Škola v médiích

Ladislav Mrklas a Martin Komárek pro MFD: Řezy do základů

Ladislav Mrklas a Martin Komárek pro MFD: Řezy do základů Dva pedagogové vysoké školy CEVRO Institut napsali pro deník MFD společný text, který je komentářem ke konferenci "Je čas na reformu české ústavy"  i reflexí povolebního vyjednávání o ústavních změnách.
05. 07. 2010 | Škola v médiích

Postavení a role Poslanecké sněmovny a jejích poslanců v ústavním a politickém systému České republiky

Postavení a role Poslanecké sněmovny a jejích poslanců v ústavním a politickém systému České republiky Vysoká škola CEVRO Institut uspořádala specializovaný seminář pro čerstvě zvolené poslance a asistenty za účasti předních odborníků na parlamentarismus.
05. 07. 2010 | Aktuality

Konference o stavu veřejných financí a práva v ČR

Konference o stavu veřejných financí a práva v ČR Vysoká škola CEVRO Institut a společnost  Regionservis uspořádaly konferenci pod záštitou rektorů ČVUT a CEVRO Institutu. Konference se uskutečnila 29. června 2010 v pražské Betlémské kapli.
29. 06. 2010 | Akce

Jan Jireš pro Central Europe Digest: Budoucnost česko-amerických vztahů po volbách

Jan Jireš pro Central Europe Digest: Budoucnost česko-amerických vztahů po volbách Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, přispěl svým komentářem do speciálního čísla magazínu Central Europe Digest, který vydává washingtonský think-tank Center for European Policy Analysis (CEPA). CEPA je jediný zahraničněpolitický think-tank ve...
23. 06. 2010 | Škola v médiích

Jan Jireš citován v blogu časopisu The Economist

Jan Jireš citován v blogu časopisu The Economist Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, byl citován v blogu Eastern Approaches, který je součástí internetové verze časopisu The Economist.
23. 06. 2010 | Škola v médiích

Profesor Šíma publikoval v časopise Euro recenzi knihy

Profesor Šíma publikoval v časopise Euro recenzi knihy Rektor vysoké školy CEVRO Institut prof. Josef Šíma publikoval v týdeníku EURO recenzi knihy The Invisible Hook, která dokazuje, že ekonomie je nejen poučná, ale i zábavná.
21. 06. 2010 | Škola v médiích

Ladislav Mrklas komentoval pro ČT24 dění na kongresu ODS

Ladislav Mrklas komentoval pro ČT24 dění na kongresu ODS Politolog a prorektor vysoké školy CEVRO Institut byl hostem speciálního studia ČT24 věnovaného kongresu ODS.
20. 06. 2010 | Škola v médiích

Odborný seminář: Novela zákona o veřejných zakázkách

Odborný seminář: Novela zákona o veřejných zakázkách Vysoká škola CEVRO Institut si Vás dovoluje pozvat na Odborný seminář – Novela zákona o veřejných zakázkách. Kurz se uskuteční v úterý 7. září od 9.00 do 13.00 hod. v budově vysoké školy, Jungmannova 17, Praha 1.
19. 06. 2010 | Akce

Jan Jireš pro Hospodářské noviny: Současný stav NATO a spory o reformu armády

Jan Jireš pro Hospodářské noviny: Současný stav NATO a spory o reformu armády Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, publikoval 16. června 2010 článek v Hospodářských novinách o současných finančních problémech NATO a o návrhu strany Věci veřejné transformovat armádu ČR do podoby čistě expedičního sboru, který nebude mít žádné...
17. 06. 2010 | Škola v médiích

Výběrové řízení na obsazení funkcí vedoucích dvou oborových kateder

Výběrové řízení na obsazení funkcí vedoucích dvou oborových kateder Rektor vysoké školy CEVRO Institut vypisuje výběrové řízení na obsazení uvolněných funkcí vedoucích katedry veřejného práva a veřejné správy a katedry soukromého práva.
15. 06. 2010 | Aktuality