Aktuality

Výběrové řízení na obsazení funkcí vedoucích dvou oborových kateder

Výběrové řízení na obsazení funkcí vedoucích dvou oborových kateder Rektor vysoké školy CEVRO Institut vypisuje výběrové řízení na obsazení uvolněných funkcí vedoucích katedry veřejného práva a veřejné správy a katedry soukromého práva.
15. 06. 2010 | Aktuality

Druhé bakalářské státní zkoušky na vysoké škole CEVRO Institut

Druhé bakalářské státní zkoušky na vysoké škole CEVRO Institut V období od 7. do 11. června 2010 probíhaly na naší vysoké škole podruhé v její historii bakalářské státní zkoušky.
11. 06. 2010 | Aktuality

Delegace třiceti profesorů jihokorejských univerzit zavítala na půdu CEVRO Institutu

Delegace třiceti profesorů jihokorejských univerzit zavítala na půdu CEVRO Institutu Prof. Josef Šíma, rektor CEVRO Institutu, přednášel 7. června 2010 na půdě vysoké školy více než třiceti profesorům jihokorejských univerzit a členů Vzdělávacího centra pro sjednocení ze Soulu.
07. 06. 2010 | Aktuality

Je čas na reformu české ústavy? – konference za účasti odborníků a zástupců stran - připojen audiozáznam

Je čas na reformu české ústavy? – konference za účasti odborníků a zástupců stran - připojen audiozáznam CEVRO Institut, Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity v Brně a Konrad-Adenauer-Stiftung uspořádaly diskusně laděnou konferenci za účasti předních konstitucionalistů, politologů a zástupců politických stran. Komentář v MFD je k dispozici zde .
25. 05. 2010 | Aktuality

Studijní pobyt ve Švédsku – podzim 2010

Studijní pobyt ve Švédsku – podzim 2010 Využijte příležitosti a studujte na partnerské univerzitě ve Švédsku. Partnerská Umeå Universitet umožňuje studentům CEVRO Institutu strávit jeden semestr studia na jedné z nejlepších švédských univerzit.
20. 05. 2010 | Aktuality

CEVRO Institut se stal spolupracující institucí Laboratoře experimentální ekonomie (LEE)

CEVRO Institut se stal spolupracující institucí Laboratoře experimentální ekonomie (LEE) LEE funguje od podzimu 2009 jako speciální experimentální pracoviště pražské Vysoké školy ekonomické. CI se tak zařadil po bok Institutu ekonomických studií FSV UK v Praze a CERGE-EI.
18. 05. 2010 | Aktuality

Informace o nových bakalářských oborech

Informace o nových bakalářských oborech Nové bakalářské obory - Právo v obchodních vztazích  + Sociální analýzy - budou vyučovány již od akademického roku 2010/2011, a to v prezenční i kombinované formě.
10. 05. 2010 | Aktuality

VI. Brněnské politologické sympozium se uskutečnilo za hojné účasti politologů z vysoké školy CEVRO Institut

VI. Brněnské politologické sympozium se uskutečnilo za hojné účasti politologů z vysoké školy CEVRO Institut Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity uspořádal 6. května 2010 konferenci na téma Dvacet let politických věd v České republice.
08. 05. 2010 | Aktuality

Další možnost studia v zahraničí - LITVA

Další možnost studia v zahraničí - LITVA CEVRO Institut rozšířuje nabídku studia v zahraničí. Na základě dohody s University of Management and Economics ve Vilniusu mohou jeho studenti nyní studovat i v litevském Vilniusu, a to již od příštího akademického roku.
02. 05. 2010 | Aktuality

Tři pedagogové CEVRO Institutu vystoupili na semináři o budoucnosti české pravice

Tři pedagogové CEVRO Institutu vystoupili na semináři o budoucnosti české pravice Občanský institut pořádal ve čtvrtek 29. dubna diskusní seminář, který se uskutečnil v prostorách Poslanecké sněmovny (vchod z Malostranského náměstí).
27. 04. 2010 | Aktuality