Akce

Workshop o bezpečnostních hrozbách v rámci projektu "Nová strategická koncepce NATO: zájmy a priority České republiky".

Workshop o bezpečnostních hrozbách v rámci projektu V pondělí 15. března se na vysoké škole CEVRO Institut uskutečnil první z workshopů v rámci projektu k nové strategické koncepci NATO. Akci pořádalo Centrum transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut (PCTR).
15. 03. 2010 | Akce

Konference Inovace ve výuce

Konference Inovace ve výuce Vysoká škola CEVRO Institut byla ve dnech 16.-17. března 2010 spoluorganizátorem výborně obsazené konference určené ředitelům a učitelům základních a středních škol.
16. 03. 2010 | Akce

Pomozte posílit řady studentů CEVRO Institutu a získejte zajímavý bonus

Pomozte posílit řady studentů CEVRO Institutu a získejte zajímavý bonus Zapojte se aktivně do posilování značky CEVRO Institut a pomozte rošířit řady studentů v akademickém roce 2012/2013. Odměnou za Vaše úsilí bude zajímavá sleva na školném.
12. 03. 2010 | Aktuality

Jan Jireš o neutralitě v mezinárodních vztazích na ČRo 6

Jan Jireš o neutralitě v mezinárodních vztazích na ČRo 6 Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, vystoupil 7. března 2010 na stanici Český rozhlas 6 v pořadu Téma.
12. 03. 2010 | Škola v médiích

Filmový seminář na téma "20 let od pádu železné opony"

Filmový seminář na téma MÉĎA Legendární polská komedie režiséra Stanisława Bareji z roku 1980. Kolem hlavního hrdiny (v podání Stanisława Tyma) se roztáčí kolotoč groteskních minipříběhů, které zachycují absurdity každodenního života v pozdním komunismu. Režisér Stanisław Bareja natáčel především komedie....
24. 03. 2010 | Akce

Profesor Šíma: v časopise Euro o stálé hrozbě finančních krizí

Profesor Šíma: v časopise Euro o stálé hrozbě finančních krizí Profesor Josef Šíma, ekonom a rektor CEVRO Instutu publikoval v časopise Euro další ze svých pravidelnách příspěvků. Tentokrát na téma přetrvávající hrozby finančních krizí
08. 03. 2010 | Škola v médiích

Tisková konference před konferencí Inovace ve výuce - ohlasy

Tisková konference před konferencí Inovace ve výuce - ohlasy Tisková konference ke konferenci Inovace ve výuce  proběhla 15. března 2010 v 10 hodin v budově vysoké školy CEVRO Institut.
05. 03. 2010 | Škola v médiích

Profesor Šíma: v časopise Euro o éře velkých vlád

Profesor Šíma: v časopise Euro o éře velkých vlád Profesor Josef Šíma, ekonom a rektor CEVRO Instutu publikoval v časopise Euro, v rubrice Makroekonomie, další ze svých pravidelnách příspěvků. Tentokrát na téma posilování vlivu vlád na ekonomiku.
01. 03. 2010 | Škola v médiích

Filmový seminář na téma "20 let od pádu železné opony"

Filmový seminář na téma STUD (Československo, 1967, Režie: Ladislav Helge, 101 minut) Vedle Školy otců je tento snímek dalším mistrovským dílem v 60. letech společensky velmi angažovaného režiséra. Příběh nepřímo navazující na Helgeho film Velká samota nás zavádí do prostředí příhraničního jihomoravského okresu...
10. 03. 2010 | Akce

CEVRO Institut Academic Forum - Roderick Long: Why should classical liberals prefer anarchy over state power

CEVRO Institut Academic Forum - Roderick Long: Why should classical liberals prefer anarchy over state power Vysoká škola CEVRO Institut uspořádala přednášku amerického profesora filosofie z Auburn University.
23. 03. 2010 | Akce