Akce Na týden vysokoškolákem skončila!

Ve dnech 5. - 9. března 2012 naše vysoká škola uspořádala druhý ročník unikátního projektu, který studentům maturitních ročníků umožnil vyzkoušet si na týden život studenta vysoké školy.

Účastníci akce si vyzkoušeli vysokoškolský styl výuky, setkali se s řadou špičkových vyučujících a také měli možnost poznat nové přátele s podobnými zájmy.

Sami si přitom vybírali z nabídky přednášek a seminářů. Předem byl stanoven jejich minimální počet - 12. Splněné studijní povinnosti byly studentům zaznamenávány ve speciálních „výkazech“. Na závěr akce účastníci psali test a esej, které ověřovaly nové získané vědomosti i schopnosti je adekvátně zpracovat. Jelikož všichni prošli tímto testem úspěšně, obdrželi certifikát absolventa opravňující je mj. ke slevě na školném pro případ, že by se rozhodli studovat na vysoké škole CEVRO Institut. Nejlepší práce byly také odměněny drobnými cenami.

Nejvíce bodů v testu získali:

28 bodů ... Jiří Stokláska (Mensa Gymnázium, Praha)

26 bodů ... Lenka Němcová (Gymnázium Žďár n. Sázavou)

25 bodů získali hned tři účastníci: Zuzana Bláhová (Gymnázium Čelákovice), Adéla Hemzová (Gymnázium Žďár n. Sázavou), Jakub Švorba (Klvaňovo gymnázium, Kyjov)

 

Účast v programu byla bezplatná! 

Informace o loňském nultém ročníku akce, včetně fotogalerie, naleznete zde.

Galerie