Akce

Odborný seminář: Novela zákona o veřejných zakázkách

Odborný seminář: Novela zákona o veřejných zakázkách Vysoká škola CEVRO Institut si Vás dovoluje pozvat na Odborný seminář – Novela zákona o veřejných zakázkách. Kurz se uskuteční v úterý 7. září od 9.00 do 13.00 hod. v budově vysoké školy, Jungmannova 17, Praha 1.
19. 06. 2010 | Akce

Jan Jireš pro Hospodářské noviny: Současný stav NATO a spory o reformu armády

Jan Jireš pro Hospodářské noviny: Současný stav NATO a spory o reformu armády Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, publikoval 16. června 2010 článek v Hospodářských novinách o současných finančních problémech NATO a o návrhu strany Věci veřejné transformovat armádu ČR do podoby čistě expedičního sboru, který nebude mít žádné...
17. 06. 2010 | Škola v médiích

Výběrové řízení na obsazení funkcí vedoucích dvou oborových kateder

Výběrové řízení na obsazení funkcí vedoucích dvou oborových kateder Rektor vysoké školy CEVRO Institut vypisuje výběrové řízení na obsazení uvolněných funkcí vedoucích katedry veřejného práva a veřejné správy a katedry soukromého práva.
15. 06. 2010 | Aktuality

Josef Šíma pro Euro: Bohatí bohatnou a chudí ještě víc

Josef Šíma pro Euro: Bohatí bohatnou a chudí ještě víc Ekonom a rektor CEVRO Institutu publikoval v časopise Euro další z pravidelných příspěvků. Tentokrát na téma, jak globalizace zmírňuje chudobu a stírá rozdíly mezi bohatými zeměmi a "rozvojovým světem".
14. 06. 2010 | Škola v médiích

Druhé bakalářské státní zkoušky na vysoké škole CEVRO Institut

Druhé bakalářské státní zkoušky na vysoké škole CEVRO Institut V období od 7. do 11. června 2010 probíhaly na naší vysoké škole podruhé v její historii bakalářské státní zkoušky.
11. 06. 2010 | Aktuality

Jan Jireš pro E15: Strategické výzvy a hrozby, před kterými stojí ČR

Jan Jireš pro E15: Strategické výzvy a hrozby, před kterými stojí ČR Jan Jiren, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, přispěl svými názory a postřehy do rozsáhlého článku, který vyšel v úterý 8.6. 2010 v deníku E15 v příloze Parlament & Byznys.
11. 06. 2010 | Škola v médiích

Delegace třiceti profesorů jihokorejských univerzit zavítala na půdu CEVRO Institutu

Delegace třiceti profesorů jihokorejských univerzit zavítala na půdu CEVRO Institutu Prof. Josef Šíma, rektor CEVRO Institutu, přednášel 7. června 2010 na půdě vysoké školy více než třiceti profesorům jihokorejských univerzit a členů Vzdělávacího centra pro sjednocení ze Soulu.
07. 06. 2010 | Aktuality

Seminář: Problémy vzdělávání pracovníků veřejné správy

Seminář: Problémy vzdělávání pracovníků veřejné správy Vysoká škola CEVRO Institut uspořádala ve čtvrtek 10. června 2010 uspěšný seminář, který věnoval požadavkům na kvalifikaci pracovníků ve veřejné správě.
10. 06. 2010 | Akce

Jan Jireš pro LN: Čitelná zahraniční politika?

Jan Jireš pro LN: Čitelná zahraniční politika? Ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut komentoval pro Lidové noviny nutnost zahraničněpolitického konsensu mezi hlavními českými stranami.
05. 06. 2010 | Škola v médiích

Veřejná diskuse - Perspektivy stabilizace Afghánistánu: zkušenosti provinčních rekonstrukčních týmů

Veřejná diskuse - Perspektivy stabilizace Afghánistánu: zkušenosti provinčních rekonstrukčních týmů V pátek 11. června 2010 uspořádalo Centrum transatlantických vztahů (PCTR) vysoké školy CEVRO Institut veřejnou diskusi o situaci v Afghánistánu.
11. 06. 2010 | Akce