Adventní benefiční koncert – Lenka Dusilová

Datum konání akce:

V úterý 6. prosince 2016 jsme ve svém sídle v Jungmannově ulici uspořádali jubilejní desátý benefiční adventní koncert. O příjemnou atmosféru se svým hudebním vystoupením tentokrát postarala Lenka Dusilová. Hlavními „hvězdami“ byli opět děti z dětského domova Radost a zdravotně handicapovaní mladí lidé z chráněné dílny A MANO Centrum Martin. Sbírka vynesla desítky tisíc korun.
 
Prostor dvora Měšťanské besedy se zaplnil pozvanými hosty a návštěvníky, kteří si užili koncert charismatické Lenky Dusilové ve vánoční atmosféře. Její vystoupení bylo chvílemi dechberoucí, a tak přítomné správně naladil k otevření srdcí i peněženek k hlavnímu poslání večera, kterým byla sbírka. Výtěžek jsme rozdělili mezi chráněnou dílnu A MANO a  Dětský domov Radost. Přispět mohl každý, kdo si zakoupil vstupenku za symbolickou cenu, a to vložením hotových peněz do skleněných koulí, s nimiž obešly přítomné hosty studentky naší školy uprostřed koncertu. Další možností bylo, zakoupit si občerstvení přímo z rukou personálu z chráněné dílny A MANO nebo v rámci „jarmarku“ jejich keramické a jiné výrobky. Do organizace akce se také aktivně zapojili naši studenti upečením a následným prodejem domácího cukroví. Celkově se podařilo vybrat přes třicet tisíc korun.
 
„Jsme pyšni na to, že se nám daří pomáhat bližním a současně tak rozbíjet náladu ve společnosti, že je vše špatné a negativní. Nejsme sami. Je tu plný sál lidí, kteří to vnímají podobně. Přišli se rozdělit a dělá jim to radost.“ řekl o úspěšném adventním benefičním koncertu prorektor školy Ladislav Mrklas.
 
Pokud jste se z nějakého důvodu nemohli dostavit a přesto chcete přispět na dobrou věc, můžete tak učinit následujícím způsobem: prostředky můžete převést na účet školy nebo si můžete vybrat jen jeden z nich a přispět na účet přímo:

Čísla účtů
VŠ CEVRO Institut, z.ú.: 2261283001/5500
Dětský Domov Radost: 111777111/0600
Chráněná dílna A MANO: 236394878/0300
Jako variabilní symbol uveďte své IČO (pokud jste právnická osoba, pokud ne – bez VS), do popisu platby slovo "benefice".

Galerie