Aktuality

Úspěšné zakončení druhého ročníku Prague Summer School

Úspěšné zakončení druhého ročníku Prague Summer School Na začátku srpna 2010 se uzavřel druhý ročník společné letní školy, Prague Summer School, kterou pořádala vysoká škola CEVRO Institut společně s Florida State University.
12. 08. 2010 | Aktuality

Rektor vysoké školy CEVRO Institut Josef Šíma udělil první 100% stipendium v rámci akce "Buďte nejlepší a studujte zdarma"

Rektor vysoké školy CEVRO Institut Josef Šíma udělil první 100% stipendium v rámci akce 20. července bylo slavnostně uděleno mimořádné stipendium rektora, které obdržel Michael Kalný, čerstvý absolvent Křesťanského gymnázia v Praze 10. Mimořádné stipendium získal za skvělý výsledek v NSZ Scio.
21. 07. 2010 | Aktuality

II. ročník Prague Summer School 2010

II. ročník Prague Summer School 2010 Od pondělí 28. června 2010 probíhá druhý ročník společné letní školy vysoké školy CEVRO Institut a Florida State University (FSU), které se účastní studenti obou škol i další zájemci z řad studentů českých vysokých škol.
15. 07. 2010 | Aktuality

Slavnostní promoce absolventů bakalářského a MPA studia

Slavnostní promoce absolventů bakalářského a MPA studia Ve čtvrtek 1. července 2010 od 16 hodin proběhly historicky druhé slavnostní promoce na vysoké škole CEVRO Institut. Promoce se poprvé konaly přímo v sídle školy, Měšťanské besedě.
10. 07. 2010 | Aktuality

Postavení a role Poslanecké sněmovny a jejích poslanců v ústavním a politickém systému České republiky

Postavení a role Poslanecké sněmovny a jejích poslanců v ústavním a politickém systému České republiky Vysoká škola CEVRO Institut uspořádala specializovaný seminář pro čerstvě zvolené poslance a asistenty za účasti předních odborníků na parlamentarismus.
05. 07. 2010 | Aktuality

Výběrové řízení na obsazení funkcí vedoucích dvou oborových kateder

Výběrové řízení na obsazení funkcí vedoucích dvou oborových kateder Rektor vysoké školy CEVRO Institut vypisuje výběrové řízení na obsazení uvolněných funkcí vedoucích katedry veřejného práva a veřejné správy a katedry soukromého práva.
15. 06. 2010 | Aktuality

Druhé bakalářské státní zkoušky na vysoké škole CEVRO Institut

Druhé bakalářské státní zkoušky na vysoké škole CEVRO Institut V období od 7. do 11. června 2010 probíhaly na naší vysoké škole podruhé v její historii bakalářské státní zkoušky.
11. 06. 2010 | Aktuality

Delegace třiceti profesorů jihokorejských univerzit zavítala na půdu CEVRO Institutu

Delegace třiceti profesorů jihokorejských univerzit zavítala na půdu CEVRO Institutu Prof. Josef Šíma, rektor CEVRO Institutu, přednášel 7. června 2010 na půdě vysoké školy více než třiceti profesorům jihokorejských univerzit a členů Vzdělávacího centra pro sjednocení ze Soulu.
07. 06. 2010 | Aktuality

Je čas na reformu české ústavy? – konference za účasti odborníků a zástupců stran - připojen audiozáznam

Je čas na reformu české ústavy? – konference za účasti odborníků a zástupců stran - připojen audiozáznam CEVRO Institut, Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity v Brně a Konrad-Adenauer-Stiftung uspořádaly diskusně laděnou konferenci za účasti předních konstitucionalistů, politologů a zástupců politických stran. Komentář v MFD je k dispozici zde .
25. 05. 2010 | Aktuality

Studijní pobyt ve Švédsku – podzim 2010

Studijní pobyt ve Švédsku – podzim 2010 Využijte příležitosti a studujte na partnerské univerzitě ve Švédsku. Partnerská Umeå Universitet umožňuje studentům CEVRO Institutu strávit jeden semestr studia na jedné z nejlepších švédských univerzit.
20. 05. 2010 | Aktuality