Škola v médiích

Ladislav Mrklas v ČT o předčasných volbách

Politolog a prorektor vysoké školy CEVRO Institut byl hostem pořadu Politické spektrum, jenž se zabýval předčasnými volbami do Poslanecké sněmovny.
10. 09. 2013 | Škola v médiích

Prof. Selgin poskytl rozhovor časopisu Týden

Prof. George Selgin, který vystoupil na půdě naší školy v rámci CEVRO Institut Fora s přednáškou " Central Banking and Financial Crises ", poskytl rozhovor časopisu Týden.
30. 08. 2013 | Škola v médiích

CEVRO Institut Interview

CEVRO Institut Interview je projektem, v jehož rámci si rektor a další představitelé školy k živým i on-line rozhovorům zvou zajímavé tuzemské i zahraniční osobnosti ze světa akademického, společensko-politického či sféry byznysu. Tyto rozhovory pravidelně vycházejí v analytickém měsíčníku CI...
15. 05. 2013 | Škola v médiích

Josef Šíma pro Reflex: Víra v moudro davu je neštěstí

Rektor vysoké školy CEVRO Institut prof. Josef Šíma odpovídal na otázky časopisu Reflex. Šlo o příznačně nazvanou pravidelnou rubriku "Výslech".
01. 05. 2013 | Škola v médiích

Jan Jireš pro Central European Policy Institute

Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, je spoluautorem policy briefu věnovaného problematice americké strategické reorientace na asijsko-pacifický region a snižování amerických vojenských kapacit v Evropě.
01. 05. 2013 | Škola v médiích

Soňa Kodetová, absolventka CEVRO Institutu hostem Show Jana Krause

Studentka zakládajícího ročníku vysoké školy CEVRO Institut Soňa Kodetová přijala pozvání Jana Krause do jeho pořadu.
30. 04. 2013 | Škola v médiích

Michal Kořan, Jan Jireš, Petr Sokol, Václav Rybáček, Luboš Jemelka pro CI Time

Březnové číslo časopisu CI Time bylo věnováno problematice střední Evropy a otázce, zda se jedná o koncept minulosti nebo nástroj budoucnosti. Do vzniku tohoto čísla se zapojila řada pedagogů CEVRO Institutu.
10. 04. 2013 | Škola v médiích

Jan Jireš pro washingtonský think-tank CEPA: Zahraniční politika prezidenta Zemana

Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, je spoluautorem článku, který 2. dubna 2013 publikoval americký think-tank CEPA (Center for European Policy Analysis). CEPA sídlí ve Washingtonu a specializuje se na problematiku střední Evropy.
04. 04. 2013 | Škola v médiích

On-line rozhovor s Josefem Šímou v Deník.cz

Prof. Josef Šíma, ekonom a rektor CEVRO Institutu odpovídal v on-line rozhovoru čtenářům internetových novin Deník.cz. Otázky se týkaly současné krize, limitů sociálního státu, problému soukromého školství, situace na Kypru a řady dalších věcí.
27. 03. 2013 | Škola v médiích

Ladislav Mrklas komentoval sjezd ČSSD

Politolog a prorektor vysoké školy CEVRO Institut byl v pátek 15. března 2013 hostem speciální sjezdového studia ČT24.
18. 03. 2013 | Škola v médiích