Dětská dopravní nadace

Naše vysoká škola je jedním z partnerů Dětské dopravní nadace, jejímž cílem je podporovat děti, které přišly při autonehodě o rodiče a ocitly se tak v těžké životní situaci. Na činnost Nadace, tiskové zprávy i fotogalerii se můžete podívat zde.

Podpoře dětem, které přišly při autonehodě o rodiče, se naše škola věnuje od roku 2012. Jsme velmi hrdi na to, že můžeme být v této krizové životní situaci dětem nápomocni. Věříme, že dar, který jim poskytujeme v podobě stoprocentního stipendia po celou dobu studia na naší škole, jim výrazně zvýší možnost bezproblémového vstupu na pracovní trh. To je také jedním z hlavních cílů, na který se naše škola dlouhodobě zaměřuje. V současnosti u nás takto studují dva studenti, kteří jsou již ve třetím ročníku bakalářského studia. Pevně věříme, že se Nadaci podaří sehnat i další partnery a její existence tak výrazně napomůže zlepšit kvalitu života i přes smutnou skutečnost ztráty celé rodiny.

Prostor pro vyjádření partnera:

"Mým cílem a posláním nadace je umožnit kvalitní vzdělání dětem, které již nemohou při studiu podporovat rodiče. Spolupráce s vysokou školou CEVRO Institut si velmi vážíme a představitelům školy tak patří náš velký dík.“

Mgr. Karolína Topolová, předsedkyně správní rady

Galerie