Aktuality

Pedagogové CEVRO Institutu členy Legislativní rady vlády

Tři pedagogové vysoké školy CEVRO Institut byli s účinností od 5. června 2014 jmenováni novými členy Legislativní rady vlády. Jedná se o doc. Haralda Christiana Scheue, specialistu na mezinárodní právo, doc. Ivanu Štenglovou, garantku soukromoprávních oborů na CEVRO Institutu a přední odbornici...
06. 06. 2014 | Aktuality

Zapište se ke studiu ještě před prázdninami a získejte slevu na školném a nový ISIC!

Novým studentům, kteří se zapíší ke studiu v červnovém termínu zápisu 25. 6. 2014 poskytne vysoká škola CEVRO Institut jednorázovou slevu na školném ve výši 10 % z první semestrální splátky školného. Navíc mohou získat nový ISIC a čerpat tak jeho výhod jako vysokoškoláci již během prázdnin.
04. 06. 2014 | Aktuality

Nové specializace v bakalářském oboru Veřejná správa

Práce ve veřejné sféře získává na prestiži, ale také klade na současné a zejména na budoucí pracovníky nové požadavky. Veřejná správa se elektronizuje, vstupují do ní informační a telekomunikační technologie. Moderní úřad stojí před řadou výzev a hrozeb – bezpečnostních či sociálních. Vysoká...
04. 06. 2014 | Aktuality

Anketa spokojenosti a vylosování vítězného kódu

Na počátku května uspořádala vysoká škola CEVRO Institut pro své studenty již druhou zcela anonymní online anketu, jejímž cílem bylo dozvědět se kladné i kritické názory, vztahující se k uplynulému semestru. Obdobnou anketu bude škola po každém semestru opakovat.
29. 05. 2014 | Aktuality

CEVRO Institut se stal členem AOBP

Dnešního dne byla vysoká škola CEVRO Institut přijata za člena Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky (AOBP) .
26. 05. 2014 | Aktuality

Nová smlouva o spolupráci: University of Buckingham

V květnu uzavřela vysoká škola CEVRO Institut spolupráci s University of Buckingham ve Velké Británii. Tato smlouva zakotvuje studentskou výměnu v rámci programu ERASMUS +. A již od akademického roku 2014/2015 na ní bude studovat první student z vysoké školy CEVRO Institut.
26. 05. 2014 | Aktuality

Konkurs na tajemníka/tajemnici kateder

Prorektor pro studium vysoké školy CEVRO Institut vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice tajemníka/tajemnice oborových kateder a oddělení.
22. 05. 2014 | Aktuality

Pěkný úspěch našich hochů - futsalistů

Futsalový výběr CEVRO Institutu zdárně reprezentoval naší školu v rámci Českých akademických her 2014. V prvním zápase, ve kterém chybělo potřebné štěstíčko, podlehl soupeřům z Univerzity Karlovy, aby vzápětí fenomenálně zvítězil v poměru 3:2 nad teamem Policejní akademie. V závěrečném utkání,...
07. 05. 2014 | Aktuality

Toulky světem – cyklus besed – Čína

Dovolujeme si vás pozvat na cyklus cestovatelských besed známých i neznámých cestovatelů z řad studentů, absolventů a příznivců vysoké školy CEVRO Institut doprovázený projekcí fotografií a filmů. Cyklus se uskuteční od prosince 2013 do dubna 2014 na půdě vysoké školy CEVRO Institut.
05. 05. 2014 | Aktuality

Konkursy na učitele mezinárodních vztahů a vedoucího katedry

Rektor vysoké školy CEVRO Institut vypisuje dvě výběrová řízení. První se týká funkce vedoucího oborové katedry veřejného práva a veřejné správy. Druhý konkurs je vyhlášen na pozici docenta či odborného asistenta pro oblast mezinárodních vztahů.
05. 05. 2014 | Aktuality