Rapující kocour Cevrouš dobývá svět („to musíte vidět“)

V pátek v noci 15. dubna zveřejnila vysoká škola CEVRO Institut imageové video, které bylo vytvořeno společností Luftballon. Hlavním hrdinou je zde školníkův kocour, který se rozhodne studovat CEVRO Institut a nakonec se z něj stane tajemník OSN. V animovaném klipu se objevují známé osobnosti společenského i politického života vyučující či jinak spjaté se školou - Magda Vášáryová (diplomatka), Cyril Svoboda (diplomat), Saša Vondra (diplomat a bývalý ministr obrany), Tomáš Sokol (přední advokát a bývalý ministr vnitra), Daniel Kunštát (politolog a sociolog), Ladislav Mrklas (politolog a prorektor pro studium), Tomáš Pojar (diplomat, expert na bezpečnost a prorektor školy) a Ivan Langer (bývalý ministr vnitra a předseda správní rady školy).

“Chtěli jsme ukázat, že naše vysoká škola je jiná. Máme rádi, když se vážná a složitá témata umí podat jednoduše a s nadsázkou, navíc jsme si přáli trochu kontroverze, díky velikosti našich osobností, jsme si to mohli dovolit”, říká marketingová ředitelka CEVRO Institutu Lenka Pavlíková a doplňuje: “profesionálové ze společnosti Luftballon zpracování zvládli nad naše očekávání a z děje se nevytratilo to nejdůležitější sdělení, tedy že vzdělávat se, navíc v atmosféře, která přeje svobodné diskusi, má smysl”.

“Využili jsme volnosti, kterou jsme dostali a navrhli dost odvážnou exekuci. Lidé z CEVRO Institutu projevili pro nás až překvapivý smysl pro humor, což nás motivovalo k tomu, vymýšlet vtipnější a vtipnější momenty v ději,” pochválil si spolupráci s klientem Ondřej Souček z agentury Luftballon.

Kocourův příběh je ztvárněn v písni, jejímž autorem i protagonistou je Jiří Burian známý také jako Kapitán Demo. Jméno kocoura CEVROUŠ bylo vybráno absolventy školy.

Video je mimo jiné k vidění na Youtube. https://www.youtube.com/watch?v=pAiiDE_EuCE

CEVRO Institut je soukromou vysokou školou práva, politologie, mezinárodních vztahů, ekonomie a bezpečnostních studií, která na českém vysokoškolském trhu působí již téměř deset let. CEVRO Institut nabízí prestižní vzdělání, individuální přístup a špičkový pedagogický sbor. Vybrat si lze z bakalářských, magisterských i postgraduálních studijních programů. Přednáší zde elitní profesoři a docenti i experti přicházející z praxe justice, veřejné správy a světa podnikání.

Více na www.cevroinstitut.cz.

Kontakt
Lenka Pavlíková
lenka.pavlikova@vsci.cz
Tel. 777 557 597
www.cevroinstitut.cz
https://www.facebook.com/CEVROInstitut.cz/

Luftballon
Reklamní agentura Luftballon je pro všechny, kteří věří, že koncepční přemýšlení a prvotřídní kreativita dokážou pomoci při propagaci a prodeji jejich výrobku nebo služby. Luftballon se dokáže nafouknout a vyfouknout podle velikosti a typu projektu. Na spolupráci si zve největší odborníky ze všech oborů lidské činnosti. Více na www.luftballon.cz.

Kontakt
Ondřej Souček
ondrej@luftballon.cz
tel.: 737 222 161
www.luftballon.cz
www.facebook.com/luftballon.cz/?fref=ts