Adventní benefiční koncert – Michal Prokop Trio

Datum konání akce:

Srdečně Vás zveme na tradiční adventní benefiční koncert, na kterém letos vystoupí uskupení Michal Prokop Trio – Michal Prokop, Luboš Andršt a Jan Hrubý. Událost se uskuteční v úterý 11. prosince 2018 od 18.30 hod. v atriu školy, v budově Měšťanské besedy na adrese Jungmannova 17, Praha 1.

Tento večer bude beneficí ve prospěch našich charitativních partnerů dětského domova RADOST a chráněné dílny A MANO.

Můžete si tak užít kvalitní hudbu i adventní atmosféru. Mimo koncert na Vás čeká „Vánoční jarmark“ domácího cukroví. Ve studentském klubu Ponorka, který bude pro tento den zcela v rukou mladých lidí z dílny A MANO, si budete moci koupit ty nejlepší kousky z jejich domácí pekárny, punč, svařené víno a mnoho dalších dobrot. I tento výtěžek bude směřovat na dobrou věc. Současně budete moci na místě zakoupit dárky pod vánoční stromeček svým blízkým (výrobky z keramické dílny apod.). 

Symbolické vstupné číní 100 Kč. Vstupenky si můžete zakoupit v sekretariátu vedení školy u asistentky Michaely Janečkové (michaela.janeckova@vsci.cz).

Pokud se z nějakého důvodu nemůžete dostavit a přesto chcete přispět, můžete tak učinit následujícím způsobem: prostředky můžete převést na účet školy, my Vaši podporu předáme oběma subjektům nebo si můžete vybrat jen jeden z nich a přispět na účet přímo.

ČÍSLA ÚČTŮ
VŠ CEVRO Institut, z.ú.: 2261283001/5500
Dětský Domov Radost: 111777111/0600
Chráněná dílna A MANO: 236394878/0300
Jako variabilní symbol uveďte své IČO (pokud jste právnická osoba, pokud ne - bez VS), do popisu platby slovo "benefice".

Plakát ke stažení

Galerie