Aktuality

Filmový seminář roku 2012 skončil.

CEVRO Institut a Nadace Konrada Adenauera uspořádaly poslední, šesté promítání v rámci 7. ročníku tradičního filmového semináře. Jeho podtitul tentokrát zněl "Reflexe minulosti i současnosti v kinematografii zemí bývalého východního bloku".
19. 12. 2012 | Aktuality

Tradiční vánoční večírek studentů v Českém Krumlově

V pátek 14. prosince se uskutečnilo vánoční setkání studentů, pedagogů a přátel vysoké školy CEVRO Institutu v Českém Krumlově.
18. 12. 2012 | Aktuality

Stipendium pro studenta, doporučeného Dětskou dopravní nadací

Vysoká škola CEVRO Institut, resp. předseda správní rady každoročně uděluje 100% stipendium studentovi, který je doporučen Dětskou dopravní nadací , jež se stará o děti obětí dopravních nehod. Toto stipendium letos získala jedna z nadaných studentek, jejíž jméno nebudeme z etických důvodů...
30. 11. 2012 | Aktuality

Videorozhovor s Josefem Šímou o aktuálních ekonomických otázkách

Rektor vysoké školy CEVRO Institut Josef Šíma poskytl na sklonku října obsáhlý rozhovor litevskému ekonomickému časopisu IQ o současné ekonomické krizi a nebezpečné roli, kterou hraje bankovní sektor s centrální bankou v čele.
22. 11. 2012 | Aktuality

Soutěž o lístky do Divadla Komedie

Divadlo Komedie, s kterým naše vysoká škola spolupracuje, připravilo pro studenty CEVRO Institutu soutěž o volné vstupenky.
20. 11. 2012 | Aktuality

Jakub Kříž získal ocenění IUS et SOCIETAS

Jakub Kříž, pedagog vysoké školy CEVRO Institut, získal cenu IUS et SOCIETAS. Cena se uděluje za esej obsahující nejzajímavější podněty, pohledy a otázky o roli práva a justice ve společnosti.
16. 11. 2012 | Aktuality

CEVRO Institut na veletrhu Gaudeamus v Brně

Ve dnech 30. 10. až 2. 11. 2012 se uskutečnil na brněnském výstavišti v pavilonu F již XIX. ročník největšího veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus.
20. 10. 2012 | Aktuality

Jan Jireš pro Central Europe Digest: Krize eurozóny a její dopady na středoevropský region

Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, přispěl svým komentářem do speciálního čísla magazínu Central Europe Digest , který vydává washingtonský think-tank Center for European Policy Analysis (CEPA). CEPA je jediný zahraničněpolitický think-tank ve...
19. 10. 2012 | Aktuality

Slavnostní promoce absolventů a imatrikulace nových studentů

Ve dnech 17. a 18. října 2012 se uskutečnily imatrikulace nových studentů a slavnostní promoce absolventů bakalářského, magisteského a MPA studia.
19. 10. 2012 | Aktuality

VI. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement

Vysoká škola CEVRO Institut a Junior Achievement ČR, ve spolupráci s poslancem Markem Bendou a Ústavně právním výborem, uspořádaly 8. října 2012 již VI. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement v uplynulém školním roce.
09. 10. 2012 | Aktuality