Aktuality

Další číslo New Perspectives on Political Economy

Další číslo New Perspectives on Political Economy Další číslo odborného časopisu naší vysoké školy New Perspectives on Political Economy naleznete nyní on-line. V časopise najdete mimo jiné článek profesora Anthony J. Evanse A Nomos Approach to Social Change: Where Human Action meets Cultural Theory.
09. 09. 2011 | Aktuality

CEVRO Institut hostil zasedání Rady ředitelů Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR

CEVRO Institut hostil zasedání Rady ředitelů Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR Dne 8. září 2011 proběhlo na půdě vysoké školy CEVRO Institut zasedání Rady ředitelů Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR.
09. 09. 2011 | Aktuality

Rising Stars – mezinárodní projekt na podporu demokracie

Rising Stars – mezinárodní projekt na podporu demokracie CEVRO Institut již podruhé hostí mezinárodní program Rising Stars zaměřený na podporu demokracie ve světě. Letos přijali pozvání do České republiky představitelé demokratických sil z Barmy, Běloruska, Bolívie, Jižního Súdánu, Ruska a Zimbabwe.
05. 09. 2011 | Aktuality

Jaroslav Salivar: Soukromé bezpečnostní služby a české právo

Jaroslav Salivar: Soukromé bezpečnostní služby a české právo Ředitel Centra bezpečnostních studií (CEBES) vysoké školy CEVRO Institut zveřejnil analýzu problematiky soukromých bezpečnostních služeb.
05. 09. 2011 | Aktuality

Řízení obce po zahájení odpisování majetku a účinnosti změn v DPH od roku 2012

Řízení obce po zahájení odpisování majetku a účinnosti změn v DPH od roku 2012 Svaz měst a obcí ČR a vysoká škola CEVRO Institut uspořádaly dne 6. září 2011 pro starosty a primátory měst a obcí diskusní seminář.
02. 09. 2011 | Aktuality

Nový rozhovor v rámci CEVRO Institut Interview – Jaroslav Salivar: Bezpečnost ani svoboda nejsou pouze hra se slovy

Nový rozhovor v rámci CEVRO Institut Interview – Jaroslav Salivar: Bezpečnost ani svoboda nejsou pouze hra se slovy Projekt vysoké školy CEVRO Institut pokračuje rozhovorem rektora Josefa Šímy s bezpečnostním expertem a ředitelem nově zřízeného Centra bezpečnostních studií (CEBES) o evropské azylové a imigrační politice.
20. 07. 2011 | Aktuality

Profesor Josef Šíma přednášel v Číně

Profesor Josef Šíma přednášel v Číně Rektor vysoké školy CEVRO Institut prof. Josef Šíma byl jedním z hlavních řečníků na Mezinárodní letní škole ekonomie pořádané na Northeastern University v čínském městě Shenyang  ve dnech 15. – 23. 7. 2011.
14. 07. 2011 | Aktuality

Noví absolventi programu MPA a první absolventi specializované odvětvové varianty MPA – Management veřejné dopravy.

Noví absolventi programu MPA a první absolventi specializované odvětvové varianty MPA – Management veřejné dopravy. V pátek 24. června 2011 úspešně obhájily své závěrečné práce téměř tři desítky studentů našeho prestižního postgraduálního studia Master of Public Administration (MPA). Letos poprvé svá studia ukončili také studenti specializované odvětvové varianty MPA – Management veřejné dopravy, kterých...
27. 06. 2011 | Aktuality

Studenti CEVRO Institutu natočili klip o rozšiřování EU, který se bude promítat v 8 evropských státech.

Studenti CEVRO Institutu natočili klip o rozšiřování EU, který se bude promítat v 8 evropských státech. V rámci projektu „Rozšiřování EU – Zamyslete se a zapojte se!“, který se zabývá problematikou rozšiřování EU o země západního Balkánu a který pořádá CEVRO-Liberálně-konzervativní akademie ve spolupráci s European Network of Political Foundations, kanceláří Konrad Adenauer Stiftung a Evropskou...
22. 06. 2011 | Aktuality

Jarní termín státních závěrečných zkoušek: Osmdesátka úspěšných absolventů v obou stupních studia.

Jarní termín státních závěrečných zkoušek: Osmdesátka úspěšných absolventů v obou stupních studia. V týdnu od 30. května začaly na vysoké škole CEVRO Institut obhajoby bakalářských a poprvé i magisterských diplomových prací. V následujících týdnech státnice pokračovaly ústní částí.
18. 06. 2011 | Aktuality