektor CEVRO Institutu publikoval v časopise Euro další ze svých pravidelných příspěvků. Tentokrát prof. Šíma upozorňuje na nebezpečí snah o zdanění co největšího množství aktivit, které může ve svém důsledku negativně ovlivnit volný trh, resp. ekonomiku.
20. 09. 2010 | Škola v médiích

4. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement

4. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement Vysoká škola CEVRO Institut a Junior Achievement ČR , ve spolupráci s poslancem Markem Bendou a Ústavně právním výborem, uspořádali 16. září 2010 již 4. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement v uplynulém školním roce.
13. 09. 2010 | Aktuality

Křest knihy Euro: ano/ne?

Křest knihy Euro: ano/ne? Na půdě vysoké školy CEVRO Institut se dne 7. září 2010 uskutečnil křest knihy Euro: ano/ne? autorského kolektivu pod vedením Lubora Laciny a Petra Rozmahela. Událost probíhala v atriu CEVRO Institutu, Jungmannova 17, Praha 1.
07. 09. 2010 | Akce