Aktuality

Studentské aktivity pokračovaly účastí na semináři Dějiny, film a lidská práva

Studentské aktivity pokračovaly účastí na semináři Dějiny, film a lidská práva Kromě vlastní 3. studentské konference se studenti vysoké školy CEVRO Institut během jara zúčastnili dalších akcí. Jednou z nich byl seminář pro magisterské a doktorské studenty, který proběhl ve Šlapanicích u Brna. Školu na něm reprezentovala studentka II. ročníku mgr. studia politologie...
28. 05. 2011 | Aktuality

CEVRO Institut partnerem semináře Aktuální problémy společenských věd

CEVRO Institut partnerem semináře Aktuální problémy společenských věd Seminář organizovaný Občanským institutem pod záštitou poradce premiéra Romana Jocha je určen především (nikoli však výhradně) středoškolským učitelům. Uskuteční se 17. – 19. 6. 2011 v Hotelu Monde v Uh. Brodě.
25. 05. 2011 | Aktuality

Rektor CEVRO Institutu přednesl zahajovací řeč na semináři Veřejnoprávní regulace ochrany zdraví a spotřebitele

Rektor CEVRO Institutu přednesl zahajovací řeč na semináři Veřejnoprávní regulace ochrany zdraví a spotřebitele Prof. Josef Šíma přednesl příspěvek na odborném semináři, pořádaném Justiční akademií a Nejvyšším správním soudem v Brně. Tento příspěvek nesl název Zákon nezamýšlených důsledků – regulace očima ekonomů.
23. 05. 2011 | Aktuality

Hostem CEVRO Institut Fora byl americký specialista na politické kampaně Arthur Finkelstein – FOTOGALERIE

Hostem CEVRO Institut Fora byl americký specialista na politické kampaně Arthur Finkelstein – FOTOGALERIE Vzácný host vysoké školy CEVRO Institut přednesl svůj příspěvek Politické kampaně v 21. století – výzvy a perspektivy , po kterém následovala diskuse.
13. 05. 2011 | Aktuality

CEVRO Institut Interview – Petr Robejšek: Svět čeká nová bipolarita

CEVRO Institut Interview – Petr Robejšek: Svět čeká nová bipolarita Nový projekt vysoké školy CEVRO Institut pokračuje rozhovorem s česko-německým politologem, který v dubnu navštívil Prahu a přednesl na akcích školy dvě přednášky, Petrem Robejškem. Tématem byla bezpečnostní rizika pro západní svět a jejich ekonomické pozadí. Rozhovor vedl ředitel PCTR Jan Jireš.
08. 05. 2011 | Aktuality

Vybrané kapitoly ze sociální a zdravotní politiky – PREZENTACE KE STAŽENÍ

Vybrané kapitoly ze sociální a zdravotní politiky – PREZENTACE KE STAŽENÍ Vysoká škola CEVRO Institut uspořádala speciální kurs vedený lékařem a poslancem Evropského parlamentu MUDr. Milanem Cabrnochem. Hosty jednotlivých seminářů byli zástupci důležitých institucí a profesí, které se pohybují na poli obou veřejných politik.
07. 05. 2011 | Aktuality

CEVRO Institut partnerem Romania Austrian Economics Summer School

CEVRO Institut partnerem Romania Austrian Economics Summer School CEVRO Institut se stal partnerem Romania Austrian Economics Summer School. V rámci této letní školy vystoupí se sérií přednášek rektor školy profesor Šíma.
06. 05. 2011 | Aktuality

Prof. Miroslav Novák vystoupil na VII. brněnském politologickém sympoziu

Prof. Miroslav Novák vystoupil na VII. brněnském politologickém sympoziu Sympozium, které se uskutečnilo 4. května 2011 v Brně, bylo věnováno tématu ZÁJMY V ČESKÉ POLITICE. Organizátorem byl tradiční partner CEVRO Institutu - Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity. Prof. Novák zde vystoupil s příspěvkem nazvaným Jak se politické strany adaptují na...
03. 05. 2011 | Aktuality

Úspěšný seminář k nové Bezpečnostní strategii ČR

Úspěšný seminář k nové Bezpečnostní strategii ČR Ve čtvrtek 31. března 2011 se v prostorách Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR uskutečnil seminář věnovaný aktualizaci Bezpečnostní strategii ČR.
25. 04. 2011 | Aktuality

CEVRO Institut byl partnerem konference Přínosy marketingu a výzkumů veřejného mínění pro rozvojovou strategii měst a obcí

CEVRO Institut byl partnerem konference Přínosy marketingu a výzkumů veřejného mínění pro rozvojovou strategii měst a obcí Vysoká škola CEVRO Institut byla partnerem konference pořádané agenturou Ipsos ve středu 27. dubna 2011 od 13.30 hodin.
18. 04. 2011 | Aktuality