Úspěšný čtvrtý ročník Na týden vysokoškolákem 2014

Ve dnech 10. - 14. března 2014 uspořádala vysoká škola CEVRO Institut již čtvrtý ročník unikátního vzdělávacího projektu, který studentům, zejména maturitních ročníků, umožnil vyzkoušet si na týden život studenta vysoké školy.

 

Účastníci akce si vyzkoušeli vysokoškolský styl výuky, setkali se s řadou špičkových vyučujících a také poznali nové přátele s podobnými zájmy.

V pořadí čtvrtého ročníku se zúčastnila téměř padesátka studentů ze dvou desítek škol z celé České republiky. Ti měli možnost si sami vybírat z nabídky přednášek a seminářů, přičemž byl předem stanoven minimální počet (12), které museli absolvovat.

Splněné studijní povinnosti byly studentům zaznamenávány ve speciálních „výkazech“. Na závěr akce si účastníci napsali závěrečnou esej, kde mohli nejen zúročit své nově načerpané vědomosti, ale navíc budou eseje účastníků zařazeny do soutěže studentských esejí CEVRO Institutu na téma Svoboda a její nepřátelé, kdy nejlepší z nich budou odměněny věcnými cenami a publikovány formou sborníku.

Vedle standardních přednášek a seminářů byli účastníci akce zataženi do dalšího dění na CEVRO Institut a měli tak příležitost vyzkoušet si další stránky studentského života. Mnozí navštívili 6. ročník Studentské konference, někteří se zúčastnili promítání v rámci Filmového semináře. Všichni pak přijali pozvání na party za účasti studentů a učitelů školy, pořádanou v závěru týdne.

Účast v programu byla – stejně jako v minulých letech – bezplatná!

Předchozí ročníky:

Na týden vysokoškolákem 2013

Na týden vysokoškolákem 2012

Na týden vysokoškolákem 2011

 

 

Galerie