Aktuality

Nové specializace v bakalářském oboru Veřejná správa

Práce ve veřejné sféře získává na prestiži, ale také klade na současné a zejména na budoucí pracovníky nové požadavky. Veřejná správa se elektronizuje, vstupují do ní informační a telekomunikační technologie. Moderní úřad stojí před řadou výzev a hrozeb – bezpečnostních či sociálních. Vysoká...
04. 06. 2014 | Aktuality

Anketa spokojenosti a vylosování vítězného kódu

Na počátku května uspořádala vysoká škola CEVRO Institut pro své studenty již druhou zcela anonymní online anketu, jejímž cílem bylo dozvědět se kladné i kritické názory, vztahující se k uplynulému semestru. Obdobnou anketu bude škola po každém semestru opakovat.
29. 05. 2014 | Aktuality

CEVRO Institut se stal členem AOBP

Dnešního dne byla vysoká škola CEVRO Institut přijata za člena Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky (AOBP) .
26. 05. 2014 | Aktuality

Nová smlouva o spolupráci: University of Buckingham

V květnu uzavřela vysoká škola CEVRO Institut spolupráci s University of Buckingham ve Velké Británii. Tato smlouva zakotvuje studentskou výměnu v rámci programu ERASMUS +. A již od akademického roku 2014/2015 na ní bude studovat první student z vysoké školy CEVRO Institut.
26. 05. 2014 | Aktuality

Konkurs na tajemníka/tajemnici kateder

Prorektor pro studium vysoké školy CEVRO Institut vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice tajemníka/tajemnice oborových kateder a oddělení.
22. 05. 2014 | Aktuality

Pěkný úspěch našich hochů - futsalistů

Futsalový výběr CEVRO Institutu zdárně reprezentoval naší školu v rámci Českých akademických her 2014. V prvním zápase, ve kterém chybělo potřebné štěstíčko, podlehl soupeřům z Univerzity Karlovy, aby vzápětí fenomenálně zvítězil v poměru 3:2 nad teamem Policejní akademie. V závěrečném utkání,...
07. 05. 2014 | Aktuality

Toulky světem – cyklus besed – Čína

Dovolujeme si vás pozvat na cyklus cestovatelských besed známých i neznámých cestovatelů z řad studentů, absolventů a příznivců vysoké školy CEVRO Institut doprovázený projekcí fotografií a filmů. Cyklus se uskuteční od prosince 2013 do dubna 2014 na půdě vysoké školy CEVRO Institut.
05. 05. 2014 | Aktuality

Konkursy na učitele mezinárodních vztahů a vedoucího katedry

Rektor vysoké školy CEVRO Institut vypisuje dvě výběrová řízení. První se týká funkce vedoucího oborové katedry veřejného práva a veřejné správy. Druhý konkurs je vyhlášen na pozici docenta či odborného asistenta pro oblast mezinárodních vztahů.
05. 05. 2014 | Aktuality

Smutná zpráva: docent Vladimír Vopálka nás navždy opustil

Dovolujeme si Vám s hlubokým zármutkem v srdci oznámit, že nás navždy opustil doc. JUDr. Vladimír Vopálka, CSc. Na CEVRO Institutu působil od samého počátku a patřil tak k neodmyslitelným osobnostem naší vysoké školy. S úctou vzpomínáme.
04. 05. 2014 | Aktuality

Hrozí policii další destabilizace?

Mohlo by se zdát, že po dlouhých měsících nestability a absence velení způsobené dvojvládním (nebo spíše nevládím) na postu policejního prezidenta, by nyní Policie ČR mohla našlápnout ke stabilnější budoucnosti a mohla by se věnovat problémům, které ji samotnou i občany ČR skutečně trápí...
03. 05. 2014 | Aktuality