Slovo rektora

Josef Šíma
prof. Ing. Josef Šíma, Ph.D.
Rektor vysoké školy CEVRO Institut

Vážení a milí přátelé,

vysoká škola CEVRO Institut vstoupila do druhého desetiletí své existence. Má akreditovány bakalářské i navazující magisterské obory se zaměřením na právní a sociální vědy, v rámci nichž se studentům dostává vzdělání v právních disciplínách, politologiii, ekonomii, sociologii, bezpečnosti, veřejné správě i moderních metodách řízení či marketingu. V rámci výuky dbáme na vyváženost poskytovaných informací. Teoretické předměty doplňují praktické semináře, kontakt s předními autory publikací vyvažují semináře a přednášky s experty z praxe. Studentům nabízíme řadu předmětů volitelných, zahraniční studijní pobyty, na školu přijíždějí uznávaní zahraniční přednášející.

Zkrátka, podařilo se nám vytvořit nezbytné prostředí pro dosažení cíle, jež spojuje veškerou akademickou obec školy – nabízet elitní vzdělání v „rodinném prostředí“, které je na trhu se vzděláním velmi vzácným zbožím. To vše v krásném prostředí historické budovy bývalé Měšťanské besedy v samém centru Prahy.

Máme ve svém týmu elitní profesory, řadu docentů a odborných asistentů. Jak škola roste, přicházejí další kvalitní lidé, kteří rozšiřují spektrum pohledů a nabízených předmětů.

Soukromá vysoká škola CEVRO Institut nechce být pouze anonymním velkoproducentem podřadných diplomů. Jsme školou, která chce být jiná, mimořádná. Jsme pyšní na to, že jsme školou soukromou. Našim studentům za jejich peníze dodáváme kvalitní produkt. Jsme pyšní, že nabízíme širokou paletu zajímavých předmětů. Součástí našeho vzdělání je akcent na svobodu, trh a vládu práva.

Je za námi spousta práce, na což jsme pyšní, mnoho úkolů je však před námi. Pokud hledáte vysokou školu, po jejímž absolvování získáte hodnotný diplom, jste tu správně.

Váš rektor,
Josef Šíma