Škola v médiích

Jan Jireš pro washingtonský think-tank CEPA: Zahraniční politika prezidenta Zemana

Jan Jireš, ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, je spoluautorem článku, který 2. dubna 2013 publikoval americký think-tank CEPA (Center for European Policy Analysis). CEPA sídlí ve Washingtonu a specializuje se na problematiku střední Evropy.
04. 04. 2013 | Škola v médiích

On-line rozhovor s Josefem Šímou v Deník.cz

Prof. Josef Šíma, ekonom a rektor CEVRO Institutu odpovídal v on-line rozhovoru čtenářům internetových novin Deník.cz. Otázky se týkaly současné krize, limitů sociálního státu, problému soukromého školství, situace na Kypru a řady dalších věcí.
27. 03. 2013 | Škola v médiích

Ladislav Mrklas komentoval sjezd ČSSD

Politolog a prorektor vysoké školy CEVRO Institut byl v pátek 15. března 2013 hostem speciální sjezdového studia ČT24.
18. 03. 2013 | Škola v médiích

CI Time - speciální číslo Centra zdravotně-sociálních studií

Autoři spojení s CZSS napsali velkou část textů do speciálního únorového čísla odborného analytického měsíčníku CI Time.
17. 03. 2013 | Škola v médiích

Jan Jireš pro Central European Policy Institute

Ředitel Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut je spoluautorem policy briefu věnovaného problematice snižování obranných výdajů evropských členských zemí NATO a s tím související otázce udržení uspokojivého objemu a kvality vojenských schopností evropských spojenců.
08. 03. 2013 | Škola v médiích

Josef Šíma členem redakční rady časopisu Review of Austrian Economics

Prof. Josef Šíma, ekonom a rektor CEVRO Institutu se stal členem redakční rady amerického odborného recenzovaného časopisu Review of Austrian Economics vydávaného nakladatelství Springer, který se soustřeďuje na rozvoj tradice rakouské ekonomické školy, jež spojuje ekonomické a politické...
14. 02. 2013 | Škola v médiích

Ladislav Mrklas pro MF Dnes: Pravicové pnutí.

Dr. Ladislav Mrklas, politolog a prorektor CEVRO Institutu publikoval v MF Dnes příspěvek, který byl věnován současnému stavu české pravice.
01. 02. 2013 | Škola v médiích

Josef Šíma v ČRo 6 – rozhovor v pořadu Hovory o politice

Profesor Josef Šíma, ekonom a rektor CEVRO Institutu, vystoupil 21. ledna 2013 v pořadu Českého rozhlasu 6 Hovory o politice.
21. 01. 2013 | Škola v médiích

CEVRO Institut Interview - prof. Pascal Salin: Francie - vláda ideologie sociální nenávisti

CEVRO Institut Interview je projektem, v jehož rámci si rektor a další představitelé školy k živým i on-line rozhovorům zvou zajímavé tuzemské i zahraniční osobnosti ze světa akademického, společensko-politického či sféry byznysu. Tyto rozhovory pravidelně vycházejí v analytickém měsíčníku...
20. 01. 2013 | Škola v médiích

Miloš Brunclík v TA3 komentoval výsledky prvního kola prezidentských voleb v ČR.

Dr. Miloš Brunclík, politolog a pedagog vysoké školy CEVRO Institut komentoval v televizním vysílání slovenské televize TA3 výsledky prvního kola prezidentských voleb v ČR.  
15. 01. 2013 | Škola v médiích