Aktuality

CEVRO Institut partnerem Romania Austrian Economics Summer School

CEVRO Institut partnerem Romania Austrian Economics Summer School CEVRO Institut se stal partnerem Romania Austrian Economics Summer School. V rámci této letní školy vystoupí se sérií přednášek rektor školy profesor Šíma.
06. 05. 2011 | Aktuality

Prof. Miroslav Novák vystoupil na VII. brněnském politologickém sympoziu

Prof. Miroslav Novák vystoupil na VII. brněnském politologickém sympoziu Sympozium, které se uskutečnilo 4. května 2011 v Brně, bylo věnováno tématu ZÁJMY V ČESKÉ POLITICE. Organizátorem byl tradiční partner CEVRO Institutu - Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity. Prof. Novák zde vystoupil s příspěvkem nazvaným Jak se politické strany adaptují na...
03. 05. 2011 | Aktuality

Úspěšný seminář k nové Bezpečnostní strategii ČR

Úspěšný seminář k nové Bezpečnostní strategii ČR Ve čtvrtek 31. března 2011 se v prostorách Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR uskutečnil seminář věnovaný aktualizaci Bezpečnostní strategii ČR.
25. 04. 2011 | Aktuality

CEVRO Institut byl partnerem konference Přínosy marketingu a výzkumů veřejného mínění pro rozvojovou strategii měst a obcí

CEVRO Institut byl partnerem konference Přínosy marketingu a výzkumů veřejného mínění pro rozvojovou strategii měst a obcí Vysoká škola CEVRO Institut byla partnerem konference pořádané agenturou Ipsos ve středu 27. dubna 2011 od 13.30 hodin.
18. 04. 2011 | Aktuality

4. ročník Parlamentní simulace pro studenty jihočeských středních škol

4. ročník Parlamentní simulace pro studenty jihočeských středních škol Zasedací sál Zastupitelstva Jihočeského kraje byl 12. dubna 2011 opět dějištěm parlamentní simulace pro studenty středních škol, kterou uspořádalo středisko CEVRO Institutu v Českém Krumlově.
15. 04. 2011 | Aktuality

Úspěšná akce: Staň se na týden vysokoškolákem! – projekt určený studentům středních škol

Úspěšná akce: Staň se na týden vysokoškolákem! – projekt určený studentům středních škol V týdnu od 7. do 11. března uspořádala vysoká škola CEVRO Institut první ročník unikátní akce, která nabídla několika vybraným studentům, zejména maturitních ročníků, týdenní účast na výuce jimi zvolených kurzů.
10. 04. 2011 | Aktuality

CEVRO Institut Interview – rozhovor rektora s ekonomem Ondřejem Schneiderem o penzijní reformě

CEVRO Institut Interview – rozhovor rektora s ekonomem Ondřejem Schneiderem o penzijní reformě Vysoká škola CEVRO Institut a jmenovitě její rektor prof. Josef Šíma startují nový projekt, v jehož rámci si budou k živým i on-line rozhovorům zvát zajímavé tuzemské i zahraniční osobnosti ze světa akademického, společensko-politického či sféry byznysu.
06. 04. 2011 | Aktuality

Pedagogové CEVRO Institutu pro střední školy

Pedagogové CEVRO Institutu pro střední školy Josef Šíma, Daniel Kunštát a Ladislav Mrklas vystoupili v minulých týdnech se svými přednáškami před studenty několika středních škol.
05. 04. 2011 | Aktuality

Nová partnerská univerzita Universität Mannheim, Německo

Nová partnerská univerzita Universität Mannheim, Německo CEVRO Institut uzavřel další bilaterální dohodu, tentokrát s Universität Mannheim v Německu. Tato dohoda umožňuje již od akademického roku 2011/2012 studentskou výměnu v rámci programu Erasmus.
04. 04. 2011 | Aktuality

CEVRO Institut byl partnerem výroční přednášky Liberálního institutu

CEVRO Institut byl partnerem výroční přednášky Liberálního institutu Vysoká škola CEVRO Institut byla partnerem výroční přednášky Liberálního institutu, která se uskutečnila dne 28. března 2011 ve velkém sále kongresového centra ČNB.
29. 03. 2011 | Aktuality