Aktuality

Akce Na týden vysokoškolákem skončila!

Akce Na týden vysokoškolákem skončila! Ve dnech 5. - 9. března 2012 naše vysoká škola uspořádala druhý ročník unikátního projektu, který studentům maturitních ročníků umožnil vyzkoušet si na týden život studenta vysoké školy.
12. 03. 2012 | Aktuality

I. Reprezentační ples skončil velkým úspěchem!

I. Reprezentační ples skončil velkým úspěchem! V sobotu 3. března 2012 se v Zámecké jízdárně v Českém Krumlově uskutečnil první reprezentační ples vysoké školy CEVRO Institut. Zúčastnily se jej více než čtyři stovky hostů. Večerem provázel Rey Koranteng, jinak též student CEVRO Institutu.
11. 03. 2012 | Aktuality

Filmový seminář: Ene bene (ČR, 1999)

Filmový seminář: Ene bene (ČR, 1999) CEVRO Institut a Nadace Konrada Adenauera uspořádaly další promítání v rámci letního semestru. Uskutečnilo se 14. března 2012 v budově školy.
10. 03. 2012 | Aktuality

Nová učebnice politické vědy autorského kolektivu pod vedením prof. Nováka

Nová učebnice politické vědy autorského kolektivu pod vedením prof. Nováka Odborný garant oboru Politologie na vysoké škole CEVRO Institut prof. Miroslav Novák vedl autorský kolektiv, který napsal knihu s názvem Úvod do studia politiky. Tato učebnice politologie má naprosto ojedinělý charakter.
25. 02. 2012 | Aktuality

Yaakov Levy, velvyslanec Státu Izrael byl hostem CEVRO Institut Fóra

Yaakov Levy, velvyslanec Státu Izrael byl hostem CEVRO Institut Fóra Vysoká škola CEVRO Institut ve spolupráci s Velvyslanectvím Státu Izrael v ČR uspořádaly 23. února 2012 přednášku Jeho Excelence Yaakova Levyho, velvyslance Státu Izrael. Téma vystoupení znělo Aktuální pozice Izraele.
23. 02. 2012 | Aktuality

Prof. Hendrych oceněn titulem Právník roku

Prof. Hendrych oceněn titulem Právník roku Prof. Dušan Hendrych, garant našeho oboru Právní specializace – Veřejná správa byl vyhlášen vítězem celojustiční soutěže Právník roku 2011 v kategorii Správní právo.
16. 02. 2012 | Aktuality

Alena Zemplinerová, vedoucí naší katedry ekonomie a managementu, byla jmenována profesorkou.

Alena Zemplinerová, vedoucí naší katedry ekonomie a managementu, byla jmenována profesorkou. Alena Zemplinerová převzala na začátku února z rukou ministra školství jmenovací dekret a stala se tak oficiálně profesorkou ekonomie.
16. 02. 2012 | Aktuality

Prof. Novák promluvil na prestižním mezinárodním kolokviu o populismu v pařížském Maison de l´Europe

Prof. Novák promluvil na prestižním mezinárodním kolokviu o populismu v pařížském Maison de l´Europe Mezinárodní kolokvium s názvem "La montée des populismes en Europe" pořádaly ve dnech 26. - 27. ledna 2012 prestižní francouzské akademické instituce.
12. 02. 2012 | Aktuality

Žijeme ve věku ekonomických iluzí. CEVRO Institut Interview s Peterem Boettkem

Žijeme ve věku ekonomických iluzí. CEVRO Institut Interview s Peterem Boettkem O bludném kruhu zadlužování, změnách v americké společnosti, probíhající prezidentské, a o tom, co by se od nás měli v Americe učit je rozhovor pro lednové číslo analytického měsíčníku CI Time. 
10. 02. 2012 | Aktuality

Rozhodne ekonomika. CEVRO Institut Interview s politologem Petrem Sokolem

Rozhodne ekonomika. CEVRO Institut Interview s politologem Petrem Sokolem Rozhovor o souboji "čajařů", Mitta Romneyho a dalších kandidátů v republikánských primárkách a o tématech, které rozhodnou americké volby, vyšel v časopisu CI Time.
09. 02. 2012 | Aktuality