Aktuality

CEVRO Institut uspěl se svou žádostí o vstup do Erasmus University Charter.

CEVRO Institut uspěl se svou žádostí o vstup do Erasmus University Charter. Vysoká škola CEVRO Institut splnila všechny předepsané požadavky a získala listinu Erasmus University Charter, kterou Evropská komise opravňuje naši školu k účasti v programu Erasmus.
10. 01. 2011 | Aktuality

Workshop Memory training – Paměťové háčky

Workshop Memory training – Paměťové háčky Centrum rozvoje psychosociálních a managerských aktivit (CERPAMA) uspořádalo pro studenty vysoké školy CEVRO Institut workshop zaměřený na procvičení paměti.
17. 01. 2011 | Akce

Nové číslo časopisu NPPE – New Perspectives on Political Economy

Nové číslo časopisu NPPE – New Perspectives on Political Economy Právě vyšlo nové číslo dvojjazyčného interdisciplinárního časopisu NPPE (New Perspectives on Political Economy). Časopis NPPE, který vychází již od roku 2005, je nově vydáván naší vysokou školou v rámci nové ediční řady CEVRO Institut Academic Press.
31. 12. 2010 | Aktuality

PF 2011

PF 2011 Vysoká škola CEVRO Institut Vám přeje příjemné prožití svátků vánočních a vše dobré v roce 2011.
28. 12. 2010 | Aktuality

Josef Šíma pro časopis Euro: Montiho fiskální iluze

Josef Šíma pro časopis Euro: Montiho fiskální iluze Profesor Šíma, ekonom a rektor CEVRO Institutu publikoval v časopise Euro další ze svých pravidelných příspěvků. Tentokrát nesl jeho text název Montiho fiskální iluze.
21. 12. 2010 | Škola v médiích

Slavnostní prezentace nově vydávané publikace Jakuba Kříže Zákon o církvích a náboženských společnostech. Komentář

Slavnostní prezentace nově vydávané  publikace Jakuba Kříže Zákon o církvích a náboženských společnostech. Komentář Vysoká škola CEVRO Institut ve spolupráci s nakladatelstvím C. H. Beck a Konrad Adenauer Stiftung uspořádala dne 21. prosince 2010 slavnostní prezentaci nově vydávané publikace pedagoga naší školy.
21. 12. 2010 | Akce

Předvánoční filmový seminář v odlehčeném duchu, aneb Jak se vaří dějiny

Předvánoční filmový seminář v odlehčeném duchu, aneb Jak se vaří dějiny Zimní semestr letošního filmového semináře vyvrcholil 22. 12. 2010 koprodukčním snímkem o tom, jaký vliv mají ve válkách kuchaři.
22. 12. 2010 | Akce

Profesor Šíma v ČRo 1 – Radiožurnál o stávce a rozpočtových škrtech

Profesor Šíma v ČRo 1 – Radiožurnál o stávce a rozpočtových škrtech Profesor Josef Šíma, ekonom a rektor CEVRO Institutu, vystoupil 8. prosince 2010 v pořadu Českého rozhlasu Stalo se dnes. Odpovídal zde na otázky ohledně stávky a rozpočtových škrtů.
10. 12. 2010 | Škola v médiích

Prof. Havlíček, místopředseda ČKR, se v ČRo Radiožurnál pochvalně vyjádřil o kvalitě vysoké školy CEVRO Institut

Prof. Havlíček, místopředseda ČKR, se v ČRo Radiožurnál pochvalně vyjádřil o kvalitě vysoké školy CEVRO Institut Prof. Václav Havlíček, místopředseda České konference rektorů a rektor ČVUT, byl v souvislosti s prosincovým zasedáním České konference rektorů (více zde ) hostem pořadu Českého rozhlasu Dvacet minut Radiožurnálu.
09. 12. 2010 | Škola v médiích

Advent a Vánoce v dílech českých mistrů – benefiční koncert

Advent a Vánoce v dílech českých mistrů – benefiční koncert CEVRO Institut uspořádal tradiční vánoční benefiční koncert, jehož výtěžek bude věnován dětem z Dětského domova Radost. Vystoupili: Čeští madrigalisté a Thuri Ensemble pod vedením prof. Františka Xavera Thuriho; s adventní promluvou pak Miloš Rejchrt. Úryvky z Exupéryho Citadely četla herečka...
07. 12. 2010 | Akce