Konference Právo ve veřejné správě

Datum konání akce:

Společnost ATLAS consulting spol. s r. o. – výrobce nejrozšířenějšího právního informačního systému CODEXIS uspořádala první ročník odborné konference se zaměřením na Právo ve veřejné správě. Jedním z odborných partnerů konference byla vysoká škola CEVRO Institut. Konference se konala ve dnech 23. – 24. října 2012 v Prostějově.

Záštitu nad konferencí poskytli JUDr. Pavel Blažek, Ph.D. – ministr spravedlnosti, Ing. Kamil Jankovský – ministr pro místní rozvoj, a Jan Kubice – ministr vnitra. Letošní první ročník dvoudenní konference se věnoval Zákonu o veřejných zakázkách a Novému občanskému zákoníku ve vztahu k veřejné správě.

Ve výborně obsazeném programu konference vystoupí i Prof. František Zoulík, specialista na občanské právo a odborný garant soukromoprávních oborů (Právo v obchodních vztazích – Bc., Obchodněprávní vztahy – Mgr.) na vysoké škole CEVRO Institut. Prof. Zoulík přednesl příspěvek na téma Nový Občanský zákoník a jeho interpretační úskalí. Členem kongresového výboru byl i Dr. Petr Kolář, prorektor pro studium vysoké školy CEVRO Institut.

Detailní informace o konferenci najde zde.