Aktuality

Studijní pobyt ve Švédsku – podzim 2010

Studijní pobyt ve Švédsku – podzim 2010 Využijte příležitosti a studujte na partnerské univerzitě ve Švédsku. Partnerská Umeå Universitet umožňuje studentům CEVRO Institutu strávit jeden semestr studia na jedné z nejlepších švédských univerzit.
20. 05. 2010 | Aktuality

CEVRO Institut se stal spolupracující institucí Laboratoře experimentální ekonomie (LEE)

CEVRO Institut se stal spolupracující institucí Laboratoře experimentální ekonomie (LEE) LEE funguje od podzimu 2009 jako speciální experimentální pracoviště pražské Vysoké školy ekonomické. CI se tak zařadil po bok Institutu ekonomických studií FSV UK v Praze a CERGE-EI.
18. 05. 2010 | Aktuality

Informace o nových bakalářských oborech

Informace o nových bakalářských oborech Nové bakalářské obory - Právo v obchodních vztazích  + Sociální analýzy - budou vyučovány již od akademického roku 2010/2011, a to v prezenční i kombinované formě.
10. 05. 2010 | Aktuality

VI. Brněnské politologické sympozium se uskutečnilo za hojné účasti politologů z vysoké školy CEVRO Institut

VI. Brněnské politologické sympozium se uskutečnilo za hojné účasti politologů z vysoké školy CEVRO Institut Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity uspořádal 6. května 2010 konferenci na téma Dvacet let politických věd v České republice.
08. 05. 2010 | Aktuality

Další možnost studia v zahraničí - LITVA

Další možnost studia v zahraničí - LITVA CEVRO Institut rozšířuje nabídku studia v zahraničí. Na základě dohody s University of Management and Economics ve Vilniusu mohou jeho studenti nyní studovat i v litevském Vilniusu, a to již od příštího akademického roku.
02. 05. 2010 | Aktuality

Tři pedagogové CEVRO Institutu vystoupili na semináři o budoucnosti české pravice

Tři pedagogové CEVRO Institutu vystoupili na semináři o budoucnosti české pravice Občanský institut pořádal ve čtvrtek 29. dubna diskusní seminář, který se uskutečnil v prostorách Poslanecké sněmovny (vchod z Malostranského náměstí).
27. 04. 2010 | Aktuality

Úspěšný workshop o ekonomické diplomacii pod vedením Petra Robejška

Úspěšný workshop o ekonomické diplomacii pod vedením Petra Robejška V pondělí 12. dubna se na vysoké škole CEVRO Institut uskutečnil workshop určený studentům obou oborů vyučovaných na škole.
14. 04. 2010 | Aktuality

Pomozte posílit řady studentů CEVRO Institutu a získejte zajímavý bonus

Pomozte posílit řady studentů CEVRO Institutu a získejte zajímavý bonus Zapojte se aktivně do posilování značky CEVRO Institut a pomozte rošířit řady studentů v akademickém roce 2012/2013. Odměnou za Vaše úsilí bude zajímavá sleva na školném.
12. 03. 2010 | Aktuality

Filmový seminář na téma 20 let od pádu železné opony pokračuje

Filmový seminář na téma 20 let od pádu železné opony pokračuje Tradiční filmový seminář začal v letním semestru úspěšně. Těšil se velké účasti, jak z řad studentů CEVRO Institutu, tak i široké veřejnosti. Vzácným hostem semináře byl i předtavitel hlavního hrdiny filmu "Každý den odvahu" - Jan Kačer, který poskytl všem přítomným hlubší pohled na daný film...
24. 02. 2010 | Aktuality

Doc. Macková spoluautorkou komentáře k zákonu o datových schránkách

Doc. Macková spoluautorkou komentáře k zákonu o datových schránkách V nakladatelství Wolters Kluwer právě vychází komentář k Zákonu o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů, jehož hlavní autorkou je členka katedry soukromého práva Doc. Alena Macková.
20. 02. 2010 | Aktuality