Aktuality

Rozvoj zahraniční spolupráce: University of Arizona

Rozvoj zahraniční spolupráce: University of Arizona Vysoká škola CEVRO Institut navázala spolupráci s Univerzity of Arizona.
24. 06. 2012 | Aktuality

Platit či neplatit Eurem? To Pay or Not to Pay with Euro? – nová dvoujazyčná publikace

Platit či neplatit Eurem? To Pay or Not to Pay with Euro? – nová dvoujazyčná publikace Vysoká škola CEVRO Institut uspořádala v únoru konferenci Platit či neplatit eurem. Nyní vychází stejnojmenná publikace.
16. 05. 2012 | Aktuality

Studenti a pedagogové CEVRO Institutu se zúčastnili externí výuky předmětu Právo vinařské a vinohradnické

Studenti, kteří navštěvují volitelný kurz Právo vinařské a vinohradnické, a několik pedagů naší vysoké školy absolvovalo ve dnech 10. až 12. května 2012 praktickou část výuky, jež měla za cíl představit legislativní rámec produkce vína na jižní Moravě a v Rakousku a prezentovat aplikaci...
14. 05. 2012 | Aktuality

Otevřená společnost – první číslo tematického studentského časopisu

V rámci kurzu Otevřená společnost vzniklo první číslo stejnojmenného studentského tematického časopisu. Historicky první číslo se věnuje nedemokratickým režimům Kuby a Běloruska.
04. 05. 2012 | Aktuality

Hospodářská politika – nový bakalářský obor na CEVRO Institutu

S potěšením si Vám dovolujeme oznámit, že naše vysoká škola získala akreditaci bakalářského studijního programu Hospodářská politika a správa, obor Hospodářská politika.
03. 05. 2012 | Aktuality

Josef Šíma v Reflexu: Právo proti pravici

Josef Šíma v Reflexu: Právo proti pravici Profesor Šíma, ekonom a rektor CEVRO Institutu publikoval v časopisu Reflex příspěvek, který se věnuje míře přerozdělování a nezbytnosti vysokoškolské reformy.
25. 04. 2012 | Aktuality

Parlamentní simulace pro studenty jihočeských středních škol - 5. ročník

Parlamentní simulace pro studenty jihočeských středních škol - 5. ročník Zasedací sál Zastupitelstva Jihočeského kraje byl 20. března 2012 po roce opět dějištěm parlamentní simulace pro studenty středních škol, kterou uspořádalo středisko CEVRO Institutu v Českém Krumlově.
25. 03. 2012 | Aktuality

Nové vydání výboru z díla J. A. Komenského

Nové vydání výboru z díla J. A. Komenského Ve čtvrtek 22. března 2012 bylo v prostorách vysoké školy CEVRO Institut pokřtěno nové vydání knihy Jana Amose Komenského Orbis Sensualium Pictus, které pochází z dílny berounského nakladatelství Machart.
23. 03. 2012 | Aktuality

Filmový seminář: Čas sluhů (ČSSR, 1989)

Filmový seminář: Čas sluhů (ČSSR, 1989) CEVRO Institut a Nadace Konrada Adenauera uspořádaly další promítání v rámci letního semestru. Uskutečnilo se 28. března 2012 v budově školy. Hostem večera byla i sama režisérka filmu Irena Pavlásková.
20. 03. 2012 | Aktuality

Zimní termín slavnostních promocí absolventů

Zimní termín slavnostních promocí absolventů Ve čvrtek 15. března v 16 hodin se uskutečnila slavnostní promoce absolventů bakalářského a magisterského studia. Tito absolventi prošli úspěšně celým studiem, které završili v rámci únorových termínu obhajob a státních závěrečných zkoušek.
19. 03. 2012 | Aktuality