Škola v médiích

Zmínka o CEVRO Institutu v aktuálním vydání amerického časopisu Forbes

Prestižní americký časopis Forbes zmiňuje ve svém aktuálním vydání z 20. srpna 2014 vysokou školu CEVRO Institut – konkrétně cituje z članku prof. Richarda Ebelinga, který naše vysoká škola publikovala v časopisu NPPE . Zmínku naleznete zde .      
25. 08. 2014 | Škola v médiích

Richard Vedder poskytl rozhovor Týdnu

Richard Vedder, ekonom z Ohio University, který byl jedním s hlavních přednášejících na naší 2014 International Summer School , poskytl rozsáhlý rozhovor časopisu Týden.
19. 08. 2014 | Škola v médiích

Rektor Šíma pro REFLEX

Rektor školy poskytl rozhovor pro REFLEX o nutnosti ekonomických reforem, výhodnosti členství v Evropské unii, investicích do vzdělání a politizaci peněz. Celý rozhovor najdete na...
04. 08. 2014 | Škola v médiích

Jiří Šedivý k pádu letadla na DV TV

Gen. Jiří Šedivý, bývalý načelní Generálního štábu AČR a pedagog na CEVRO Institutu vystoupil 21. července 2014 v DV TV v pořadu Martina Veselovského na Aktualne.cz. Rozhovor nese název „ Šedivý k pádu letadla: Viník se najde, meze jsou překročeny “ a zhlédnout jej můžete zde .
22. 07. 2014 | Škola v médiích

Tomáš Pojar v médiích

Prorektor pro zahraniční vztahy vysoké školy CEVRO Institut Tomáš Pojar byl v uplynulých dnech v médiích velmi plodný. Publikoval několik příspěvků a poskytl rozhovory k aktuálním bezpečnostním hrozbám.
11. 07. 2014 | Škola v médiích

Josef Šíma v diskusi o rozhodnutí Petry Kvitové

Rektor vysoké školy CEVRO Institut a profesor ekonomie Josef Šíma se zapojil do veřejné diskuse o rozhodnutí úspěšné české tenistky Petry Kvitové z daňových důvodů přesunout své trvalé bydliště do Monaka.
11. 07. 2014 | Škola v médiích

Jiří Šedivý s Tomášem Pojarem v rozhovoru o aktuálních bezpečnostních a ekonomických hrozbách

Jaké hrozby může Evropě, potažmo České republice přinést vrcholící krize na Ukrajině a občanská válka v Sýrii? Na to i na další aktuální zahraničně-politické a bezpečnostní otázky se ptal bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a expert na bezpečnost Jiří Šedivý zkušeného diplomata a...
03. 07. 2014 | Škola v médiích

Daniel Kunštát odpovídal na otázky v chatu na Týden.cz

Dr. Daniel Kunštát, vedoucí katedry politologie a mezinárodních vztahů vysoké školy CEVRO Institut odpovídal dne 26. 6. 2014 v Chatu s osobností na serveru Týden.cz na otázky návštěvníků. Téma diskuse znělo „ Nejsou volby jen drahým luxusem? “
27. 06. 2014 | Škola v médiích

Jiří Š. Cieslar: Neznámý Tivadar Soros

Absolvent oboru Politologie na CEVRO Institutu a manažer studia MPA Jiří Š. Cieslar publikoval v Literárních novinách recenzi knihy vzpomínek Tivadara Sorose – otce známého amerického filantropa židovského původu George Sorose – Maškaráda kolem smrti.
20. 06. 2014 | Škola v médiích

Rozhovor s Josefem Šímou v Týdnu

Prof. Josef Šíma, ekonom, rektor CEVRO Institutu a odborný garant oboru Hospodářská politika poskytl rozsáhlý rozhovor časopisu Týden. Rozhovor s názvem Evropská unie se rozpadá byl věnován převážně aktuálním ekonomickým tématům.
16. 06. 2014 | Škola v médiích