10 let CEVRO Institutu – vydařená oslava

Datum konání akce:

V pátek 7. října 2016 oslavila naše vysoká škola desáté narozeniny. Děkujeme všem, kteří škole věřili při jejích začátcích, bez jejich důvěry, práce, energie a času bychom dnes nebyli tam, kde jsme. Je to tedy společné dílo!

Poděkovat musíme rovněž těm, kteří nám pomohli uspořádat páteční večírek. Jmenovitě jsou to Jiří Škoch (DAMP) – zvuk a světla, Lenka Bušková (LOS DORTOS)  – dort, Mia Gebauer (FOTODROID) – fotokoutek, Jiří a Michal Pickovi (KONFES) – projekce, Petula C. Heinriche (fotoreportáž), dj BIODAN (lounge and after party), Jan Šulcek (statik), Alena Tvrdíková (BODYART) – výzdoba prostor, Stanislav Trigo Tříletý (nezávislý výtvarník) – busta Cevrouše, Petr Fučík – víno, Jan Lašák – chlebíčky od Zlatého kříže, manželé Hlouškovi (catering), Zdeněk Kratochvíl a Ivan Langer.

Během večera vystoupili Dana Bárta, se vzdušnou akrobacií Martina Illichová, o úvodní lounge a After party se postaral dj BIODAN feat. live saxophone by Filip Markes. Součástí večera bylo i odhalení busty Dr. Cevrouše.

Pro ty, kteří nemohli přijít, je k dispozici krátká fotoreportáž, odvysílaná na TV PRAHA a fotogalerie. Kompletní galerii fotografií od třech autorů pak najdete na našem facebookovém profilu.

Děkujeme všem, kteří na oslavu přišli a užili si to s námi.

Galerie