Akce

Konference Karel Kramář (1860 - 1937)

Konference Karel Kramář (1860 - 1937) Vysoká škola CEVRO Institut je spolupořadatelem mezinárodní vědecké konference Karel Kramář (1860 - 1937) pořádané pod záštitou předsedy vlády ČR Ing. Mirka Topolánka.
31. 10. 2007 | Akce

Vývoj nového Informačního systému

Vysoká škola CEVRO Institut bude od počátku akademického roku 2007/2008 používat nový informační systém "Škola online", na jehož vývoji spolupracuje se společností CCA Group, a.s. již od března letošního roku.
22. 09. 2007 | Aktuality

Parlamentní simulace pro studenty středních škol

Parlamentní simulace pro studenty středních škol Akce se konala v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR pod záštitou předsedy jejího ústavně právního výboru a za laskavé podpory Nadace Hannse Seidela.
18. 09. 2007 | Aktuality

Další kolo přijímacích zkoušek

Další kolo přijímacích zkoušek na vysokou školu CEVRO Institut se uskuteční ve středu 1. srpna 2007 od 14,00 hod v budově školy
01. 08. 2007 | Akce

CEVRO Institut připravuje nový akademický rok a řadu dalších vzdělávacích a výzkumných aktivit

CEVRO Institut připravuje nový akademický rok a řadu dalších vzdělávacích a výzkumných aktivit Během letních měsíců probíhají čilé přípravy na nový akademický rok 2007/2008, ve kterém vysoká škola CEVRO Institut nově nabídne kombinovanou (dálkovou) formu studia obou akreditovaných oborů. Během prázdnin a celého září pak pokračuje přijímání nových studentů.
20. 07. 2007 | Aktuality

CEVRO Institut připravuje výměnné stáže studentů s americkou Florida State University

CEVRO Institut připravuje výměnné stáže studentů s americkou Florida State University CEVRO Institut připravuje výměnné stáže studentů s americkou Florida State University.
10. 07. 2007 | Aktuality

Rozhovor politologa Petra Sokola z VSCI o volebním právu

Politolog působící na vysoké škole CEVRO Institut Petr Sokol poskytl Mladé frontě DNES 29.6. rozhovor k úpravám volebního práva a jejich rozšíření ve světě.
30. 06. 2007 | Aktuality

Sborník – Princip subsidiarity v právní teorii a praxi

Publikace je složena z dvanácti příspěvků (tři z toho jsou v německém jazyce), které se věnují principu subsidiarity z právnického, politologického a filosofického hlediska a také v kontextu fungování Evropské unie. Více zde...

Vladimír Novotný – Územní samospráva České republiky

Publikace z ediční řady Pracovní texty je studijním materiálem pro zastupitele měst a obcí. CEVRO Institut jí vydává jako podpůrný text pro vzdělávací semináře v rámci projektu KONŠEL . Příručka je vhodná zejména pro zastupitele, jako příprava pro budoucí zastupitele i pro studenty vysokých škol.

Svět viděný z Řípu – Petr Robejšek

CEVRO Institut jako svou první publikaci spoluvydává knihu česko-německého politologa, autora neotřelých politických komentářů a dlouholetého spolupracovníka a pedagoga Petra Robejška s názvem Svět viděný z Řípu . Vydavatelel je Alfa Publishing.