CEVRO-Institut-Praha-03172021_104628

Úřední hodiny:

(knihovna se nachází v budově školy v místnosti č. 4 – vstup z atria)

Pondělí9:00 – 12:0012:30 – 16:00
Čtvrtek9:00 – 12:0012:30 – 16:00
Pátek15:30 – 18:00 

Kontakt 

Adam Trešl

email: knihovna@vsci.cz

tel.: 221 506 711

O knihovně

Knihovna a studovna vysoké školy CEVRO Institut slouží především jejím studentům. Prezenční výpůjčka knih je však umožněna i dalším zájemcům z řad účastníků akcí pořádaných školou.

V knihovně, která sídlí přímo v budově školy v Praze, je možné najít základní studijní literaturu z oblasti právních a společenských věd, ekonomie a také dalších vyučovaných a příbuzných oborů, včetně psychologie, managementu či komunikace. Dále zde zájemci najdou nejnovější čísla většiny domácích i některých zahraničních odborných časopisů.

Do budoucna bude knihovna rozšiřovat nejen svůj knižní fond, ale i další služby, včetně zapojení do mezinárodních databází odborné literatury.

Další důležité informace o knihovně mohou pak čtenáři získat v Knihovním řádu.

V uplynulých letech byl implementován nový knihovní systém, který naleznete na níže přiloženém odkaze. Nezbytným předpokladem pro rezervace publikací je registrace čtenáře. Pro vytvoření registrace, prosím, kontaktujte Adama Trešla mailem na adrese knihovna@vsci.cz., který Vám zašle přihlašovací údaje.

Vstup do katalogu knihovny

Od potvrzení Vaší rezervace knih je však nutné počkat alespoň do druhého dne. Potom si můžete rezervované publikace vyzvednout.

Doplňkové služby:

Studentům jsou k dispozici tyto služby: tisk, kopírování, kroužková vazba – aktuální ceník

Český Krumlov

Studenti v Českém Krumlově si mohou půjčit knihy, které jsou k dispozici přímo ve škole ve výukovém středisku v čase konání výuky, a to od osoby konající službu studijního oddělení.

Knihy, které jsou k dispozici výhradně v knihově v Praze, si mohu studenti půjčit na základě předchozí domluvy s knihovníkem Adamem Trešlem (kontakt výše). Požadované knihy jim budou pak do Českého Krumlova přivezeny v domluveném termínu výuky.