Studenti CEVRO Institutu uspořádali velmi úspěšný II. ročník Maškarního

Datum konání akce:

Akce se uskutečnila v pátek 5. listopadu 2010 v atriu vysoké školy. Téma letošního ročníku znělo Noc filmových postav. Úspěšné akce se zúčastnili studenti, pedagogové, nepedagogičtí pracovníci i další přátelé školy. 

V průběhu večera se uskutečnila tombola, do které hodnotné ceny poskytla řada firem a institucí, jež zpravidla sídlí nedaleko školy. Ceny losoval rektor vysoké školy CEVRO Institut Josef Šíma se svojí malou dcerkou Julinkou.

K zábavě přispěla svými vystoupení i mužská recesistická taneční skupina Rasputin.

Vrcholem večera byla soutěž o nejlepší masku. Porota měla těžkou roli, neboť skvělých a nápaditých masek byly desítky. Porota se nakonec rozhodla předvybrat tři masky: individuální masku Trautenberka a dvě kolektivní masky: Bratry v triku a postavy z filmu Alenka v říši divů. O konečném pořadí rozhodovali ostatní masky svým hlasováním. Nejvíce hlasů dostala společná maska Alenka v říši divů.  

Po celý večer se o skvělý hudební doprovod staral DJ.

Akci pořádali studenti CEVRO Institutu. Díky patří zejména dvěma hlavním organizátorkám, které také celým večerem provázely – Pavle Fugnerové a Anně Kafkové, studentkám III. ročníku bakalářského studia.

Plakátek ke stažení

Fotogalerii z prvního ročníku akce naleznete zde.


Parteří akce:

Galerie