Aktuality

4. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement

4. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement Vysoká škola CEVRO Institut a Junior Achievement ČR , ve spolupráci s poslancem Markem Bendou a Ústavně právním výborem, uspořádali 16. září 2010 již 4. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement v uplynulém školním roce.
13. 09. 2010 | Aktuality

Křest knihy Euro: ano/ne?

Křest knihy Euro: ano/ne? Na půdě vysoké školy CEVRO Institut se dne 7. září 2010 uskutečnil křest knihy Euro: ano/ne? autorského kolektivu pod vedením Lubora Laciny a Petra Rozmahela. Událost probíhala v atriu CEVRO Institutu, Jungmannova 17, Praha 1.
07. 09. 2010 | Akce

Josef Šíma pro časopis Euro: S eurodaní opatrně

Josef Šíma pro časopis Euro: S eurodaní opatrně Profesor Šíma, ekonom a rektor CEVRO Institutu publikoval v časopise Euro další ze svých pravidelných příspěvků. Tentokrát na téma nebezpečného precedentu zavádění nových daní.
30. 08. 2010 | Škola v médiích

Jan Jireš a Zdeněk Kříž jmenováni členy odborné komise pro novou koncepci Armády ČR

Jan Jireš a Zdeněk Kříž jmenováni členy odborné komise pro novou koncepci Armády ČR Dva pedagogové vysoké školy CEVRO Institut budou působit v patnáctičlenné odborné komisi vedené náměstkem generálního tajemníka NATO Jiřím Šedivým. Do komise byli jmenováni ministrem obrany Alexandrem Vondrou. Více o přípravě Bílé knihy a odborné komisi čtěte zde .
30. 08. 2010 | Aktuality

Ladislav Tajovský pro Lidové noviny: Vyplatila se záchrana bank?

Ladislav Tajovský pro Lidové noviny: Vyplatila se záchrana bank? Ladislav Tajovský, pedagog vysoké školy CEVRO Institut, publikoval v uterý 31. srpna 2010 v Lidových novinách svuj komentář s názvem "Vyplatila se záchrana bank?".
27. 08. 2010 | Škola v médiích

20. červenec 2010 - mimořádný termín přijímacího řízení pro všechny, kdo chtějí dosáhnout na slevu na prvním školném

20. červenec 2010 - mimořádný termín přijímacího řízení pro všechny, kdo chtějí dosáhnout na slevu na prvním školném Pro velký zájem vyhlašuje vysoká škola CEVRO Institut mimořádný termín přijímacího řízení do všech bakalářských i magisterských oborů.
25. 08. 2010 | Aktuality

Ladislav Mrklas hostem diskuse přílohy Lidových novin Orientace - Sežere topka ODS, nebo splaskne?

Ladislav Mrklas hostem diskuse přílohy Lidových novin Orientace - Sežere topka ODS, nebo splaskne? Politolog a prorektor vysoké školy CEVRO Institut byl jedním z diskutujících na téma budoucnosti české pravice. Diskuse vyšla v sobotu 21. srpna 2010.
23. 08. 2010 | Škola v médiích

Profesor Novák po boku dalších světových politologů

Profesor Novák po boku dalších světových politologů Prof. Miroslav Novák je spoluautorem monumentální pětisvazkové kolektivní publikace předních světových politologů, která vyšla v letošním roce v nakladatelství Praeger. Hlavní editorkou publikace nazvané Political Parties and Democracy je americká politoložka Kay Lawsonová.
18. 08. 2010 | Škola v médiích

Odborný seminář: Novela zákona o veřejných zakázkách

Odborný seminář: Novela zákona o veřejných zakázkách Vysoká škola CEVRO Institut uspořádala dne 30. září 2010 odborný seminář, který se věnoval novele zákona o veřejných zakázkách.
30. 09. 2010 | Akce

Úspěšné zakončení druhého ročníku Prague Summer School

Úspěšné zakončení druhého ročníku Prague Summer School Na začátku srpna 2010 se uzavřel druhý ročník společné letní školy, Prague Summer School, kterou pořádala vysoká škola CEVRO Institut společně s Florida State University.
12. 08. 2010 | Aktuality