Akce

Workshop o nástrojích a schopnostech NATO v rámci projektu "Nová strategická koncepce NATO: zájmy a priority České republiky"

Workshop o nástrojích a schopnostech NATO v rámci projektu V pondělí 10. května se na vysoké škole CEVRO Institut uskutečnil druhý z workshopů v rámci projektu k nové strategické koncepci NATO. Akci uspořádalo Centrum transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut (PCTR).
10. 05. 2010 | Akce

Informace o nových bakalářských oborech

Informace o nových bakalářských oborech Nové bakalářské obory - Právo v obchodních vztazích  + Sociální analýzy - budou vyučovány již od akademického roku 2010/2011, a to v prezenční i kombinované formě.
10. 05. 2010 | Aktuality

Profesor Šíma v ČRo Rádio Česko o krizi v Řecku

Profesor Šíma v ČRo Rádio Česko o krizi v Řecku Profesor Josef Šíma, ekonom a rektor CEVRO Institutu vystoupil v pondělí 10. května 2010 v pořadu Českého rozhlasu Svět o osmé. Komentář se týkal "řecké krize".
10. 05. 2010 | Škola v médiích

II. studentská konference – Volby v Česku i ve světě: teorie a praxe

II. studentská konference – Volby v Česku i ve světě: teorie a praxe Studenti vysoké školy CEVRO Institut uspořádali v pondělí 10. května 2010 již 2. ročník konference, kterou sami organizovali a na které zazněly výhradně jejich příspěvky. Spojujícím tématem byl tentokrát fenomén voleb.
10. 05. 2010 | Akce

VI. Brněnské politologické sympozium se uskutečnilo za hojné účasti politologů z vysoké školy CEVRO Institut

VI. Brněnské politologické sympozium se uskutečnilo za hojné účasti politologů z vysoké školy CEVRO Institut Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity uspořádal 6. května 2010 konferenci na téma Dvacet let politických věd v České republice.
08. 05. 2010 | Aktuality

Filmový seminář nabídl promítání snímku PSY

Filmový seminář nabídl promítání snímku PSY Další pokračování série polských filmů věnovaných vyrovnávání se s komunistickou minulostí.
05. 05. 2010 | Akce

Další možnost studia v zahraničí - LITVA

Další možnost studia v zahraničí - LITVA CEVRO Institut rozšířuje nabídku studia v zahraničí. Na základě dohody s University of Management and Economics ve Vilniusu mohou jeho studenti nyní studovat i v litevském Vilniusu, a to již od příštího akademického roku.
02. 05. 2010 | Aktuality

Profesor Šíma: v časopise Euro

Profesor Šíma: v časopise Euro Profesor Šíma tentokrát na téma Svět bez inflační daně, Klesající ceny mohou být znakem prosperity. Text článku ke stažení zde .
01. 05. 2010 | Škola v médiích

Nepřátelé principu sporu – filosofický seminář

Nepřátelé principu sporu – filosofický seminář Katedra filosofie a sociologie uspořádala 19. května odborný seminář, na kterým byly diskutovány různé souvislosti jednoho z nejstarších principů filosofie - principu sporu.
19. 05. 2010 | Akce

Tři pedagogové CEVRO Institutu vystoupili na semináři o budoucnosti české pravice

Tři pedagogové CEVRO Institutu vystoupili na semináři o budoucnosti české pravice Občanský institut pořádal ve čtvrtek 29. dubna diskusní seminář, který se uskutečnil v prostorách Poslanecké sněmovny (vchod z Malostranského náměstí).
27. 04. 2010 | Aktuality