Seminář: Contemporary Issues in Terrorism and Counter-Terrorism

Datum konání akce:

Centrum transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut a International Institute for Counter-Terrorism při vysoké škole IDC v Herzliji (ICT) uspořádali seminář, který se primárně věnoval boji proti aktuálním hrozbám terorismu. Akce se uskutečnila v pondělí 2. června v 16:00 v atriu vysoké školy CEVRO Institut. 

Hlavními řečníky byli experti z ICT - Boaz Ganor, Amichai Magen, Col. (Res.) Eitan Azani a ředitel Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI), brigádní generál Ivo Schwarz. Řečníci hovořili o současných, a také budoucích hrozbách týkajících se terorismu na Blízkém východě a v Evropě. Na konci semináře se uskutečnila diskuse.

Akce byla zahájena bývalým ministrem vnitra ČR a současným předsedou správní rady vysoké školy CEVRO Institut, Dr. Ivanem Langerem. Moderátorem semináře byl prorektor pro zahraniční vztahy vysoké školy CEVRO Institut, Tomáš Pojar.

Za propagační spolupráci semináře bychom chtěli poděkovat těmto institucím: Informační centrum o NATO, Občanský institut, Česko-izraelská smíšená obchodní komora, časopis Obrana a strategie, Eretz.cz - zpravodajství z Izraele. Dále skupině Ministerstva obrany ČR, Military Community Meeting a CBSS FSS, MU Brno na sociální síti Facebook.

Pracovním jazykem semináře byla angličtina. Audio záznam naleznete zde.

PROGRAM SEMINÁŘE NALEZNETE ZDE.

Galerie