Knihovna

Knihovna a studovna vysoké školy CEVRO Institut slouží především jejím studentům. Prezenční výpůjčka knih je však umožněna i dalším zájemcům z řad účastníků akcí pořádaných školou.

V knihovně, která sídlí přímo v budově školy, je možné najít základní studijní literaturu z oblasti právních a společenských věd, ekonomie a také dalších vyučovaných a příbuzných oborů, včetně psychologie, managementu či komunikace. Dále zde zájemci najdou nejnovější čísla většiny domácích i některých zahraničních odborných časopisů.

Do budoucna bude knihovna rozšiřovat nejen svůj knižní fond, ale i další služby, včetně zapojení do mezinárodních databází odborné literatury.

Další důležité informace o knihovně mohou pak čtenáři získat v Knihovním řádu.

Vstup do katalogu knihovny

V uplynulých dnech byl implementován nový knihovní systém, který naleznete na níže přiloženém odkaze. Nezbytným předpokladem pro rezervace publikací je registrace čtenáře. Pro vytvoření registrace nás, prosím, kontaktujte mailem na adrese helpdesk@vsci.cz. Obratem Vám budou zaslány přihlašovací údaje.

Od potvrzení Vaší rezervace je však nutné počkat alespoň do druhého dne. Potom si můžete rezervované publikace vyzvednout.

Pro knihovní záležitosti, prosím, využívejte mail knihovna@vsci.cz

Technické dotazy k fungování knihovního systému a registrace směřujte na helpdesk@vsci.cz


Studentům je k dispozici možnost kroužkové vazby na své práce.

Cena:
do 100 listů – 30 Kč
nad 100 listů – 50 Kč


Kontakt knihovna:

Knihovnu obsluhují referentky studijního oddělení.

email: knihovna@vsci.cz


tel.: 221 506 706 

       221 506 707                                                                                                                                                      

Úřední hodiny knihovny:

Pondělí 9 - 12 13 - 17
Úterý 9 - 12 13 - 17
Středa 9 - 12 13 - 17
Čtvrtek 9 - 12 13 - 17

 

Český Krumlov

Studenti v Českém Krumlově si mohou půjčit knihy, které jsou k dispozici přímo ve škole ve výukovém středisku v čase konání výuky, a to od osoby konající službu studijního oddělení.

Knihy, které jsou k dispozici výhradně v knihově v Praze, si mohu studenti půjčit na základě předchozí domluvy s referentkami studijního oddělení. Požadované knihy jim budou pak do Českého Krumlova přivezeny v domluveném termínu výuky.