Aktuality

Vznik Centra středoevropských studií – společného pracoviště Masarykova ústavu a Archivu AV ČR a vysoké školy CEVRO Institut

Vznik Centra středoevropských studií – společného pracoviště Masarykova ústavu a Archivu AV ČR a vysoké školy CEVRO Institut V úterý 18. října 2011 byla slavnostně podepsána smlouva o zřízení Centra středoevropských studií – společného pracoviště Masarykova ústavu a Archivu Akademie věd ČR (MÚA) a vysoké školy CEVRO Institut. V čele nového centra bude stát Doc. PhDr. Ing. Antonie Doležalová, Ph.D.
25. 10. 2011 | Aktuality

Business akcelerátor v CEVRO Institutu

Business akcelerátor v CEVRO Institutu První český business akcelerátor StartupYard představí 19. října 2011 ve spolupráci s vysokou školou CEVRO Institut prvních 8 mladých společnosti, které se programu účastní. Prezentace jsou uzavřené pouze investorům, mentorům StartupYardu a vybraným novinářům. Účelem akce je ukázat potenciál...
17. 10. 2011 | Aktuality

Imatrikulace nových studentů bakalářského studia

Imatrikulace nových studentů bakalářského studia Ve čtvrtek 13. října 2011 proběhly na vysoké škole CEVRO Institut slavnostní imatrikulace nových posluchačů bakalářského studia oborů Veřejná správa, Politologie a mezinárodní vztahy a Právo v obchodních vztazích.
17. 10. 2011 | Aktuality

Filmový seminář – Božský (Itálie, 2008)

Filmový seminář – Božský (Itálie, 2008) Filmový seminář pokračoval snímkem, jehož hlavním hrdinou je nestor italské politiky – několikanásobný premiér Giulio Andreotti. Promítání proběhlo 26. 10. 2011 od 18.30 hodin.
15. 10. 2011 | Aktuality

Argentinská badatelka na CEVRO Institutu

Argentinská badatelka na CEVRO Institutu Marina Tortul z Universidad Nacional del Sur – CONICET , Bahía Blanca v Argentině zahájila na vysoké škole CEVRO Institut dvojměsíční výzkumnou stáž.
09. 10. 2011 | Aktuality

Vychází kniha "Institutions in Crisis" s příspěvkem rektora Šímy

Vychází kniha Prestižní britské vydavatelství Edward Elgar právě vydává knihu editovanou prof. Howdenem Institutions in Crisis . Na vzniku knihy se podílela řada renomovaných profesorů ekonomie z různých zemí, mezi nimi i rektor vysoké školy CEVRO Institut Josef Šíma.
07. 10. 2011 | Aktuality

Pedagogové CEVRO Institutu autory odborné studie Podnikání v roce 2012

Pedagogové CEVRO Institutu autory odborné studie Podnikání v roce 2012 Vysoká škola CEVRO Institut odborně garantovala studii, kterou pro živnostníky, malé a střední podnikatele připravila Volksbank.
21. 09. 2011 | Aktuality

VI. ročník tradičního filmového semináře

VI. ročník tradičního filmového semináře Vysoká škola CEVRO Institut a Nadace Konrada Adenauera si Vás dovolují pozvat na VI. ročník tradičního filmového semináře Evropské hodnoty ve filmu Jak filmoví tvůrci vidí politické osobnosti.
21. 09. 2011 | Aktuality

Rektor Josef Šíma ve Vídni

Rektor Josef Šíma ve Vídni Rektor vysoké školy CEVRO Institut profesor Josef Šíma vystupuje na půdě Rakouské akademie věd ve Vídni na kongresu připomínajícím vznik i současnost  "rakouské školy".
20. 09. 2011 | Aktuality

Aktuální nabídka pro absolventy VOŠ

Aktuální nabídka pro absolventy VOŠ Vysoká škola CEVRO Institut nabízí absolventům VOŠ speciální podmínky pro studium bakalářských oborů v prezenční i kombinované formě. Do konce září je možné podat přihlášku, abyste mohli studovat již letos.
17. 09. 2011 | Aktuality