Aktuality

20. červenec 2010 - mimořádný termín přijímacího řízení pro všechny, kdo chtějí dosáhnout na slevu na prvním školném

20. červenec 2010 - mimořádný termín přijímacího řízení pro všechny, kdo chtějí dosáhnout na slevu na prvním školném Pro velký zájem vyhlašuje vysoká škola CEVRO Institut mimořádný termín přijímacího řízení do všech bakalářských i magisterských oborů.
25. 08. 2010 | Aktuality

Ladislav Mrklas hostem diskuse přílohy Lidových novin Orientace - Sežere topka ODS, nebo splaskne?

Ladislav Mrklas hostem diskuse přílohy Lidových novin Orientace - Sežere topka ODS, nebo splaskne? Politolog a prorektor vysoké školy CEVRO Institut byl jedním z diskutujících na téma budoucnosti české pravice. Diskuse vyšla v sobotu 21. srpna 2010.
23. 08. 2010 | Škola v médiích

Profesor Novák po boku dalších světových politologů

Profesor Novák po boku dalších světových politologů Prof. Miroslav Novák je spoluautorem monumentální pětisvazkové kolektivní publikace předních světových politologů, která vyšla v letošním roce v nakladatelství Praeger. Hlavní editorkou publikace nazvané Political Parties and Democracy je americká politoložka Kay Lawsonová.
18. 08. 2010 | Škola v médiích

Odborný seminář: Novela zákona o veřejných zakázkách

Odborný seminář: Novela zákona o veřejných zakázkách Vysoká škola CEVRO Institut uspořádala dne 30. září 2010 odborný seminář, který se věnoval novele zákona o veřejných zakázkách.
30. 09. 2010 | Akce

Úspěšné zakončení druhého ročníku Prague Summer School

Úspěšné zakončení druhého ročníku Prague Summer School Na začátku srpna 2010 se uzavřel druhý ročník společné letní školy, Prague Summer School, kterou pořádala vysoká škola CEVRO Institut společně s Florida State University.
12. 08. 2010 | Aktuality

Jan Jireš pro NATOAKTUAL: Příprava nové strategické koncepce NATO a česká debata

Jan Jireš pro NATOAKTUAL: Příprava nové strategické koncepce NATO a česká debata Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, publikoval 9. srpna 2010 na serveru NATOAKTUAL článek o dosavadním průběhu přípravy nové strategické koncepce NATO a o české debatě k tomuto tématu.
09. 08. 2010 | Škola v médiích

Josef Šíma pro Lidové noviny: Soukromé školy v podezření

Josef Šíma pro Lidové noviny: Soukromé školy v podezření Rektor vysoké školy CEVRO Institut napsal text, kterým reagoval na sloupek redaktora téhož listu P. Kamberského z 13. července. Text prof. Šímy vyšel 27. července v rubrice Polemika.
27. 07. 2010 | Škola v médiích

Jaroslava Kypetová pro časopis Obec a finance: Správa daně z nemovitostí

Jaroslava Kypetová pro časopis Obec a finance: Správa daně z nemovitostí Ekonomka, členka katedry ekonomie a managementu vysoké školy CEVRO Institut napsala text pro odborný časopis. Text je věnován informacím obcí o platební kázni plátců daně z nemovitostí.
27. 07. 2010 | Škola v médiích

Absolventský klub CEVRO Institutu uspořádal kurs rétoriky pod vedením Mileny Steinmasslové

Absolventský klub CEVRO Institutu uspořádal kurs rétoriky pod vedením Mileny Steinmasslové Vznikající Absolventský klub CEVRO Institutu (AKCE) uspořádal ve dnech 12. – 13. srpna 2010 svoji první akci.
12. 08. 2010 | Akce

Rektor vysoké školy CEVRO Institut Josef Šíma udělil první 100% stipendium v rámci akce "Buďte nejlepší a studujte zdarma"

Rektor vysoké školy CEVRO Institut Josef Šíma udělil první 100% stipendium v rámci akce 20. července bylo slavnostně uděleno mimořádné stipendium rektora, které obdržel Michael Kalný, čerstvý absolvent Křesťanského gymnázia v Praze 10. Mimořádné stipendium získal za skvělý výsledek v NSZ Scio.
21. 07. 2010 | Aktuality