Aktuality

CEVRO Institut bylo partnerem Česko-německého dne na Masarykově univerzitě s účastí dvou předních německých politologů

CEVRO Institut bylo partnerem Česko-německého dne na Masarykově univerzitě s účastí dvou předních německých politologů V rámci 2. ročníku této akce vystoupily i dvě velké osobnosti německé politologie: Dirk Berg-Schlosser a Joachim Jens Hesse. Česko-německý den se konal 26. října 2010 na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně (Joštova 10).
23. 10. 2010 | Aktuality

Předsednictvo Grantové agentury ČR rohodlo o udělení grantu projektu podanému vysokou školou CEVRO Institut

Předsednictvo Grantové agentury ČR rohodlo o udělení grantu projektu podanému vysokou školou CEVRO Institut CEVRO Institut bude od roku 2011 příjemcem grantu, jehož řešitelem je Prof. Miroslav Novák a spoluřešiteli politologové a právníci z kateder školy. Podpořený projekt nese název " Komparativní analýzy internetových voleb ve světě a analýza možnosti zavedení internetového hlasování v ČR".
22. 10. 2010 | Aktuality

Představení nového portálu Absolventi.cz

Představení nového portálu Absolventi.cz Ve středu 29. září 2010 se v sídle vysoké školy CEVRO Institut představil nový absolventský portál, který umožní spolupráci vysokých škol, studentů, absolventů a firem.
29. 09. 2010 | Aktuality

4. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement

4. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement Vysoká škola CEVRO Institut a Junior Achievement ČR , ve spolupráci s poslancem Markem Bendou a Ústavně právním výborem, uspořádali 16. září 2010 již 4. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement v uplynulém školním roce.
13. 09. 2010 | Aktuality

Jan Jireš a Zdeněk Kříž jmenováni členy odborné komise pro novou koncepci Armády ČR

Jan Jireš a Zdeněk Kříž jmenováni členy odborné komise pro novou koncepci Armády ČR Dva pedagogové vysoké školy CEVRO Institut budou působit v patnáctičlenné odborné komisi vedené náměstkem generálního tajemníka NATO Jiřím Šedivým. Do komise byli jmenováni ministrem obrany Alexandrem Vondrou. Více o přípravě Bílé knihy a odborné komisi čtěte zde .
30. 08. 2010 | Aktuality

20. červenec 2010 - mimořádný termín přijímacího řízení pro všechny, kdo chtějí dosáhnout na slevu na prvním školném

20. červenec 2010 - mimořádný termín přijímacího řízení pro všechny, kdo chtějí dosáhnout na slevu na prvním školném Pro velký zájem vyhlašuje vysoká škola CEVRO Institut mimořádný termín přijímacího řízení do všech bakalářských i magisterských oborů.
25. 08. 2010 | Aktuality

Letní akademie moderní politiky a práva 2010 – FOTOGALERIE

Letní akademie moderní politiky a práva 2010 – FOTOGALERIE Na konci srpna uspořádala vysoká škola CEVRO Institut další ročník oblíbeného speciálního kursu pro studenty i nedávné absolventy gymnázií a jiných středních škol Letní akademii moderní politiky a práva .
23. 08. 2010 | Aktuality

Úspěšné zakončení druhého ročníku Prague Summer School

Úspěšné zakončení druhého ročníku Prague Summer School Na začátku srpna 2010 se uzavřel druhý ročník společné letní školy, Prague Summer School, kterou pořádala vysoká škola CEVRO Institut společně s Florida State University.
12. 08. 2010 | Aktuality

Rektor vysoké školy CEVRO Institut Josef Šíma udělil první 100% stipendium v rámci akce "Buďte nejlepší a studujte zdarma"

Rektor vysoké školy CEVRO Institut Josef Šíma udělil první 100% stipendium v rámci akce 20. července bylo slavnostně uděleno mimořádné stipendium rektora, které obdržel Michael Kalný, čerstvý absolvent Křesťanského gymnázia v Praze 10. Mimořádné stipendium získal za skvělý výsledek v NSZ Scio.
21. 07. 2010 | Aktuality

II. ročník Prague Summer School 2010

II. ročník Prague Summer School 2010 Od pondělí 28. června 2010 probíhá druhý ročník společné letní školy vysoké školy CEVRO Institut a Florida State University (FSU), které se účastní studenti obou škol i další zájemci z řad studentů českých vysokých škol.
15. 07. 2010 | Aktuality