Aktuality

CEVRO Institut v Respektu: Ministr za katedrou

Týdeník Respekt přinesl článek o vysoké škole CEVRO Institut. Zaměřený je na zapojení bývalých politiků, diplomatů a dalších lidí z praxe do výuky.
18. 04. 2014 | Škola v médiích

Konkursy na vedoucího katedry a učitele mezinárodních vztahů

Rektor vysoké školy CEVRO Institut vypisuje dvě výběrová řízení. První se týká funkce vedoucího oborové katedry veřejného práva a veřejné správy. Druhý konkurs je vyhlášen na pozici docenta či odborného asistenta pro oblast mezinárodních vztahů.
17. 04. 2014 | Aktuality

Rektorské volno – škola bude uzavřena!

Vysoká škola CEVRO Institut vám přeje hezké svátky velikonoční a současně si vám dovolujeme oznámit, že po dobu jejich trvání bude škola uzavřena.
17. 04. 2014 | Aktuality

Tomáš Pojar poskytl Lidovým novinám rozsáhlý rozhovor

Tomáš Pojar, diplomat, bezpečnostní analytik a prorektor CEVRO Institutu v textu nazvaném „Je neuctivé nebrat Rusko vážně“ hovoří např. o Temelínu, armádě či kyberútocích.
17. 04. 2014 | Škola v médiích

Ladislav Mrklas v ČT o evropských volbách

Politolog a prorektor vysoké školy CEVRO Institut byl hostem pořadu Politické spektrum, který se věnoval významu letošních voleb do Evropských parlamentu. Diskuse se dále zúčastnili politolog Jakub Janda a státní tajemník pro evropské záležitosti Tomáš Prouza.
15. 04. 2014 | Škola v médiích

Arabské jaro a korupce

Ve čtvrtek 10. dubna 2014 proběhla další z cyklu veřejných přednášek CEVRO Institut Forum, jejímž hostem byl předseda marocké Central Authority for Corruption Prevention, Abdesselam Aboudrar, jenž hovořil na téma Arabské jaro a korupce.
10. 04. 2014 | Akce

Ladislav Mrklas v pořadu Události a komentáře

Dr. Ladislav Mrklas, politolog a prorektor vysoké školy CEVRO Institut komentoval spolu s politologem Jiřím Pehe, zpravodajem ČT v Německu Martinem Jonášem a zpravodaje ČT v USA Martinem Řezníčkem v pořadu ČT Události a komentáře situaci kolem úbytku členské základny tradičních politických stran.
09. 04. 2014 | Škola v médiích

RETURN OF GEOPOLITICS? Ukraine and other Challenges 15 Years after NATO Enlargement

Dne 8. dubna 2014 uspořádali Centrum transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut, Polský institut v Praze a Občanský institut seminář RETURN OF GEOPOLITICS? Ukraine and other Challenges 15 Years after NATO Enlargement. Účastníci setkání vyslechli názory českých a polských expertů na...
08. 04. 2014 | Akce

e-Government na CEVRO Institutu

Centrum IT ve veřejné správě založené a působící v rámci vysoké školy CEVRO Institut prezentovalo ústy svého ředitele Ing. Aleše Kučery na veletrhu ISSS 2014 v Hradci Králové nový směr výuky zaměřené na zaměstnance veřejné správy. Jedná se o ojedinělý projekt, který nemá obdobu na jiné české...
08. 04. 2014

Workshop Úřad není nuda!

V pondělí 7. dubna 2014 uspořádala vysoká škola CEVRO Institut workshop Úřad není nuda!, který byl určený zejména SŠ a VOŠ se zaměřením na veřejnou správu.
07. 04. 2014 | Akce