Škola v médiích

Jeden den v kůži poslance? Je to řehole

Jeden den v kůži poslance? Je to řehole V regionální příloze MF Dnes vyšel 17. dubna text jednoho z účastníků českobudějovické Parlamentní simulace o této akci. Celý tento text, jehož autorem je student Jan Škoda, si můžete přečíst níže.
24. 04. 2010 | Škola v médiích

V. konference o bezpečnosti silničního provozu v intravilánu ČR

Vysoká škola CEVRO Institut a Regionservis, s.r.o. si Vás dovolují pozvat na odbornou konferenci určenou zejména zástupcům samospráv. Na konferenci vystoupí odborníci z Fakulty dopravní ČVUT, Atelieru dopravního inženýrství i Policejního prezidia ČR.
29. 04. 2010 | Konference a semináře

Úspěšný workshop o ekonomické diplomacii pod vedením Petra Robejška

Úspěšný workshop o ekonomické diplomacii pod vedením Petra Robejška V pondělí 12. dubna se na vysoké škole CEVRO Institut uskutečnil workshop určený studentům obou oborů vyučovaných na škole.
14. 04. 2010 | Aktuality

Tomáš Jirsa: Dlouhodobé i aktuální problémy české veřejné správy

Tomáš Jirsa: Dlouhodobé i aktuální problémy české veřejné správy Vysoká škola CEVRO Institut, středisko Český Krumlov uspořádala seminář vedený senátorem a dlouholetým starostou Hluboké nad Vltavou.
15. 04. 2010 | Akce

Odborný seminář "Romové – vzdělání versus nezaměstnanost"

Odborný seminář Centrum rozvoje psychosociálních a manažerských aktivit vysoké školy CEVRO Institut uspořádalo seminář, který volně navázal na loňský úspěšný seminář Život s romy .
05. 05. 2010 | Akce

Filmový seminář – Tři kámoši. Poznámka k dějinám komunismu

Filmový seminář – Tři kámoši. Poznámka k dějinám komunismu Vysoká škola CEVRO Institut si Vás uspořádala další díl cyklu "20 let od pádu železné opony". Promítán byl další polský snímek, odhalující fungování komunistického represivního aparátu.
21. 04. 2010 | Akce

Obama? To skončí katastrofou – rozhovor Týdne s prof. Epsteinem

Obama? To skončí katastrofou – rozhovor Týdne s prof. Epsteinem Richard Epstein, jehož knihu Právo, ekonomie a politika vydala Vysoká škola CEVRO Institut v rámci ediční řady CEVRO Institut Academic Press, poskytl rozhovor časopisu Týden. Rozhovor se věnoval zejména politickým rozhodnutím, která nemají racionální ekonomický základ.
08. 04. 2010 | Škola v médiích

Profesor Šíma: v časopise Euro o roli centrálních bank při vzniku krizí

Profesor Šíma: v časopise Euro o roli centrálních bank při vzniku krizí Profesor Josef Šíma, ekonom a rektor CEVRO Instutu publikoval v časopise Euro další z pravidelných příspěvků. Tentokrát na téma různých pohledů na příčiny hospodářských cyklů.
07. 04. 2010 | Škola v médiích

České Budějovice hostily další Parlamentní simulaci + mediální ohlas

České Budějovice hostily další Parlamentní simulaci + mediální ohlas Zasedací sál Zastupitelstva Jihočeského kraje byl 12. dubna 2010 dějištěm dalšího pokračování parlamentních simulací pro studenty jihočeských středních škol, které od roku 2007 pořádá CEVRO Institut.
12. 04. 2010 | Akce

Petr Robejšek přednášel v Českém Krumlově a publikoval v MFDnes

Petr Robejšek přednášel v Českém Krumlově a publikoval v MFDnes Středisko CEVRO Institutu Český Krumlov uspořádalo další úspěšnou akci - veřejnou přednášku česko-německého politologa a ekonoma, která se uskutečnila v pátek 9. dubna.
09. 04. 2010 | Akce