II. Reprezentační ples CEVRO Institutu

Datum konání akce:

V sobotu 2. března 2013 od 19.00 hodin se v sále Zámecké jízdárny v Českém Krumlově uskutečnil II. ročník reprezentačního plesu vysoké školy CEVRO Institut.


Večerem provázel Rey Koranteng, moderátor TV Nova a student vysoké školy CEVRO Institut.

Ples byl ve znamení bohatého kulturního programu. Účastníci shlédli předtančení dvou souborů. Na úvod předvedlo prachatické taneční studio Crabdance své vystoupení s názvem Čas duchů. Následovala dvě vystoupení tanečníků z Latinské Ameriky vystupujících pod názvem Tradicional. Po prvním vystoupení přišla na řadu krátká výuka latinskoamerických tanců určená pro zájemce z řad účastníků plesu. Zájem byl veliký, do výuky se zapojilo několik desítek tanečníků nejrůznějšího věku.

Před půlnocí byla losována bohatá tombola, jejíž výherci si domů odnesli hodnoté ceny, mj. v podobě televizoru, iPadu či digitálních fotoaparátů.

Program vyvrcholil půlnočním překvapením - bubenickou show skupiny Marimba, jež do děje opět zatáhla několik desítek účastníků plesu, kteří si vyzkoušeli různé rytmické nástroje.

K tanci i poslechu po celý večer hrála vynikající hudební skupina TopBand, která ve svém repertoáru střídala různé žánry, rytmy i tance.

Informace o prvním ročníku plesu, včetně fotogalerie najdete zde.