Škola v médiích

Máme se bát Ruska? – Neviditelnypes.cz

CEVRO Institut, Občanský institut a Klub na obranu demokracie uspořádaly veřejnou diskusi o aktuálních otázkách vztahu České republiky a Ruska.
29. 01. 2014 | Škola v médiích

Komentáře Miloše Brunclíka v médiích

Politolog z vysoké školy CEVRO Institut Miloš Brunclík se v poslední době několikrát vyjadřoval k aktuální politické situaci.
14. 01. 2014 | Škola v médiích

Prof. Miroslav Novák pro CI Time: Je to ještě horší, než co realisté jako já očekávali

Emeritní rektor vysoké školy CEVRO Institut a garant studijního oboru Politologie byl hostem dalšího pokračování CEVRO Institut Interview. Jeho tématy byly nevyzrálost českého stranického systému, mýtus o české výjimečnosti a další (nejen) povolební témata.
26. 11. 2013 | Škola v médiích

Jakub Kříž hostem Radiofora o církevních restitucích

Vedoucí katedry soukromého práva a ředitel Centra konfesního práva Dr. Kříž byl hostem pořadu věnovaného církevním restitucím a jejich vztahu k vyjednávání o nové vládě.
18. 11. 2013 | Škola v médiích

CEVRO Institut Interview: Roderick Long, Lawrence W. Reed, Michael Wohlgemuth

Rektor vysoké školy CEVRO Institut Josef Šíma pokračoval ve svých rozhovorech v rámci CEVRO Institut Interview. Rozhovory s ekonomy a politickými mysliteli z Německa a USA vyšly v analytickém časopisu CI Time .
12. 11. 2013 | Škola v médiích

Komentáře politologa Ladislava Mrklase k volbám

Politolog a prorektor CEVRO Institutu v minulých týdnech opakovaně komentoval předvolební dění i výsledky voleb pro řadu domácích, ale i zahraniční média.
30. 10. 2013 | Škola v médiích

Ladislav Mrklas v ČT o předčasných volbách

Politolog a prorektor vysoké školy CEVRO Institut byl hostem pořadu Politické spektrum, jenž se zabýval předčasnými volbami do Poslanecké sněmovny.
10. 09. 2013 | Škola v médiích

Prof. Selgin poskytl rozhovor časopisu Týden

Prof. George Selgin, který vystoupil na půdě naší školy v rámci CEVRO Institut Fora s přednáškou " Central Banking and Financial Crises ", poskytl rozhovor časopisu Týden.
30. 08. 2013 | Škola v médiích

CEVRO Institut Interview

CEVRO Institut Interview je projektem, v jehož rámci si rektor a další představitelé školy k živým i on-line rozhovorům zvou zajímavé tuzemské i zahraniční osobnosti ze světa akademického, společensko-politického či sféry byznysu. Tyto rozhovory pravidelně vycházejí v analytickém měsíčníku CI...
15. 05. 2013 | Škola v médiích

Josef Šíma pro Reflex: Víra v moudro davu je neštěstí

Rektor vysoké školy CEVRO Institut prof. Josef Šíma odpovídal na otázky časopisu Reflex. Šlo o příznačně nazvanou pravidelnou rubriku "Výslech".
01. 05. 2013 | Škola v médiích