Aktuality

Další možnost studia v zahraničí - LITVA

Další možnost studia v zahraničí - LITVA CEVRO Institut rozšířuje nabídku studia v zahraničí. Na základě dohody s University of Management and Economics ve Vilniusu mohou jeho studenti nyní studovat i v litevském Vilniusu, a to již od příštího akademického roku.
02. 05. 2010 | Aktuality

Tři pedagogové CEVRO Institutu vystoupili na semináři o budoucnosti české pravice

Tři pedagogové CEVRO Institutu vystoupili na semináři o budoucnosti české pravice Občanský institut pořádal ve čtvrtek 29. dubna diskusní seminář, který se uskutečnil v prostorách Poslanecké sněmovny (vchod z Malostranského náměstí).
27. 04. 2010 | Aktuality

Úspěšný workshop o ekonomické diplomacii pod vedením Petra Robejška

Úspěšný workshop o ekonomické diplomacii pod vedením Petra Robejška V pondělí 12. dubna se na vysoké škole CEVRO Institut uskutečnil workshop určený studentům obou oborů vyučovaných na škole.
14. 04. 2010 | Aktuality

Pomozte posílit řady studentů CEVRO Institutu a získejte zajímavý bonus

Pomozte posílit řady studentů CEVRO Institutu a získejte zajímavý bonus Zapojte se aktivně do posilování značky CEVRO Institut a pomozte rošířit řady studentů v akademickém roce 2012/2013. Odměnou za Vaše úsilí bude zajímavá sleva na školném.
12. 03. 2010 | Aktuality

Filmový seminář na téma 20 let od pádu železné opony pokračuje

Filmový seminář na téma 20 let od pádu železné opony pokračuje Tradiční filmový seminář začal v letním semestru úspěšně. Těšil se velké účasti, jak z řad studentů CEVRO Institutu, tak i široké veřejnosti. Vzácným hostem semináře byl i předtavitel hlavního hrdiny filmu "Každý den odvahu" - Jan Kačer, který poskytl všem přítomným hlubší pohled na daný film...
24. 02. 2010 | Aktuality

Doc. Macková spoluautorkou komentáře k zákonu o datových schránkách

Doc. Macková spoluautorkou komentáře k zákonu o datových schránkách V nakladatelství Wolters Kluwer právě vychází komentář k Zákonu o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů, jehož hlavní autorkou je členka katedry soukromého práva Doc. Alena Macková.
20. 02. 2010 | Aktuality

Rozsáhlá publikace o prvním čs. premiérovi Karlu Kramářovi s příspěvky pedagogů vysoké školy CEVRO Institut

Rozsáhlá publikace o prvním čs. premiérovi Karlu Kramářovi s příspěvky pedagogů vysoké školy CEVRO Institut Právě vychází takřka osmisetstránková kniha Karel Kramář (1860-1937). Život a dílo, která navazuje na konferenci z roku 2007.
11. 02. 2010 | Aktuality

Přednášky prorektora Ladislava Mrklase na jihočeských gymnáziích

Ve čtvrtek 4. února se uskutečnily přednášky prorektora naší vysoké školy na Táborském soukromém gymnáziu a Biskupském gymnáziu v Českých Budějovicích.
05. 02. 2010 | Aktuality

Rektor vysoké školy CEVRO Institut byl jmenován členem Ekonomické skupiny odborníků

Profesor Josef Šíma se stal jedním ze členů nestranického poradního orgánu ODS.
02. 02. 2010 | Aktuality

Nová kniha s předmluvou prof. Šímy

Nová kniha s předmluvou prof. Šímy Nakladatelství Dokořán právě vydalo knihu Thomase E. Woodse jr. Krach , s podtitulem Příčiny krize a nápravná opatření, která ji jen zhoršují. Českou předmluvu k ní napsal rektor vysoké školy CEVRO Institut Josef Šíma.
25. 01. 2010 | Aktuality