Další nakladatelská činnost

Richard A. Epstein – Právo, ekonomie a politika

Richard  A. Epstein – Právo, ekonomie a politika Vysoká škola CEVRO Institut vydala ve spolupráci s Wolters Kluwer ČR a Liberálním institutem publikaci Richarda A. Epsteina Právo, ekonomie a politika . Tato kniha je první publikací, která vychází v rámci nové exkluzivní ediční řady CEVRO Institut Academic Press .

Přednáška "Hinduismus a hinduistický nacionalismus"

Přednáška Katedra filosofie a sociologie uspořádala minikonferenci/přednášku předního religionisty a sociologa Doc. Dušana Lužného z Masarykovy univerzity v Brně.
31. 03. 2010 | Akce

Bezpečnost a politika severských zemí: výzvy a perspektivy - seminář

Bezpečnost a politika severských zemí: výzvy a perspektivy - seminář Vysoká škola CEVRO Institut uspořádala seminář věnovaný postavení severských zemí v evropské politice a proměnám stranicko-politických systémů severských zemí.
29. 03. 2010 | Akce

Nová místa budou jen pro živnostníky - rozhovor LN s prof. Epsteinem

Nová místa budou jen pro živnostníky - rozhovor LN s prof. Epsteinem Richard Epstein, který minulý týden přednášel na vysoké škole CEVRO Institut, poskytnul rozhovor Lidovým novinám, zabývající se současnou ekonomickou recesí a reakcí politiků. Více zde .
20. 03. 2010 | Škola v médiích

Workshop o bezpečnostních hrozbách v rámci projektu "Nová strategická koncepce NATO: zájmy a priority České republiky".

Workshop o bezpečnostních hrozbách v rámci projektu V pondělí 15. března se na vysoké škole CEVRO Institut uskutečnil první z workshopů v rámci projektu k nové strategické koncepci NATO. Akci pořádalo Centrum transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut (PCTR).
15. 03. 2010 | Akce

Konference Inovace ve výuce

Konference Inovace ve výuce Vysoká škola CEVRO Institut byla ve dnech 16.-17. března 2010 spoluorganizátorem výborně obsazené konference určené ředitelům a učitelům základních a středních škol.
16. 03. 2010 | Akce

Pomozte posílit řady studentů CEVRO Institutu a získejte zajímavý bonus

Pomozte posílit řady studentů CEVRO Institutu a získejte zajímavý bonus Zapojte se aktivně do posilování značky CEVRO Institut a pomozte rošířit řady studentů v akademickém roce 2012/2013. Odměnou za Vaše úsilí bude zajímavá sleva na školném.
12. 03. 2010 | Aktuality

Jan Jireš o neutralitě v mezinárodních vztazích na ČRo 6

Jan Jireš o neutralitě v mezinárodních vztazích na ČRo 6 Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, vystoupil 7. března 2010 na stanici Český rozhlas 6 v pořadu Téma.
12. 03. 2010 | Škola v médiích

Filmový seminář na téma "20 let od pádu železné opony"

Filmový seminář na téma MÉĎA Legendární polská komedie režiséra Stanisława Bareji z roku 1980. Kolem hlavního hrdiny (v podání Stanisława Tyma) se roztáčí kolotoč groteskních minipříběhů, které zachycují absurdity každodenního života v pozdním komunismu. Režisér Stanisław Bareja natáčel především komedie....
24. 03. 2010 | Akce

Profesor Šíma: v časopise Euro o stálé hrozbě finančních krizí

Profesor Šíma: v časopise Euro o stálé hrozbě finančních krizí Profesor Josef Šíma, ekonom a rektor CEVRO Instutu publikoval v časopise Euro další ze svých pravidelnách příspěvků. Tentokrát na téma přetrvávající hrozby finančních krizí
08. 03. 2010 | Škola v médiích