Speciální a elitní třísemestrální postgraduální vzdělávací program MPA – Bezpečnostní a krizový management vznikl v rámci činnosti Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut (PCTR) a Centra bezpečnostních studií (CEBES).

Program MPA – Bezpečnostní a krizový management je určený zejména pro vrcholový a střední management nejrůznějších institucí a subjektů působících v oblasti bezpečnosti a krizového řízení.

Na základě analýzy existujících možností postgraduálního vzdělávání vrcholového i středního managementu působícího v oblasti veřejné správy bezpečnosti a krizového řízení v České republice byl navržen následující sektorově orientovaný MPA vzdělávací program „MPA – Bezpečnostní a krizový management“, zaměřený na odbornou a manažerskou přípravu vybraných pracovníků v oblasti komplexního řízení a řešení nejrůznějších otázek bezpečnostního a krizového managementu.

Zahájení další studijní skupiny: jaro 2023.
Přihlášky přijímáme do: 28. února 2023.

.

OBSAHOVÁ STRUKTURA VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU

Cena studijního programu MPA – Bezpečnostní a krizový management na vysoké škole CEVRO Institut činí 109.000 Kč  (+ 21 % DPH – jedná se o ceny za celé studium). Cena pro absolventy vysoké školy CEVRO Institut činí 93.000 Kč (+ 21 % DPH). Také lze domluvit individuální splátkový kalendář školného.

Příslušníci ozbrojených složek státu a integrovaného záchraného systému mají automaticky nárok na slevu 10 % z ceny studia.