Aktuality

II. ročník Prague Summer School 2010

II. ročník Prague Summer School 2010 Od pondělí 28. června 2010 probíhá druhý ročník společné letní školy vysoké školy CEVRO Institut a Florida State University (FSU), které se účastní studenti obou škol i další zájemci z řad studentů českých vysokých škol.
15. 07. 2010 | Aktuality

Pravidelné komentáře Petra Sokola v týdeníku Reflexu

Pravidelné komentáře Petra Sokola v týdeníku Reflexu Politolog z vysoké školy CEVRO Institut již řadu měsíců přispívá svými politickými komentáři do jednoho z nejdůležitějších domácích společenských týdeníků.
15. 07. 2010 | Škola v médiích

Slavnostní promoce absolventů bakalářského a MPA studia

Slavnostní promoce absolventů bakalářského a MPA studia Ve čtvrtek 1. července 2010 od 16 hodin proběhly historicky druhé slavnostní promoce na vysoké škole CEVRO Institut. Promoce se poprvé konaly přímo v sídle školy, Měšťanské besedě.
10. 07. 2010 | Aktuality

Letní akademie moderní politiky a práva 2010 – FOTOGALERIE

Letní akademie moderní politiky a práva 2010 – FOTOGALERIE Na konci srpna uspořádala vysoká škola CEVRO Institut další ročník oblíbeného speciálního kursu pro studenty i nedávné absolventy gymnázií a jiných středních škol Letní akademii moderní politiky a práva .
23. 08. 2010 | Aktuality

Ladislav Mrklas a Martin Komárek pro MFD: Řezy do základů

Ladislav Mrklas a Martin Komárek pro MFD: Řezy do základů Dva pedagogové vysoké školy CEVRO Institut napsali pro deník MFD společný text, který je komentářem ke konferenci "Je čas na reformu české ústavy"  i reflexí povolebního vyjednávání o ústavních změnách.
05. 07. 2010 | Škola v médiích

Postavení a role Poslanecké sněmovny a jejích poslanců v ústavním a politickém systému České republiky

Postavení a role Poslanecké sněmovny a jejích poslanců v ústavním a politickém systému České republiky Vysoká škola CEVRO Institut uspořádala specializovaný seminář pro čerstvě zvolené poslance a asistenty za účasti předních odborníků na parlamentarismus.
05. 07. 2010 | Aktuality

Konference o stavu veřejných financí a práva v ČR

Konference o stavu veřejných financí a práva v ČR Vysoká škola CEVRO Institut a společnost  Regionservis uspořádaly konferenci pod záštitou rektorů ČVUT a CEVRO Institutu. Konference se uskutečnila 29. června 2010 v pražské Betlémské kapli.
29. 06. 2010 | Akce

Jan Jireš pro Central Europe Digest: Budoucnost česko-amerických vztahů po volbách

Jan Jireš pro Central Europe Digest: Budoucnost česko-amerických vztahů po volbách Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, přispěl svým komentářem do speciálního čísla magazínu Central Europe Digest, který vydává washingtonský think-tank Center for European Policy Analysis (CEPA). CEPA je jediný zahraničněpolitický think-tank ve...
23. 06. 2010 | Škola v médiích

Jan Jireš citován v blogu časopisu The Economist

Jan Jireš citován v blogu časopisu The Economist Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, byl citován v blogu Eastern Approaches, který je součástí internetové verze časopisu The Economist.
23. 06. 2010 | Škola v médiích

Profesor Šíma publikoval v časopise Euro recenzi knihy

Profesor Šíma publikoval v časopise Euro recenzi knihy Rektor vysoké školy CEVRO Institut prof. Josef Šíma publikoval v týdeníku EURO recenzi knihy The Invisible Hook, která dokazuje, že ekonomie je nejen poučná, ale i zábavná.
21. 06. 2010 | Škola v médiích