Rektor CEVRO Institutu Miroslav Novák a ředitel CEVRO Ladislav Mrklas o volbách na ČT24

Rektor CEVRO Institutu Miroslav Novák a ředitel CEVRO Ladislav Mrklas o volbách na ČT24 Rektor vysoké školy CEVRO Institut prof. Miroslav Novák a ředitel CEVRO Ladislav Mrklas vystoupili v pořadu České televize Milénium.
03. 10. 2008

Konference: Public relations a image České republiky

Konference: Public relations a image České republiky Konferenci, která se konala v úterý 30. září 2008 pod záštitou premiéra Mirka Topolánka, pořádala Katedra aplikovaných disciplín vysoké školy CEVRO Institut.
30. 09. 2008 | Konference a semináře

Filmový seminář na téma: Korejská válka

Filmový seminář na téma: Korejská válka Pouta války / Tae Guk Gi Film režiséra Je-Gyu Kanga. Strhující akční příběh z válečné Koreje. Korejská válka nebyla nikdy zfilmována tak velkolepě. Režisér Kang Je-Gyu vystřihnul korejský válečný konflikt v nekonečné sérii brutálních i dojemných momentů. Lze je vnímat...
15. 10. 2008 | Akce

Vybrané otázky z filosofie - Roman Cardal

Vybrané otázky z filosofie - Roman Cardal Vysoká škola CEVRO Institut vydává pro své studenty a širokou odbornou veřejnost filosofická skripta svého pedagoga PhDr. Romana Cardala, Ph.D. (Kniha vyšla již ve II., rozšířeném vydání)

Seminář: Ochrana pokojného stavu správními orgány, pod záštitou JUDr. Otakara Motejla

Seminář: Ochrana pokojného stavu správními orgány, pod záštitou JUDr. Otakara Motejla Ve čtvrtek 25. září 2008 uspořádala vysoká škola CEVRO Institut ve svém informačním středisku v Českém Krumlově seminář na téma „Ochrana pokojného stavu správními orgány.“ Seminář, kterého se účastnilo několik desítek zástupců měst a obcí z celé republiky se konal pod záštitou a za osobní účasti...
26. 09. 2008 | Konference a semináře

Filmový seminář na téma: Válka v Indočíně

Filmový seminář na téma: Válka v Indočíně Dien Bien Phu Bitva u Dien Bien Phu znamenala konec francouzské koloniální nadvlády v Indočíně a počátek komunistického panství ve Vietnamu, Laosu a Kambodži. Francouzská pevnost Diên Biên Phu, jeden z pilířů kolonální vlády, je dějištěm krvavé bitvy v roce 1954, jež...
29. 10. 2008 | Akce

Konference: Moderní společnost - svoboda a odpovědnost

Academia Bohemica, o.p.s., ve spolupráci s vysokou školou CEVRO Institut, o.p.s., si Vás dovoluje pozvat na konferenci: Moderní společnost - svoboda a odpovědnost, která se koná ve čtvrtek 16. října 2008 od 15:00 v sídle vysoké školy CEVRO Institut.
16. 10. 2008 | Akce

Muži října 1918 - vědecká konference

Vysoká škola CEVRO Institut je spolupořadatelem konference, která je volným pokračováním vědeckého setkání z minulého roku, které se věnovalo osobě Karla Kramáře (více zde a zde - včetně fotogalerie).
23. 10. 2008 | Akce

Záznam diskuse o volební reformě v pořadu Politické spektrum za účasti Ladislava Mrklase

Záznam diskuse o volební reformě v pořadu Politické spektrum za účasti Ladislava Mrklase Ředitel CEVRO a pedagog vysoké školy CEVRO Institut diskutoval o nutnosti a možnostech volební reformy v České republice. Jeho partnery v diskusi byli politologové Tomáš Lebeda ze Sociologického ústavu Akademie věd ČR a Lukáš Jelínek, bývalý ředitel Masarykovy dělnické akademie.
15. 09. 2008 | Aktuality

Setkání pedagogogů akademické obce vysoké školy CEVRO Institut

Dne 17.9. se uskuteční setkání pedagogogů vysoké školy CEVRO Institut pozvánka [PDF]
17. 09. 2008 | Akce