KONŠEL 2019: Jak odhalit skryté potenciály

Datum konání akce:

LOKÁLNÍ EKONOMIKA – OSOBNOSTNÍ POTENCIÁLY / TALENTY – FINANČNÍ POTENCIÁL OBCE

Vysoká škola CEVRO Institut si Vás dovoluje pozvat na tradiční vzdělávací seminář pro (nejen) čerstvě zvolené zastupitele měst a obcí. Konšel je unikátní vzdělávací projekt určený jak zastupitelům, kteří jsou nováčky, tak zastupitelům ostřílenějším.

Čas konání

  • Pondělí 25. 11. 2019 od 9:30 do 15:00 hod.

Místo konání

  • CEVRO Institut, Jungmannova 17, Praha 1 - místnost č. 205 (2. patro vlevo)

Program:

  • Lokální ekonomika (pojem, příklady dobré praxe z ČR a ciziny, nástroje na podporu lokální ekonomiky)
  • Najděte klíč ke svému potenciálu (silné stránky, hodnoty, flow, typologie lidí, týmové role)
  • Jak využít finanční potenciál obce naplno, s radostí a rozumem (základní makroekonomický přehled pro zastupitele, finance obce – rozpočet a výhled, finanční možnosti obce – jak je zjistit a využít)

Lektoři:       

  • Ing. Marek Pavlík, Ph.D., konzultant, lektor, bývalý ředitel strategie společnosti M.C.TRITON, člen katedry veřejného práva a veřejné správy CEVRO Institutu, místopředseda Klubu veřejné správy ČMA, věnuje se především modernizaci veřejné správy, personálně – procesním optimalizacím na úřadech a podpoře lokální ekonomiky, resp. smart city/region.
  • Ing. Luděk Tesař, ekonom specializující se od roku 1998 na města a obce s dlouholetou zkušeností z MF ČR, ÚV ČR a podnikatelského sektoru; spoluautor zákona o rozpočtovém určení daní, zakladatel značky Cityfinance; je nezávislým poradcem mnoha úspěšných měst a obcí v ČR.

 

Jednodenní seminář, organizovaný za laskavé podpory Nadace Hannse Seidela, připraví „koaliční“ i „opoziční“ zastupitele na různé možné situace a pomůže jim odhalit skryté potenciály využitelné v práci pro obec. A to především formou praktických příkladů.

Zájemci o účast, registrujte se, prosím, prostřednictvím formuláře, který naleznete níže.

Kurzovné (včetně občerstvení a certifikátu a DPH):         600 Kč

Poplatek lze uhradit na účet školy č. 2261283001/5500. Jako variabilní symbol uveďte číslo 25112019 a do textu Konšel a své jméno. 

Galerie