Úspěšný IV. ročník Maškarního – Děsy a běsy

Datum konání akce:

Klub přátel CEVRO Institutu uspořádal v pátek 23. listopadu 2012 již IV. ročník maškarního. Téma tentokrát znělo Děsy a běsy. Mezi účastníky byli studenti, pedagogové a zaměstnanci školy, ale také jejich rodinní příslušníci či přátelé. Letošního úspěšného ročníku se zúčastnila více než sedmdesátka masek.

 

Vstup byl povolen pouze v masce! Symbolické vstupné činilo 10 Kč. K tanci hrála hudba. Během večera se také uskutečnila již tradiční soutěž o nejlepší masku, kde zvítězila "Mrtvá nevěsta". Na druhém a třetím místě se umístili "Kostlivec ve skříni" a "Pionýři". Později následovala tombola se zajímavými cenami. Celá akce se uskutečnila v atriu CEVRO Institutu a v přilehlém studentském klubu "Ponorka", kde bylo možné ukojit hlad i žízeň.

 

 

Program:

  • 19.00 – Začátek
  • 19.30 – Slavnostní zahájení
  • 21.00 – Vyhlášení nejlepší masky
  • 22.00 – Losování tomboly (losovala vítězná maska)
  • volná zábava

Letos poprvé mohli téma, ze tří nabídnutých, zvolit sami účastníci. Pro "Děsy a běsy" hlasovalo na facebooku školy a na profilu Přátelé CEVRO Institutu celkem 48 fanoušků. Těsně na druhém místě se s celkovým počtem 44 hlasů umístilo téma Vítejte v divočině. Na posledním místě se pak s počtem 9 hlasů umístila Práce všeho druhu.

Plakát ke stažení

Kompletní fotogalerii najdete na našem facebookovém profilu.

 

Předchozí ročníky

Maškarní 2011 – Politické osobnosti

Maškarní 2010 – Noc filmových postav

Maškarní 2009 – Kdokoli, cokoli

Galerie