Aktuality

Tři pedagogové CEVRO Institutu vystoupili na semináři o budoucnosti české pravice

Tři pedagogové CEVRO Institutu vystoupili na semináři o budoucnosti české pravice Občanský institut pořádal ve čtvrtek 29. dubna diskusní seminář, který se uskutečnil v prostorách Poslanecké sněmovny (vchod z Malostranského náměstí).
27. 04. 2010 | Aktuality

Magda Vášáryová: Místo solidarity spolu ženy před muži soupeří

Magda Vášáryová: Místo solidarity spolu ženy před muži soupeří Návštěva Magdy Vášáryové v Praze na pozvání vysoké školy CEVRO Institut vyvolala velký zájem českých médií, konkrétně České televize, Českého rozhlasu i deníku MF Dnes. Více viz níže.
26. 04. 2010 | Škola v médiích

Jeden den v kůži poslance? Je to řehole

Jeden den v kůži poslance? Je to řehole V regionální příloze MF Dnes vyšel 17. dubna text jednoho z účastníků českobudějovické Parlamentní simulace o této akci. Celý tento text, jehož autorem je student Jan Škoda, si můžete přečíst níže.
24. 04. 2010 | Škola v médiích

V. konference o bezpečnosti silničního provozu v intravilánu ČR

Vysoká škola CEVRO Institut a Regionservis, s.r.o. si Vás dovolují pozvat na odbornou konferenci určenou zejména zástupcům samospráv. Na konferenci vystoupí odborníci z Fakulty dopravní ČVUT, Atelieru dopravního inženýrství i Policejního prezidia ČR.
29. 04. 2010 | Konference a semináře

Úspěšný workshop o ekonomické diplomacii pod vedením Petra Robejška

Úspěšný workshop o ekonomické diplomacii pod vedením Petra Robejška V pondělí 12. dubna se na vysoké škole CEVRO Institut uskutečnil workshop určený studentům obou oborů vyučovaných na škole.
14. 04. 2010 | Aktuality

Tomáš Jirsa: Dlouhodobé i aktuální problémy české veřejné správy

Tomáš Jirsa: Dlouhodobé i aktuální problémy české veřejné správy Vysoká škola CEVRO Institut, středisko Český Krumlov uspořádala seminář vedený senátorem a dlouholetým starostou Hluboké nad Vltavou.
15. 04. 2010 | Akce

Odborný seminář "Romové – vzdělání versus nezaměstnanost"

Odborný seminář Centrum rozvoje psychosociálních a manažerských aktivit vysoké školy CEVRO Institut uspořádalo seminář, který volně navázal na loňský úspěšný seminář Život s romy .
05. 05. 2010 | Akce

Filmový seminář – Tři kámoši. Poznámka k dějinám komunismu

Filmový seminář – Tři kámoši. Poznámka k dějinám komunismu Vysoká škola CEVRO Institut si Vás uspořádala další díl cyklu "20 let od pádu železné opony". Promítán byl další polský snímek, odhalující fungování komunistického represivního aparátu.
21. 04. 2010 | Akce

Obama? To skončí katastrofou – rozhovor Týdne s prof. Epsteinem

Obama? To skončí katastrofou – rozhovor Týdne s prof. Epsteinem Richard Epstein, jehož knihu Právo, ekonomie a politika vydala Vysoká škola CEVRO Institut v rámci ediční řady CEVRO Institut Academic Press, poskytl rozhovor časopisu Týden. Rozhovor se věnoval zejména politickým rozhodnutím, která nemají racionální ekonomický základ.
08. 04. 2010 | Škola v médiích

Profesor Šíma: v časopise Euro o roli centrálních bank při vzniku krizí

Profesor Šíma: v časopise Euro o roli centrálních bank při vzniku krizí Profesor Josef Šíma, ekonom a rektor CEVRO Instutu publikoval v časopise Euro další z pravidelných příspěvků. Tentokrát na téma různých pohledů na příčiny hospodářských cyklů.
07. 04. 2010 | Škola v médiích