Partnerství s Headshot Coffee

Naše vysoká škola navázala partnerství s novou kavárnou HEADSHOT COFFEE, která má své provozovny v blízkosti sídla v Jungmannově ulici. Jedna z provozoven se nachází v Jungmannově ulici  č.7 (od školy směrem ke Karlovu náměstí), druhou najdete u vstupu do Františkánské zahrady na konci průchodu Palackého poliklinikou, tam je navíc romantická venkovní zahrádka. Jde o moderní útulné kavárničky, kde se nekouří a umí zde vynikající kávu a prodávají skvělé domácí dorty a sendviče.

Partnerství mezi naší školou a touto kavárnou, spočívá v atraktivní 20% slevě na celý sortiment pro naše studenty, pedagogy i zaměstnance. Pokud se domníváte, že káva chutná všude stejně, tak tady budete velmi mile překvapeni. 

Otevírací doba v Jungmannově ulici je denně od 7.30 do 20.00 hod. (o víkendech od 9.00 do 20.00 hod.) – tedy po celou dobu Vašich přednášek. Celý sortiment Vám zde navíc ochotně zabalí s sebou, a to včetně kávy.

Jak se prokážete: prezenční studenti kartou ISIC, kde je uveden název naší školy, Vaše jméno a fotografie, kombinovaní studenti obdobně kartou Alive. Zaměstnanci a pedagogové pokud vlastníte zaměstnaneckou kartu, použijte ji, prosím.