Na týden vysokoškolákem 2017

Ve dnech 20. - 24. února 2017 uspopořádala vysoká škola CEVRO Insatitut již sedmý ročník oblíbeného vzdělávacího projektu, který studentům, zejména maturitních ročníků, umožnil na týden vyzkoušet si život studenta vysoké školy. Pro získání certifikátu o absolvování se studenti museli zúčastnit minimálně 24 hodin výuky, tj. 12 přednášek či seminářů a napsat závěrečnou esej z nabytých vědomostí.

V uplynulém ročníku měli účastníci na výběr přednášky z povinných i volitelných kurzů zejména bakalářského studia. V rámci tohoto projektu se zaměřujeme na představení studia práva, ekonomie, politologie a mezinárodních vztahů. Naším cílem je seznámit středoškolské studenty s předními akademiky, umožnit jim zažít styl výuky na vysoké škole a v neposlední řadě pomoci v rozhodování, co je to pravé.    

Co studenty čekalo

  • Zajímavé přednášky a diskuse koncentrované do 3 dnů
  • Řada špičkových odborníků (mezi naše přednášející patří např.: JUDr. Tomáš Sokol, JUDr. Cyril Svoboda, RNDr. Alexandr Vondra, Tomáš Pojar, M.A., prof. Ing. Josef Šíma, Ph.D., doc. Ivana Štenglová a mnoho dalších)
  • Nové kontakty, přátelé, nasměrování sebe sama (inspirace pro výběr oboru)
  • Certifikát absolventa garantující slevu na školném
  • Účast v projektu byla zdarma!

Pozvánka ke stažení

Nabídka přednášek a seminářů (2017)

Více o projektu, i jeho uplynulých ročnících, naleznete v sekci Na týden vysokoškolákem.

Galerie