Akce

CEVRO Institut Academic Forum - Roderick Long: Why should classical liberals prefer anarchy over state power

CEVRO Institut Academic Forum - Roderick Long: Why should classical liberals prefer anarchy over state power Vysoká škola CEVRO Institut uspořádala přednášku amerického profesora filosofie z Auburn University.
23. 03. 2010 | Akce

Filmový seminář na téma 20 let od pádu železné opony pokračuje

Filmový seminář na téma 20 let od pádu železné opony pokračuje Tradiční filmový seminář začal v letním semestru úspěšně. Těšil se velké účasti, jak z řad studentů CEVRO Institutu, tak i široké veřejnosti. Vzácným hostem semináře byl i předtavitel hlavního hrdiny filmu "Každý den odvahu" - Jan Kačer, který poskytl všem přítomným hlubší pohled na daný film...
24. 02. 2010 | Aktuality

Seminář Budoucnost daně z nemovitosti: zvýšit nebo zrušit? - REPORTÁŽ, FOTOGALERIE a AUDIOZÁZNAM

Seminář Budoucnost daně z nemovitosti: zvýšit nebo zrušit? - REPORTÁŽ, FOTOGALERIE a AUDIOZÁZNAM Vysoká škola CEVRO Institut spolu se Svazem měst a obcí ČR uspořádaly diskusní seminář za účasti zástupců ministerstva financí, Poslanecké sněmovny, politických stran a municipalit.
18. 02. 2010 | Konference a semináře

Prorektor Mrklas komentoval na ČT24 ideovou konferenci ODS Vize 2020

Prorektor Mrklas komentoval na ČT24 ideovou konferenci ODS Vize 2020 Politolog a prorektor vysoké školy CEVRO Institut byl jedním z hostů sobotního speciálního TV studia Václava Moravce věnovaného Ideové konferenci ODS Vize 2020.
20. 02. 2010 | Škola v médiích

Doc. Macková spoluautorkou komentáře k zákonu o datových schránkách

Doc. Macková spoluautorkou komentáře k zákonu o datových schránkách V nakladatelství Wolters Kluwer právě vychází komentář k Zákonu o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů, jehož hlavní autorkou je členka katedry soukromého práva Doc. Alena Macková.
20. 02. 2010 | Aktuality

Rozsáhlá publikace o prvním čs. premiérovi Karlu Kramářovi s příspěvky pedagogů vysoké školy CEVRO Institut

Rozsáhlá publikace o prvním čs. premiérovi Karlu Kramářovi s příspěvky pedagogů vysoké školy CEVRO Institut Právě vychází takřka osmisetstránková kniha Karel Kramář (1860-1937). Život a dílo, která navazuje na konferenci z roku 2007.
11. 02. 2010 | Aktuality

Přednášky prorektora Ladislava Mrklase na jihočeských gymnáziích

Ve čtvrtek 4. února se uskutečnily přednášky prorektora naší vysoké školy na Táborském soukromém gymnáziu a Biskupském gymnáziu v Českých Budějovicích.
05. 02. 2010 | Aktuality

Rektor vysoké školy CEVRO Institut byl jmenován členem Ekonomické skupiny odborníků

Profesor Josef Šíma se stal jedním ze členů nestranického poradního orgánu ODS.
02. 02. 2010 | Aktuality

Prof. Richard Epstein: Právo v rukou politiků - přednáška u příležitosti českého vydání knihy Právo, ekonomie a politika

Prof. Richard Epstein:  Právo v rukou politiků - přednáška u příležitosti českého vydání knihy Právo, ekonomie a politika Vysoká škola CEVRO Institut a Liberální institut uspořádaly přednášku světově proslulého profesora práva působícího na universitách University of Chicago a New York university . Událost se uskutečnila 18. března 2010 od 17 hodin v aule CEVRO Institutu.
18. 03. 2010 | Akce

Nová kniha s předmluvou prof. Šímy

Nová kniha s předmluvou prof. Šímy Nakladatelství Dokořán právě vydalo knihu Thomase E. Woodse jr. Krach , s podtitulem Příčiny krize a nápravná opatření, která ji jen zhoršují. Českou předmluvu k ní napsal rektor vysoké školy CEVRO Institut Josef Šíma.
25. 01. 2010 | Aktuality