Ve dnech 20.–23. února 2023 organizujeme již dvanáctý ročník unikátního vzdělávacího projektu Na týden vysokoškolákem, kde si středoškoláci na týden vyzkouší život studenta vysoké školy.

Oblíbený vzdělávací projekt, pořádaný vysokou školou CEVRO Institut vždy v únoru, který studentům, zejména maturitních ročníků, umožní poznat na týden život studenta vysoké školy. Účastníci si vyzkouší vysokoškolský styl výuky, absolvují vybrané přednášky a semináře z oblasti práva, ekonomie, politologie, mezinárodních vztahů aj., setkají se s řadou špičkových vyučujících a také mohou najít nové přátele s podobnými zájmy.

Hlavním cílem projektu, jehož uplynulých ročníků se zúčastnily více než čtyři stovky studentů SŠ z celé republiky, je pomoci zájemcům o studium na VŠ zorientovat se ve vysokoškolském prostředí a v nabídce společenskovědních, právních a ekonomických studijních programů a oborů.

Pro zájemce bude připraveno několik přednášek z různých studijních programů. Zúčastnit se můžete jedné nebo více přednášek.

Účastníci získají: 

  • Certifikát absolventa (při účasti alespoň 5 přednášek)
  • Přijetí bez pohovoru
  • Slevu na studium 
  • Nové kontakty

CHCETE-LI SE PROJEKTU ZÚČASTNIT, PRO PŘIHLÁŠENÍ VYUŽIJTE REGISTRACI NÍŽE 👇

Registrace přijímáme do 14. 2. 2023

Fotogalerie z předchozího ročníku