Akce

AKTUÁLNĚ

JIŽ PROBĚHLÉ AKCE

CEVRO Institut byl partnerem skvěle obsazených Dnů USA a Evropské unie 2011

CEVRO Institut byl partnerem skvěle obsazených Dnů USA a Evropské unie 2011 Vysoká škola CEVRO Institut byla odborným partnerem prestižní konference, které se 24. a 25. října 2011 zúčastnili američtí a evropští politici a byznysmani.
24. 10. 2011 | Akce

Nový ročník filmového semináře odstartoval snímek V srdci bouře

Nový ročník filmového semináře odstartoval snímek V srdci bouře 12. října 2011 v 18.30 hodin byl na vysoké škole CEVRO Institut promítnut první film nového ročníku filmového semináře. Projekce filmu o Winstonu Churchillovi se zúčastnil britsko-český spisovatel Benjamin Kuras.
12. 10. 2011 | Akce

Přednáška prof. Glavana o nové vlně paternalismu

Přednáška prof. Glavana o nové vlně paternalismu Ve středu 14. 9. 2011 v 18.00 hod. se v rámci přednáškové série CEVRO Institut Academic Forum uskutečnila přednáška univ. prof. Bogdana Glavana z Romanian-American University v Bukurešti s názvem "Freudian Economics: The Rebirth of Paternalism after the Financial Crisis"   .
14. 09. 2011 | Akce

Evropa a Česko 2011 – Letní akademie moderní politiky a práva – FOTOGALERIE – aktualizováno

Evropa a Česko 2011 – Letní akademie moderní politiky a práva – FOTOGALERIE – aktualizováno Ve dnech 22. – 26. srpna 2011 uspořádala vysoká škola CEVRO Institut již čtvrtý ročník oblíbeného vzdělávacího projektu Letní akademie moderní politiky a práva. Kurz je určen studentům a čerstvým absolventům gymnázií a dalších středních škol, kteří se věnují společenskovědní problematice.
22. 08. 2011 | Akce

Mezinárodní konference Lidské embryo: mezi vědou, filosofií a etikou se zúčastnilo více než 100 hostů.

Mezinárodní konference Lidské embryo: mezi vědou, filosofií a etikou se zúčastnilo více než 100 hostů. Katedra filosofie a sociologie vysoké školy CEVRO Institut, Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského a BIOS, společnost pro bioetiku uspořádaly mimořádně úspěšnou česko-italskou konferenci organizovanou ve spolupráci s SFD Bologna, Facoltà Teologica dell’Emilia Romagna Bologna a Academia...
28. 05. 2011 | Akce

Úspěšný 3. ročník studentské konference vysoké školy CEVRO Institut – FOTOGALERIE

Úspěšný 3. ročník studentské konference vysoké školy CEVRO Institut – FOTOGALERIE Studenti vysoké školy CEVRO Institut uspořádali 12. května 2011 na půdě školy vlastní konferenci. Hlavním tématem konference byly reformy ve všech myslitelných podobách. V početném publiku byli zastoupeni nejen studenti a pedagogové naší školy, ale i posluchači z dalších vysokých škol.
12. 05. 2011 | Akce

Filmový seminář skončil slovensko-českým dokumentem Osadné (2009)

Filmový seminář skončil slovensko-českým dokumentem Osadné (2009) Ve středu 11. května vyvrcholil další ročník filmového semináře CEVRO Institutu. Na programu posledního promítání byl snímek o vymírající slovenské vsi, do jejíž záchrany se zapojuje Evropský parlament.
11. 05. 2011 | Akce

Seminář Zdravotně postižení a jejich postavení ve společnosti

Seminář Zdravotně postižení a jejich postavení ve společnosti Ve čtvrtek 5. května 2011 se uskutečnil poslední seminář z cyklu Vybrané kapitoly ze sociální a zdravotní politiky . Seminář se věnoval tématice osob se zdravotním postižením. Hostem MUDr. Milana Cabrnocha byla Lenka Kohoutová, poslankyně, zakladatelka a předsedkyně Nadačního fondu pro podporu...
05. 05. 2011 | Akce

Seminář: Senioři ve společnosti, dlouhodobá péče

Seminář: Senioři ve společnosti, dlouhodobá péče V pondělí 2. května se konal další seminář z cyklu " Vybrané kapitoly ze sociální a zdravotní politiky ". tentokrát byl věnován stárnutí společnosti a s tím spojeným problémům. Hosty MUDr. Milana Cabrnocha byli Mgr. Monika Válková z Ministerstva práce a soc. věcí a Mgr. Jan Lorman ,...
02. 05. 2011 | Akce

Seminář Moderní ošetřovatelství a role nelékařských zdravotnických pracovníků za účasti exministryně Dany Juráskové

Seminář Moderní ošetřovatelství a role nelékařských zdravotnických pracovníků za účasti exministryně Dany Juráskové Ve čtvrtek 28. dubna se konal další seminář z cyklu "Vybrané kapitoly ze sociální a zdravotní politiky" . Lekce byla tentokrát věnována nelékařskému zdravotnímu personálu a jeho postavení v českém zdravotnictví. Hostem MUDr. Milana Cabrnocha byla Mgr. Dana Jurásková, prezidentka České...
28. 04. 2011 | Akce