Na týden vysokoškolákem 2013

Ve dnech 11. - 15. března 2013 uspořádala vysoká škola CEVRO Institut již třetí ročník unikátního vzdělávacího projektu, který studentům, zejména maturitních ročníků, umožnil vyzkoušet si na týden život studenta vysoké školy.

Účastníci akce si vyzkoušeli vysokoškolský styl výuky, setkali se s řadou špičkových vyučujících a také poznali nové přátele s podobnými zájmy.

V pořadí již třetího, ročníku se zúčastnilo 35 studentů ze dvou desítek škol z celé České republiky. Ti měli možnost si sami vybírat z nabídky přednášek a seminářů, přičemž byl předem stanoven minimální počet (12), které museli absolvovat.

Splněné studijní povinnosti byly studentům zaznamenávány ve speciálních „výkazech“. Na závěr akce účastníci skládali zkoušku formou písemného testu a eseje, které ověřily nové získané vědomosti i schopnosti je adekvátně zpracovat. Všichni studenti prošli zkouškou úspěšně a získali tak Certifikát absolventa opravňující je k případnému nástupu ke studiu kteréhokoli bakalářské oboru bez přijímacího řízení a čerpání dalších výhod.

Vedle standardních přednášek a seminářů byli účastníci akce zataženi do dalšího dění na CEVRO Institut a měli tak příležitost vyzkoušet si další stránky studentského života. Mnozí navštívili 5. ročník Studentské konference, někteří se zúčastnili promítání v rámci Filmového semináře. Všichni pak přijali pozvání na party za účasti studentů a učitelů školu, pořádanou uprostřed týdne.

Účast v programu byla - stejně jako v minulých letech - bezplatná!

Fotogalerie z celé akce je přístupna na FB profilu školy.

Podmínky pro účast:

Jedinými podmínami pro účast v programu byly zodpovědný přístup, studium jednoho z nejvyšších dvou ročníků SŠ a zaslání přihlášky na adresu ondrej.kubovy@vsci.cz do konce února 2013.
Nezbytný je také souhlas střední školy uchazeče (pokud nemá uchazeč v daném termínu jarní prázdniny)

Nabídka kurzů/rozvrh ke stažení

 

Akce se bude opět konat i v následujícím roce.

 

Předchozí ročníky:

Na týden vysokoškolákem 2012

Na týden vysokoškolákem 2011

 


 

Galerie