Aktuality

VI. Brněnské politologické sympozium se uskutečnilo za hojné účasti politologů z vysoké školy CEVRO Institut

VI. Brněnské politologické sympozium se uskutečnilo za hojné účasti politologů z vysoké školy CEVRO Institut Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity uspořádal 6. května 2010 konferenci na téma Dvacet let politických věd v České republice.
08. 05. 2010 | Aktuality

Filmový seminář nabídl promítání snímku PSY

Filmový seminář nabídl promítání snímku PSY Další pokračování série polských filmů věnovaných vyrovnávání se s komunistickou minulostí.
05. 05. 2010 | Akce

Další možnost studia v zahraničí - LITVA

Další možnost studia v zahraničí - LITVA CEVRO Institut rozšířuje nabídku studia v zahraničí. Na základě dohody s University of Management and Economics ve Vilniusu mohou jeho studenti nyní studovat i v litevském Vilniusu, a to již od příštího akademického roku.
02. 05. 2010 | Aktuality

Profesor Šíma: v časopise Euro

Profesor Šíma: v časopise Euro Profesor Šíma tentokrát na téma Svět bez inflační daně, Klesající ceny mohou být znakem prosperity. Text článku ke stažení zde .
01. 05. 2010 | Škola v médiích

Nepřátelé principu sporu – filosofický seminář

Nepřátelé principu sporu – filosofický seminář Katedra filosofie a sociologie uspořádala 19. května odborný seminář, na kterým byly diskutovány různé souvislosti jednoho z nejstarších principů filosofie - principu sporu.
19. 05. 2010 | Akce

Tři pedagogové CEVRO Institutu vystoupili na semináři o budoucnosti české pravice

Tři pedagogové CEVRO Institutu vystoupili na semináři o budoucnosti české pravice Občanský institut pořádal ve čtvrtek 29. dubna diskusní seminář, který se uskutečnil v prostorách Poslanecké sněmovny (vchod z Malostranského náměstí).
27. 04. 2010 | Aktuality

Magda Vášáryová: Místo solidarity spolu ženy před muži soupeří

Magda Vášáryová: Místo solidarity spolu ženy před muži soupeří Návštěva Magdy Vášáryové v Praze na pozvání vysoké školy CEVRO Institut vyvolala velký zájem českých médií, konkrétně České televize, Českého rozhlasu i deníku MF Dnes. Více viz níže.
26. 04. 2010 | Škola v médiích

Jeden den v kůži poslance? Je to řehole

Jeden den v kůži poslance? Je to řehole V regionální příloze MF Dnes vyšel 17. dubna text jednoho z účastníků českobudějovické Parlamentní simulace o této akci. Celý tento text, jehož autorem je student Jan Škoda, si můžete přečíst níže.
24. 04. 2010 | Škola v médiích

V. konference o bezpečnosti silničního provozu v intravilánu ČR

Vysoká škola CEVRO Institut a Regionservis, s.r.o. si Vás dovolují pozvat na odbornou konferenci určenou zejména zástupcům samospráv. Na konferenci vystoupí odborníci z Fakulty dopravní ČVUT, Atelieru dopravního inženýrství i Policejního prezidia ČR.
29. 04. 2010 | Konference a semináře

Úspěšný workshop o ekonomické diplomacii pod vedením Petra Robejška

Úspěšný workshop o ekonomické diplomacii pod vedením Petra Robejška V pondělí 12. dubna se na vysoké škole CEVRO Institut uskutečnil workshop určený studentům obou oborů vyučovaných na škole.
14. 04. 2010 | Aktuality