Na týden vysokoškolákem 2022

Datum konání akce:

Ve dnech 21. – 24. února 2022 organizuje VŠ CEVRO Institut již jedenáctý ročník unikátního vzdělávacího projektu, kde si středoškoláci na týden vyzkouší život studenta vysoké školy.

Oblíbený vzdělávací projekt, pořádaný vysokou školou CEVRO Institut vždy v únoru, který studentům, zejména maturitních ročníků, umožní poznat na týden život studenta vysoké školy. Účastníci si vyzkouší vysokoškolský styl výuky, absolvují vybrané přednášky a semináře z oblasti práva, ekonomie, politologie, mezinárodních vztahů aj., setkají se s řadou špičkových vyučujících a také mohou najít nové přátele s podobnými zájmy.

Hlavním cílem projektu, jehož uplynulých ročníků se zúčastnily více než čtyři stovky studentů SŠ z celé republiky, je pomoci zájemcům o studium na VŠ zorientovat se ve vysokoškolském prostředí a v nabídce společenskovědních, právních a ekonomických studijních programů a oborů.

Pro zájemce bude připraveno celkem 7 přednášek z různých disciplin. Zúčastnit se můžete jedné nebo více přednášek. Pokud absolvujete alespoň 5 přednášek, obdržíte na závěr Certifikát absolventa.

Chcete-li se projektu zúčastnit, kontaktuje Dominiku Pošíkovou na mailové adrese dominika.posikova@vsci.cz.

Po vyplnění formuláře Vám na uvedený e-mail zašleme podrobné informace s instrukcemi a odkazy na jednotlivé přednášky.

Program akce i informace o jeho uplynulých ročnících naleznete v sekci Na týden vysokoškolákem.