Aktuality

Vysoká škola CEVRO Institut se představila na veletrhu Gaudeamus 2010 v Brně

Vysoká škola CEVRO Institut se představila na veletrhu Gaudeamus 2010 v Brně Od 2. do 5. listopadu se na brněnském výstavišti konal tradiční Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus 2010. Svůj stánek č. 34 zde měl i CEVRO Institut.
01. 11. 2010 | Aktuality

Účast rektora CEVRO Institutu na týdenním semináři v Jižní Koreji

Účast rektora CEVRO Institutu na týdenním semináři v Jižní Koreji Rektor vysoké školy CEVRO Institut, prof. Josef Šíma, se jako jediný zástupce českého vysokého školství účastnil týdenního programu sponzorovaného jihokorejskou vládou s názvem "Seminar for Educators of International Education" (4.-11. 10).
26. 10. 2010 | Aktuality

První zahraniční doktorand na vysoké škole CEVRO Institut

První zahraniční doktorand na vysoké škole CEVRO Institut CEVRO Institut se stává místem, kam v rámci svých vědeckých projektů příjíždějí na dlouhodobé výkumné pobyty zahraniční doktorandi.
26. 10. 2010 | Aktuality

CEVRO Institut bylo partnerem Česko-německého dne na Masarykově univerzitě s účastí dvou předních německých politologů

CEVRO Institut bylo partnerem Česko-německého dne na Masarykově univerzitě s účastí dvou předních německých politologů V rámci 2. ročníku této akce vystoupily i dvě velké osobnosti německé politologie: Dirk Berg-Schlosser a Joachim Jens Hesse. Česko-německý den se konal 26. října 2010 na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně (Joštova 10).
23. 10. 2010 | Aktuality

Předsednictvo Grantové agentury ČR rohodlo o udělení grantu projektu podanému vysokou školou CEVRO Institut

Předsednictvo Grantové agentury ČR rohodlo o udělení grantu projektu podanému vysokou školou CEVRO Institut CEVRO Institut bude od roku 2011 příjemcem grantu, jehož řešitelem je Prof. Miroslav Novák a spoluřešiteli politologové a právníci z kateder školy. Podpořený projekt nese název " Komparativní analýzy internetových voleb ve světě a analýza možnosti zavedení internetového hlasování v ČR".
22. 10. 2010 | Aktuality

Představení nového portálu Absolventi.cz

Představení nového portálu Absolventi.cz Ve středu 29. září 2010 se v sídle vysoké školy CEVRO Institut představil nový absolventský portál, který umožní spolupráci vysokých škol, studentů, absolventů a firem.
29. 09. 2010 | Aktuality

4. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement

4. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement Vysoká škola CEVRO Institut a Junior Achievement ČR , ve spolupráci s poslancem Markem Bendou a Ústavně právním výborem, uspořádali 16. září 2010 již 4. ročník Parlamentní simulace pro nejúspěšnější studenty vzdělávacích programů Junior Achievement v uplynulém školním roce.
13. 09. 2010 | Aktuality

Jan Jireš a Zdeněk Kříž jmenováni členy odborné komise pro novou koncepci Armády ČR

Jan Jireš a Zdeněk Kříž jmenováni členy odborné komise pro novou koncepci Armády ČR Dva pedagogové vysoké školy CEVRO Institut budou působit v patnáctičlenné odborné komisi vedené náměstkem generálního tajemníka NATO Jiřím Šedivým. Do komise byli jmenováni ministrem obrany Alexandrem Vondrou. Více o přípravě Bílé knihy a odborné komisi čtěte zde .
30. 08. 2010 | Aktuality

20. červenec 2010 - mimořádný termín přijímacího řízení pro všechny, kdo chtějí dosáhnout na slevu na prvním školném

20. červenec 2010 - mimořádný termín přijímacího řízení pro všechny, kdo chtějí dosáhnout na slevu na prvním školném Pro velký zájem vyhlašuje vysoká škola CEVRO Institut mimořádný termín přijímacího řízení do všech bakalářských i magisterských oborů.
25. 08. 2010 | Aktuality

Letní akademie moderní politiky a práva 2010 – FOTOGALERIE

Letní akademie moderní politiky a práva 2010 – FOTOGALERIE Na konci srpna uspořádala vysoká škola CEVRO Institut další ročník oblíbeného speciálního kursu pro studenty i nedávné absolventy gymnázií a jiných středních škol Letní akademii moderní politiky a práva .
23. 08. 2010 | Aktuality